Şimdi Ara

Samsung 2019 Tv Serisi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
713
Cevap
28
Favori
137.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    senne kadar karaktersiz bir insansın böyle.senin maddi durumundan banane.seninle muhatap olanda kahabat
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris007

senne kadar karaktersiz bir insansın böyle.senin maddi durumundan banane.seninle muhatap olanda kahabat
    Kendi maddi durumum veya senin maddi durumun hakkında kötü bir şey söylemiyorum anlamada sıkıntı var herhalde. Tavrın rahatsız edici. Erişemediğin şey için ağlama. Çalış kazan al. Alamıyorsan da alabilene saygı duy. Sen zenginsin biz fakiriz alamayiz lagalugasi yapmışsın adama bu kadar net.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kavgaya gerek yok samsung herkese yetecek kadar tv üretir

• Samsung yeni modelleri resmi olarak niye hala duyurmadı bilginiz var mı? Bildiğim kadarıyla geçen hafta tüm EMEA bölgesi olarak Türkiye'de toplantı yapmışlar. Yeni ürünler konusunda bilgilendirme yapmışlar.. Detay bilgisi olan var mı?
  • Recep buraya bekleniyor

• Pardon, Recep kim acaba?
  • farvas F kullanıcısına yanıt
    eger dogru ise yeni modelleri paylaştılar
  • ysuleymany kullanıcısına yanıt
    Alemin kıralı recep yani RNN

• baris007 B kullanıcısına yanıt
    Cuma gunu Samsung canli destege, "2019 model 55RU serisi ne zaman satisa sunulacak?" diye sordum. "Henuz tarih belli degil, sitemizi takip edin." dediler.

• 2019 sony ler 2018 serilerini aratacak deniyor,umarım samsunglar iyi olur.
    gelmesi haziranı bulur
  • baris007 B kullanıcısına yanıt
    benim beklediğim sorunun cevaplarını versinler de biraz daha bekleriz sıkıntı değil. Yeni serilerde Q70R veya Q80R ürünlerinde oneconnect kutusu var mı yok mu? ve Q7FN ile aralarında ciddi fark var mı? Fald olacağı söyleniyor doğru mu?
    Sanki sitelerinde bir şey varmış gibi.. Sitenizin Amerikan ve bazı Avrupa versiyonlarında yeni ürünler var diyorum siz de niye yok diye soruyorum. Biz bilmeyiz büyüklerimiz bilir modundalar. Sen Türkiye ofisi olarak sordun mu genel merkezinize diyorum cevap yok. niye bazı ülkelerde duyurulurken kendi sorumlu olduğun ülkede duyurmuyoruz diye sorgulayıp sormaz mı insan.. Maalesef işini takip etmeyen müşterisine sorumluluk bilincinde olmayı bilmeyen bir yapı Samsung Türkiye..
    fald olacagı dogru sanırım bi arkadas resimlerini paylaşmıstı
    samsung türkiye nin kendinden haberi yok. ben de sordum "ne zaman gelir" diye."daha belli değil" dediler.
    geçen röportaj yapılmış samsung yetkilisiyle. "türkiye de insanlar büyük televizyon seviyor" diyor. şuna 10 tane küçük ekran getirip de kazanacağımız parayı 1 tane büyük ekrandan kazanıyoruz demiyor da algı yapıyor.
    her yerde yazdığım gibi 4 senedir küçük ekran (48-50 inç arası) tv bekledim. 2015 de 48ju7000,2016 da 49ks8000, 2017 de 49mu9000 ve 49q7f bekledim getirmediler. sonra çıkmış "türk milleti büyük seviyor" diyorlar. sen elma yerine sürekli karpuz satarsan millet mecbur karpuz alır.. 2018 de ilk küçük ekran quantumlu 49q6f gelecek dedim sevindim, o da qled çıkmadı.
    bu sene de 49q70r bekleyeceğim bakalım. getirecekler mi? umudum yok ama bekliyorum. gerçi gelse de artık ucuz olmaz. 49q6f i 6000 e satanlar 49q70r yi kaça satarlar ?

• aksu01 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle çok haklısınız.. Ben Samsung Merkeze bir mail yazmaya karar verdim de yoğunluktan fırsat bulamadım. Acaba gerçekten Türkiye'deki Samsung Yöneticilerinde mi sorun var yoksa Samsung'un kendisinde mi var emin değilim. İşim gereği teknoloji üreticileri ve distribütörler ile uzun yıllara dayanan çalışma tecrübem var. Samsung Türkiye ofisi ki özellikle TV birimi maalesef çok sorunlu bir durumda. İşini sevmeyen insanlardan oluştuğunu düşünüyorum.. Araştırma, öğrenme, bilgilendirme, müşteri ilişkileri, teknik destek ve daha bir çok alanda oldukça kötü durumdalar.. Umarım düzelir..
  • bölgesel karartma yine sıkıntılı

Samsung 2019 Tv SerisiSamsung 2019 Tv Serisi

• Bence led tv ye göre iyi bundan iyisi zor .microled tv ye kadar tv ler böyle .şahsen bugünkü led tv ler bana yeterli geliyor

• isteseler çok kolayda neden istesinler oledleri kime satacaklar...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.