Şimdi Ara

Samsunda Superonline ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar samsunda supeornline kullanıcı olanlar varmı forumda ?
    Adalet mahallesi evliya çelebi sokak da oturuyorum . Sokağımda çalışmalar yapılmışdı. Supeornline ı aradım keşif yapmışlar kutu takılıp hizmet verebiliyorlarmış.

Bu gece kuşu tarifesi bana çok iyi geldiği için geçmeyi düşünüyorum.

Ama kafamda soru işaretleri var.

internet hızı sık sık kopuyor, videoları izleyemiyorum donuyor diyenler var.

TTnet ne kadar pahalı ve düşük hızda olsada yagmur çamur farketmez hiç internetim kopmuyor.
    Şimdi superonline a geçecem üstelik yeni döşenmiş fiber hatta buna rağmen bağlantı kopması hız yavaşlaması gibi sorunlar yaşarmıyım acaba ?

Yoksa verdikleri hızı hakkıyla sorunsuz kullabilirmiyim ?

beni biraz aydınlatırmısınız.

• geçme yav adil kota 50 gb olmuş dün baktım taahhüt yüzünden 500 lira ödedik üstüne üstelik modem arıza çıkardı 1 haftaya geldiler iğrendirdi
  • sel felaketi olduğunda kesilme oluyordu artık yok . öyle birşey olsa o akdar masraf yapıp fiber hat niye çeksiner . telekomun allt yapısından satarlardı .
    superonlinede en düşük hız 25mbit . band genişliği çok fazla bakır kablo olmadığı için hız kabetmiyor . adil kullanım kotasıda tarifeye göre değişir
  • Türk işi olay yasadım.
    o kadar yerden bir tek benim binama veremiolar bağlantı yerini kaybetmişler şaka gibi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.