Şimdi Ara

Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Takip Konusu (281. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.278
Cevap
13
Favori
141.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Liverpool'da Van Dijk yok sarı kart cezalısı.
  • Lyon ve Bayern yenilmez diye tahmin ediyorum. Liverpool - Bayern maçını izleyeceğim. Umarım zevkli bir maç olur.
  • Ne ilginçtir ki bu son 16 turunda bu zamana kadar oynanmış tüm şampiyonlar ligi ilk ayak maçları hep ilk yarı 0-0 skorla bitti.
  • Hayatımda belkide ilk defa bu derece üst seviyen takımların maçını izlemeyi yarıda bıraktım maçlar berbattı 60dan sonra izlemedim.

Bu nasıl bir leşlik yav uefa avrupa ligi maçları kalitesinde oynandı 2 maçta
  • Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Takip Konusu

Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Takip Konusu

• Başlığı ptt 1.lig takip konusu diye değiştireyim bari.
  • atletico ligde demotive,

simeone kaliteli oyuncu alarak atletico nun güçlü olduğu zamanlardaki oyun kimliginden uzaklaşmış durumda misyonunu tamamladı diyordum sözleşme uzattı.

juvenin ise ligdeki motivasyonu yenilgi görmeden şampiyon olmak, kadrosu derin ve cl de tüm gözler onların üzerinde(eskiden psg de idi bu baskı gitti onlardan) baskıyı kaldıracaklar mı?

eskisi gibi savaşan bir atletico olsa bu aksam kazanırlar derdim şimdi griezman fırsatçılığını konuşturursa iş yapabilirler belki diyorum.juve favori ben atleticonun kazanmasını değil juvenin kaybetmesini istiyorum ronaldo yüzünden(pisman olsun) bu akşam atleticodan yanayım.

saatçi thomas oynamasın yeter

• Ben Yedder yazdı. Sevilla kendi kupasını almaya geliyor. 🥰

• Juve bu maçı alır. Sahada Ronaldo gibi yürüyen bir tehlike var. Bugün her zamankinden daha hırslı olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Der Meister.

Juve bu maçı alır. Sahada Ronaldo gibi yürüyen bir tehlike var. Bugün her zamankinden daha hırslı olacaktır.
    Juve Real gibi aşırı baskın ve devamlı ileriyi besleyen bir takım değil yalnız.
  • morata v ronaldo el spastico
  • HAKEM DİEGO COSTA YA SARİ KART GOSTERMEK İCİN SARİ KART GOSTERDİ...

• Madrid'in sağlam baskısı var. İlk yarıda atarsa atar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Costa prof

Vardan nasıl dönmüyor o pozisyon karar değişmiyor mu

• Cityi patlattılar
  • Bir artist takım postalandı da diğeri zor yırttı.Öteki turda olacak umarım.
  • Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Takip Konusu
  • 2020 şampiyonlar ligi finali Atletico Madrid-Konyaspor Allah'ım sen nasip et yarabbim düğünüm bile olsa maç bitene kadar ortalardan kaybolurum.
    Aykut baba ve Simeone hocamın mücadelesi inanılmaz keyifli olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Todo Al Blancos

atletico ligde demotive,

simeone kaliteli oyuncu alarak atletico nun güçlü olduğu zamanlardaki oyun kimliginden uzaklaşmış durumda misyonunu tamamladı diyordum sözleşme uzattı.

juvenin ise ligdeki motivasyonu yenilgi görmeden şampiyon olmak, kadrosu derin ve cl de tüm gözler onların üzerinde(eskiden psg de idi bu baskı gitti onlardan) baskıyı kaldıracaklar mı?

eskisi gibi savaşan bir atletico olsa bu aksam kazanırlar derdim şimdi griezman fırsatçılığını konuşturursa iş yapabilirler belki diyorum.juve favori ben atleticonun kazanmasını değil juvenin kaybetmesini istiyorum ronaldo yüzünden(pisman olsun) bu akşam atleticodan yanayım.

saatçi thomas oynamasın yeter
    atletico eskisi gibi savasti, saatci tomas cikti ve kazandilar

• 
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.