Şimdi Ara

Samsung 225BW (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.020
Cevap
0
Favori
35.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar şu back light bleeding olayı olmasa bende alacaktım ama newegg deki yorumları okuyorum şuanda neredeyse herkes cons kısmına back light bleeding very noticable yazmış

http://www.newegg.com/Product/CustRatingReview.asp?DEPA=10&Type=&Item=N82E16824001083&SortField=0&SummaryType=ALL&Pagesize=&Page=7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 14 Kasım 2006; 16:54:32 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: haluk23

site de konu ile alakalı bilgi veren arkadaşların hepsine tşk. ederim biraz önce nova bilg. sipariş verdim bugün veya yarın yollayacaklar backligt olayını ve ölü pixeli kontrol edip yollamalarını rica ettim deneyeceklerini söylediler. hayırlısı
    görülebilir alanı 22" olması lazım samsung'un sitesinde öyle yazıyordu

siyah yok orada değil mi? En uygun fiyat nova da gibi görünüyor.
  • arkadaslar benden sıze tavsiye kayuncuyu arayın ve urunu almak ıstedıgınızı soylyerek sızı bır bayıye yonlendırmesını ısteyın.
    Sıze bır telefon vereckler orayı arayıp urunu sıparıs edın olu pıxel testı vs falan yok haberınız ola..
    yalnız bugun ıcın artık gec yarın arayın ..

bu da benden sıze gusel bı tuyo olsun
  • valla alan arkadaşların karanlıkta çekilmiş fotolarını merakla bekliyorum...

tabi b de izmir vatana gelmesini...
  • quote:

Orjinalden alıntı: helsloot

Arkadaşlar şu back light bleeding olayı olmasa bende alacaktım ama newegg deki yorumları okuyorum şuanda neredeyse herkes cons kısmına back light bleeding very noticable yazmış

http://www.newegg.com/Product/CustRatingReview.asp?DEPA=10&Type=&Item=N82E16824001083&SortField=0&SummaryType=ALL&Pagesize=&Page=7

Very noticeable olmasına noticeable da,herkesin söylediği bir şey var,bleeding çok karanlık sahnelerde görülüyor.Aynı paraya 20" monitör alıp sürekli 2" küçük monitör kullanacağıma,taş çatlasın %10'luk kullanımda parlama yapsın.
  • neyse bakalım alan arkadaşlardan ricamız herkes arka fon simsiyah iken fotoğraf cekip buraya koymaları
  • quote:

Orjinalden alıntı: mad ferret

arkadaşlar bu monitorun görülebilir alanı ne kadar acaba
    çünkü duyduguma göre bu geniş ekranlarda daha ufak bir alan görülebiliyormuş
    bu monitordeki alan ne kadardır mesela normal bir 19"? 20" ?

20" bir wide,4:3 19" monitörden daha fazla görüntü alanı sunuyor.
    Ufak değil aslında,sen ufak algılıyorsun.
    Samsung 225BW'nin net görüntü alanına bakmıştım daha önce,şimdi bulamadım;ama 48cm x 30cm gibi bir şeydi.Artı eksi birkaç mm oynayabilir,tam değerler değil.
  • arkadaslar ustte dedıgım yontemle urunu yarın mecıdıyekoyde bı bayıye getırıtıyorum ve alıyorum
    sızın de yarın koyuncuyu arayıp bu sekılde cozmenızı tavsıye ederım..

Bu gece nasıl uyuycam ben
  • quote:

Orjinalden alıntı: Creapure

arkadaslar ustte dedıgım yontemle urunu yarın mecıdıyekoyde bı bayıye getırıtıyorum ve alıyorum

pasiflora iç
  • BUGÜN SAMSUNG 225BW MONİTÖRÜ NOVA BİLGİSAYARDAN ARKADAŞA ALDIK, RESİMLERİ EN KISA ZAMANDA BURAYA KOYACAĞIZ.
    BU ARADA NOVA BİLGİSAYARDA SİYAHI DA VAR ALMAK İSTEYEN KAÇIRMASIN SON 3 TANE KALMIŞTI SAAT 5 GİBİ GELDİ ELLERİNE.
    SİYAH EKRANDA BAKTIK ÜSTTE ÇOK AZ BİR IŞIK SÜZMESİ VAR ONUN HARİCİNDE GÖZE ÇARPAN BİŞİYOK, ODA ZATEN RAHATSIZ EDİCİ BİŞİ DEĞİL.
    ÜRETİM TARİHLERİ SEPTEMBER 2006.

http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=1802
  • alanlar hemen fotoooo
  • quote:

Orjinalden alıntı: Eliminator

quote:

arkadaslar ustte dedıgım yontemle urunu yarın mecıdıyekoyde bı bayıye getırıtıyorum ve alıyorum

pasiflora iç

ben bıtırırım o passiflorayı bu gece
  • quote:

Orjinalden alıntı: Maedhros_Laorx

quote:

Orjinalden alıntı: tibuk

BACKLIGT olayınada gelince yabancı sitelerde o kadar yorumunu okudum ama bize yani Türkiyeye gelenler sanırım 2. revizyon çunki cok ugrasmama ragmen problem seviyesinde Backlight olayına rastlıyamadım

2.revizyon diye bi olay yok, bende baya araştırdım eylül üretimlerinde bile backlight bleeding sorunu var, yani samsung'un bu sorunu çözmek için kasmıyo ztn fiyatındanda anlaşılıyo. Monitör'ün arkasınsa hangi ay üretildiği yazar bakın isterseniz.

