Şimdi Ara

Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Takip Konusu (326. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.277
Cevap
13
Favori
141.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sterling kardeş sen niye şut çekiyorsun, atsana yere kendini, bak şut çektin boş kaleye kaçırdın, en azından kaleciye çarp falan yere düş penaltı alırsın.
  • hikmet karaman m.city'de tutunamaz demiştim
  • Sterling ne kaçırdı be😀 dün semedo bugün sterling kardeşim sizlere fenerbahçenin yolları görüldü hiç orda yıldız kontenjanını işgal etmeyin😅

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sterling Penaltı da tartışmaya açıktı Walker adamı itiyor verilse kimse niye verildi demez. Helal olsun Lyon'a Juve'yi elemeleri de tesadüf değilmiş. City Kompany'i bir sezon daha tutmayarak büyük hata etti. Artık herkes iki loserın tekrar kavuşmasını beklemeye geçmiştir Messi'nin City'e gelmesi çok zor Pep gitsin Barca'ya herkes rahata kavuşsun. Yedekte David Silva, Mahrez, Bernardo Silva ve Foden'a sahip olupta Lyon'a elenmezsin be arkadaş.
  • Senin gibi city nin ben, biliyordum zaten kazanamayacağını, 1-1 bitebilir düşüncesi ile 2-3 gol oynadım , 3 gol yiyeceği tuttu,rezilllik. Guardiola sen de git artık barcanın başına,beceremedin işte ne Almanya da ne İngiltere de,lyona da eleniyorsan artık vazgeç bu sevdadan. git hiç değilse barcayı düzelt.

• Şok bir sonuç daha.
    Bari Lyon-Leipzig gariban finali olsun. Bu sene de böyle olsun. Garibanlardan tarafım

• quote:

Orijinalden alıntı: volkimjj

Senin gibi city nin ben, biliyordum zaten kazanamayacağını, 1-1 bitebilir düşüncesi ile 2-3 gol oynadım , 3 gol yiyeceği tuttu,rezilllik. Guardiola sen de git artık barcanın başına,beceremedin işte ne Almanya da ne İngiltere de,lyona da eleniyorsan artık vazgeç bu sevdadan. git hiç değilse barcayı düzelt.
    benide yatırdı 1. Yarı 1.5 üst oynadim resmen atmamak için elinden geleni yaptilar

Atletico ve City'nin elenmesi iyi oldu çok sevindim

• Hahahah getirin bi norwich city pep agam şov yapacak.

Futbol katili seni çok iyi oldu.

Ayrıca lyon mındar olur bayern karşısında

• Leipzig-Lyon finali loading....
  • Lyon ve marsilya çocukluğumun takımları.

Bi PSG-Lyon finali izlesek de yılların intikamını alsa Lyon

• Sen Aydınlatırsın Geceyi kullanıcısına yanıt
    Anca böyle soğuk su içer işte

Şimdi düşünüyordur belki, bir de psg nin başına mı geçsem acaba diye :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkimjj -- 16 Ağustos 2020; 0:6:10 >
  • bu maç da bayerni şampiyon yapar, hayırlı olsun şimdiden
  • kimse heveslenmesin, ben de lyona çok sevindim bileklerinin hakkıyla kazandıkları bir yarı finalle sezonu tamamlamış olacaklar ama kupa bayernin

• Dolu dolu bir yıl yaşadık. Bu yılı özellikle Corona kesintisi sonrası dönemde Barcelona, Messi ve Kel üçlüsünün rezilliği, 2 Fransız takımının yarı finale kalması, Real Madrid, Liverpool, Juventus gibi devlerin yerinde Lyon, Leipzig hatta son dakikaları kurtarsa Atalanta gibi “UEFA Cup” takımlarının alması ve gerçekleşirse eğer nağmalup Bayern şampiyonluğu ile hatırlayacağım.

Bayern’i geçmişten bu yana sempatik bulurum. Corona krizini umarım fırsata çevirirde bir sürpriz yaşamadan kupasına kavuşur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirrüs -- 16 Ağustos 2020; 0:37:13 >
  • UCL 2020 => Fransa Vs. Almanya / Ligue 1 Vs. Bundesliga

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 16 Ağustos 2020; 2:3:6 >
  • Münih umarım bu yıl finali alır, terminatör gibiler resmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusei

kral napıyon özlettin kendini

Alıntıları Göster
    N'olsun ya. Uzun zamandır futbolla doğru düzgün ilgilenmiyordum. Ben ilgilenmeye başladım diye midir nedir, Bayern dışında ağır topların hepsini gömdük. Beter olsunlar.

• Çeyrek finallere aldanmamak lazım gerek Leipzig gerekse Lyon çok mücadeleci oynadı.Yarı final maçları epeyli zor olacaktı öyle ciddi farkların oluşacağı maçlar beklemiyorum.
  • Farmers League 2 gündür ağır darbeler alıyor

• 
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.