Şimdi Ara

Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Takip Konusu (325. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.277
Cevap
13
Favori
141.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 323324325326327
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müller, Shevchenko'yu geride bırakarak 6 golle Şampiyonlar Ligi tarihinde Barcelona'ya en çok gol atan oyuncu oldu. #UCL

• Setien de gec de olsa gorevinden alınacak Sarri den sonra 2. kovulan hoca olur.
  • Ömer Üründül: Bayern ter attı. Bayern'in müthiş oyunu maçın seyircisiz olmasını unutturdu. İnanılmaz hücuma çıkıyorlar. Boateng gene bir Barca maçında jeneriklik çalım yemeyi başardı. O hücum hattına Boateng-Alaba tandemi yakışmıyor 2 tane kemik gibi stoper alırsa Bayern daha iyi olur.
  • https://mobile.twitter.com/sporcope/status/1294379838057467904

Yok artik.

• Bayern her ne kadar 8 atsa da City daha turu geçmedi ama geçti diyelim City maçı bu kadar kolay olmayacaktır. City daha fizikli, tempolu ve önde iyi basan bir takım. Barca'da pres namına bir şey yoktu orta saha çok yumuşak işi defans dörtlüsüne bırakırsan olacağı bu. Bayern'in de defans sıkıntı gibi Bayern favori olsa da zor maç.
  • gollerin olduğu youtube linki var mı? ben arattım ama fake videolar görüntü artsın diye cirit atıyor. sadece goller yeterli.
  • Yarı Final karşılaşmaları

FC Bayern Vs. ManCity/Lyon

PSG vS. RB Leipzig
  • quote:

Orijinalden alıntı: Holy Templar

gollerin olduğu youtube linki var mı? ben arattım ama fake videolar görüntü artsın diye cirit atıyor. sadece goller yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 15 Ağustos 2020; 6:10:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sen Aydınlatırsın Geceyi

Alıntıları Göster
    sağ olasın video için. yükleyen biraz uzatmış ama olsun en azından fake video değil.

buraya goller için not düşücem, isteyen yorum yapabilir.

1. gol kurtarılabilinirdi, golü müller'in atması ise daha komik.
    2. gol defanstan sekti ama yinede hızlıydı, çoğu kaleci kurtaramazdı.
    3. gol pes 13 zamanında arapası+gol ikilisi gibi olmuş.
    4. gol müller her zaman iyi pozisyon alıyor, bu golde onlardan biri.
    5. gol barcelona artık bitsede gitsek modunda, hiç denemediler bile.
    6. gol lewandowski boştaydı.
    7. gol zamanında ter stegen balon çıkacak dedim diye birçok üye taşlamıştı. world class kaleci böyle mi olur? adam düşerken vuruyor ve gol oluyor. pes'te kaleciyle çıkıp gol atmak gibi bir şey olmuş.
    8. gol 5. gole benziyor ama biraz daha güzel.

suarezin gölü güzeldi, bayern'in defans kötü. 2 golde de belli oluyor. o değilde bayern birkaç gol atınca hep tekli oyuna dönmüşler. acemilik işte sanki hattrick yapacaklar. bencilliği bıraksalar garanti 10'dan fazla gol atabilirdiler ve kırılması çok güç bir rekor yapabilirdiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Holy Templar -- 15 Ağustos 2020; 1:20:1 >

• Bayern, Barcelona'ya tek maçta, Chelsea'ye 2 maçta attığından daha fazla gol attı ki Chelsea'ye de 7 atmışlardı.

Forumda daha aktif olsam muhtemelen Messi'ye de laf dokundururdum da, gereksiz hani. Gerçi bugün ilk suçlanacak oyuncular arasında olmasa da takımın bu halde olmasında rolü var. (Bu kadarı yetsin hadi.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ñolofinwë

Bayern, Barcelona'ya tek maçta, Chelsea'ye 2 maçta attığından daha fazla gol attı ki Chelsea'ye de 7 atmışlardı.

Forumda daha aktif olsam muhtemelen Messi'ye de laf dokundururdum da, gereksiz hani. Gerçi bugün ilk suçlanacak oyuncular arasında olmasa da takımın bu halde olmasında rolü var. (Bu kadarı yetsin hadi.)
    kral napıyon özlettin kendini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusei -- 15 Ağustos 2020; 1:14:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sen Aydınlatırsın Geceyi

Bayern her ne kadar 8 atsa da City daha turu geçmedi ama geçti diyelim City maçı bu kadar kolay olmayacaktır. City daha fizikli, tempolu ve önde iyi basan bir takım. Barca'da pres namına bir şey yoktu orta saha çok yumuşak işi defans dörtlüsüne bırakırsan olacağı bu. Bayern'in de defans sıkıntı gibi Bayern favori olsa da zor maç.
    "Bayern her ne kadar 8 atsa da City daha turu geçmedi ama geçti diyelim City maçı bu kadar kolay olmayacaktır."

Ömer Üründül sen misin?
  • Lyon Real'den daha dişli çıktı. İlk yarı itibari ile Real kadar ezilmediler. Ederson Neuer'e özendi sanırım. De Bruyne'nin de buz gibi sarı kartı es geçildi.

• Lyon olurda turu geçerse farmers ligi diye dalga geçtikleri bundesliga ve ligue 1'deki 4 takım cl yarı finalinde olmuş olacak. gerçekler acıdır
  • Bu ilkay Alex'in bir kopyası, Alex gibi lüks oyuncu, Alex'in en azından tekniği vardı, bunda o da yok.
  • City lyonu dağıtıyor ha!

• Kilidi kırmayı başardı

• hakem lyon'un penaltı pozisyonunda var'a bile gitmedi. inanilir gibi degil. gorulmemis olay

• maçı nerden izliyorsunuz
  • 
Sayfa: önceki 323324325326327
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.