Eski 225BW'lerini geri verip,yenilerini alan birçok kullanıcı ikinci ürünün bariz farklı olduğunu defalarca belirttiler.Samsung,yaptığı bu iyileştirmeyi ikinci revizyon diye piyasaya sunmamış olabilir;ancak çeşitli iyileştirmeler yapılmış olması son derece normal.Backlight sorunu giderildi demek doğru değil ;ancak kullanıcı yorumlarından anlaşıldığı üzerine bariz iyileştirmeler yapılmış.
  • hani resimler yalan oldu

arkadaşlar herkes heyecanla bekliyor niye koymuyosunuz resimleriiii
  • alan arkadaşlar hepinize hayırlı olsun olmaya da hani resimler???
    ben netten alıcam.. görmeden bilmeden almak istemiyorum..
    bu arada stoktakiler bitecek..
    elinizi biraz çabuk tutun gözünüzü seveyim..
    daha gerçekçi verilere ulaşmak için alan tüm arkadaşlardan resim isterük..
    forum tarihinin ilk kazan kaldırma olayına sebep olmak istemezsiniz umarım..
  • içinizi rahat tutun ya daha tam olarak etrafa gelmeden bitmez stoklar fln
  • Arkadaslar dıger alacak olanları bılemıyorum ama oncesı sonrası olarak bı serı hazırlamayı planlıyorum.
    SS leri, oyun ve film incelemeleri hepsini yapıcam istediğiniz bisey varsa yapabiliyorsam onları da yapıım.
    Su an pc yuklu olarak oblivion-hitman-carbon ve fifa 07 mevcut heralde yeterli olur.
    Yazın aklınıza gelen baslıkları veya merak ettıgınız uygulamaları onları da ıncelıım.
    Hatta su an wallpaper avına cıktım desem sıze daha ıı bır gorsel sunmak ıcın hıc de yalan olmaz..
    Passifloranın yan etkileri iste
  • quote:

Orjinalden alıntı: Maedhros_Laorx

içinizi rahat tutun ya daha tam olarak etrafa gelmeden bitmez stoklar fln

2-3 tane kaldığından bahsediyorlar ama..

@creapure dostum..
    en önemli konu backlight bence.. karanlık bir odada gece çekimi yapmanız lazım.. ben ona göre sipariş vericem..
    diğer incelemelerden yana korkum yok..
    birde ölü piksel konusunu ne yaptınız? deneyerekmi alacaksınız? kısa bir sürede olsa ölü piksel garantisi verdilermi?
  • quote:

Arkadaslar dıger alacak olanları bılemıyorum ama oncesı sonrası olarak bı serı hazırlamayı planlıyorum.
    SS leri, oyun ve film incelemeleri hepsini yapıcam istediğiniz bisey varsa yapabiliyorsam onları da yapıım.
    Su an pc yuklu olarak oblivion-hitman-carbon ve fifa 07 mevcut heralde yeterli olur.
    Yazın aklınıza gelen baslıkları veya merak ettıgınız uygulamaları onları da ıncelıım.
    Hatta su an wallpaper avına cıktım desem sıze daha ıı bır gorsel sunmak ıcın hıc de yalan olmaz..
    Passifloranın yan etkileri iste

Kardeş wallpaper arıosan burdahttp://interfacelift.com/wallpaper/index.php?sort=date
    225bw nin çözünürlüğüne uygun olan wallpaper lar mevcut

Ama şu alan arkadaşlardan ricamız ekranı simsiyah yapıp, bir iki ss koyup alacak olanlara yardımcı olsalar tam süper olacak
  • arakdaslar iş yerindekii resimler şimdi mesai bitti monitoru kaptım ewe getirdim alet gercekten cok canlı arka plan ışık problemi de gercekten var ama emin olun o kadar buyutecek weya dert edecek bir şey degil hatta hiçmi hiç degil bazı arkadaslar bedava verseler kullanam demiş bedavıyı bırakın bu alet kurusu kurusuna hak ediyor parasını sadece aşırı buyuk olmasınan dolayıı alışmakta güçlük çekebiliosunuz, handan ben alışabilmiş degilim acayip buyuk gelior alet iş yerinde direkman acıp piksel kontrolu yaptım ölü piksele rastlamadım sevindirci bir şey oldu acımdanda aletin oyun performansını sadece call of duty 2 de deniyebildim gercekten inanılmaz sadece tek sorun aşırı buyuk olması :)
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.