Şimdi Ara

Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Takip Konusu (280. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.278
Cevap
13
Favori
141.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Psg
    Barça
    Roma
    Atletico
    Tottenham
    Real Madrid
    Bayern
  • Liverpool Bayern çok deli bir eşleşme olacak

Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Takip Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isbara alp -- 17 Aralık 2018; 15:5:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • manc
    atletico
    paris
    tottenham
    barça
    porto
    real
    lpool
  • real ajaxi rahat eler. ajax onde basiyor. tempolu takim da o sablonla slde basari zor abi.munih 9 kisiyle ne pozisyonlar buldu. onana cikardi 2sini mesela.munihte kovac hoca gitti ribery ve mullerle 9 kisi oynatti. buna ragmen munih sansli olsa biraz 5-6 gol bulurlardi.

liverpool-munih kovac hocaya bagli. olmasi gerektigi gibi oynatirsa munih onde olur. gidipte riberydir boatengtir onlari oynatirsa liverpool rahat alir.

tottenham-dortmund dortmunda alan vermeyeceksin. kural bu.bu kurala uyarsa pocchettino dortmundu eler.

barca, lyonu rahat eler.

• Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Takip Konusu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Galatasaray yine dişine göre bir rakip çekti . Arsenal veya Chelsea çıksaydı duman çıkartırdı bizden ama Benfica tam Galatasaray'a göre rakip . Eğer iyi bir forvet alınırsa ve takımdaki herkes artık doğru dürüst takım gibi oynamaya başlarsa maç gg Galatasaray turu atlar .
  • en kolay takımlar city ve barçaya gelmiş :D ikisi rahat geçer.
    ajax-real eşleşmesi ( real kendini düzeltemesse takviye nede yapmassa ) zor maç ajax kötü değil.

juve-atletico eşleşmesini merak ediyorum en çok defansif 2 takım :D
  • Nicolo Zaniolo iyi imiş 19 yaş ve Cl'de 2 gol çok çok iyi.
  • Manchester ölmüş ağlayani yok, bütün maç psg seyircisinin tezahüratindan başka bişey duymadım old trafford'da

• PSG ambargosundan sonra Fransa ligine göz ucuyla bile bakmam ama dünkü maçta PSG'yi uzun bir aradan sonra ilk kez izledim, defans oyuncusu Presnel Kimpembe bence maçın adamıydı. Old Traford gibi bir yerden, M. Utd bu kadar formdayken gol yemeden çıkmak takdire şayan.

Solskjaer, Tottenham sınavından sonra 2. ciddi maçında sınıfta kaldı, PSG'yi bu kadar eksik yakalamışsın, en yakın EPL maçın 2 hafta sonra ve evinde oynuyorsun...
  • Ajax genç dinamik potansiyelli oyunculara sahip hakeminde etkisi var ama tecrübe kazandı diyebiliriz.

Tottenham maçını izlemedim.Ama sonuca göre denilebilecek birşey varsa Dortmund turnuvaya veda etti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 14 Şubat 2019; 1:47:36 >
  • ajax akillilik edip huntelar ile baslasaydi sonuc cok farkli olabilirdi, bal yapamayan arı gibiler

• Sancho'yu durdursun diye sol bek oynayan Vertonghen'in bir gol bir asist yapması. Pochettino balı Zidane balını geçti.
  • Şampiyonlar liginde her zaman olmayan birşey 2 kritik maç aynı günde değişik skorlara gebe maçlar olduğundan böyle dedim her şey olabilir babında.

Lyon - Barcelona

Liverpool - Bayern
  • Lyon’dan sürpriz bekliyorum. Liverpool’dan da bol gol.

• Bayern yenilmeyecek bence

• quote:

Orijinalden alıntı: yunus626emre

Bayern yenilmeyecek bence
    O defansla bu imkansız.

Barca ve liverpool turu ilk maçtan büyük ölçüde geçerler.bayern de de lyonda da defans yok.

• 
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.