Şimdi Ara

Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Takip Konusu (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.278
Cevap
13
Favori
141.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Monster98

quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Demirin tuncuna futbolun çirkefine kaldık. Lanet olası takım gene finale kaldı.

Neredesin sırma saçlım, sen olsaydın bunlar nefes alamazdı.

Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Takip Konusu

Bayerni sevmem ama hadi bayern gelecek sezon yine burada peki liverpool.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ağlayın ağlayın açılırsınız

• Cüneyt çakır maçı katletti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Simione şu an dünyanın en formda en karizmatik teknik direktörüdür adamın elinde ribery lewo neur yok tabiki defans yaptıracak millet cahil simeona gibi td ye laf atıyorlar
  • Reyizin testisleri sızlıyor be..

• Cüneyt hakkındaki yorumlarınız nelerdir arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Padişah91

quote:

Orijinalden alıntı: Monster98

quote:

Demirin tuncuna futbolun çirkefine kaldık. Lanet olası takım gene finale kaldı.

Neredesin sırma saçlım, sen olsaydın bunlar nefes alamazdı.

Bayerni sevmem ama hadi bayern gelecek sezon yine burada peki liverpool.

Allah'ın izniyle uel i alıp seneye oradayız

• Guardiola Bayerndeki 3 senesinde sampiyonlar ligi finali bile yapamadi

• atl. madrid saygı duyulması gereken bir takım, bana sene başında cl kupasını kim alır diye sorsalardı ilk sıraya barçayı 2. sırayı münihi yazardım, bu takım ikisine de kupanın dışına itti yani adamların hakkını yememek lazım ama seyir zevki açısından oynadığı futbol beni tatmin etmiyor. bu akşam güzel bir final izleyemeyeceğim için üzüldüm açıkçası.
  • quote:

Reyizin testisleri sızlıyor be..

Jupp reyiz barcaya attigi 7 gol

• Futbol katili Atletico finalde.
  • Hala atletico otobüs felan zırvalayanlar var ulan çeyrek finalde elenmiyor muydu bayern juventusa ? 2 0 dan şansa çevirdiler juventusun aptalligindan.Anca sağa sola pas gelen golde kanattan içeri açılan ortadan geliyor bu savunmayı çözemeyen takım finale çıkmasın zaten.Yaa pep efendi franfukrta hamburga 34353 pas yapmakla olmuyor bu işler

• quote:

+1 ama seneye Ancelotti ile Bayern yine ŞL'nin en büyük adayı. Vasıfsız bir td başında olmadığı sürece Bayern dünyanın en iyi takımı.
  • Yalan yok, Bayern maçı haketti. Gerçi maçı aldılar da. Ama turu geçmeye yetmedi.

- İlk yarı hakkında Guardiola'yı övmüştüm ama 2. devre değişiklik yapma konusunda yetersiz kaldı.
    - Alonso'nun böyle bir maçta 90 dakikalık kondisyonu yok, bıraktım iyi oynamasını. Thiago'yu oyuna alabilirdi Alonso'nun yerine. Tamam, formsuz şu bu, ben de eleştiriyorum ama Götze'yi oyuna alıp şansını denemesi lazımdı. Ribery ve Costa, 2si de iyi değillerdi, özellikle 2. yarı.
    - Bir de ilk maça Müller'siz başlamanın ne derece yanlış bir karar olduğunu bu maçta da gördük. Turun genelinde yapılmış, çok büyük bir hataydı.
    - Maçın adamı Oblak. Gerçekten Atletico Allianz çimlerinde finale çıkmasını bu adama borçlu.
    - Atletico finale yakışmaz diye kızmaya gerek yok. Adamlar 3. senede 2. kez finale çıktılar. Şansla ya da başka bir şeyle olmaz böyle bir başarı. Adamların formulü çalışıyor.
    - Cüneyt Çakır maçı iyi yönetti. Kalkıp burada Türkiye sınırları içindeki performansını sebep göstererek bu maçtaki performansını kötülemek olmaz. Mantıksız nitekim. Bayern'in 2. golünde, bu seviyede oynanan bir maçta çoğu hakem o pozisyona faul çalmaz. Collina'yı getirseniz o da çalmazdı muhtemelen. Atletico'nun penaltısında ise Martinez'in "teması" çizginin santimle önünde göründü bana. Zor pozisyondu ve bence penaltı değildi. Ama Neuer'in kurtarışı o olayı kapattı.

2 takıma da teşekkürler. Bu maç yarı final de değil, final stresinde / ciddiyetinde oynandı. Şahane bir maç oldu. Şu maçtan zevk almayanların futbolu takip etmesine gerek yok sanırım. Maçta nice pozisyonlar, nice kırılma anları oldu. Film gibi bir maçtı.

Guardiola da 3 sezonda 3 İspanyol büyüğüne elenerek çok acayip bir ilki gerçekleştirdi sanırım. Barcelona'daki performansını övün elbette, ama Bayern'de başarısız olduğunu söylemek lazım artık. Belki geçen 2 sezonki gibi rezil olmadı, hatta takımının finali hakettiğini de söyleyebilirsiniz. Ama sonuç ortada.
    Yalnız olur olur, City Real'i eler, üstüne de kupayı kaldırırsa seyreyle gümbürtüyü.

• Simeone çirkefi her zamanki gibi gene karaktersizliğini belli etti. Tamamen balına atılan bir gol. Adaletine yandığımın...

• quote:

Adam king. Nerden nereye. Cok kotu yonetiliyor bayern. Bakmayin yari finale geldigine. Bayernin olusu ceyrek final zaten. Oluden 1tik yukarda

• Final macini cuneyt cakir yonetmez heralde. Cunku yari final maci yonetti.

• Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Takip Konusu
  • Troll football caps yapmış asın bayrakları
    Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

Bir de şuna çizgide diyen var neyse adres belli.

http://www.dunyagoz.com/tr

• 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.