Şimdi Ara

Samir Nasri Beşiktaş Yolunda SHOW BAŞLIYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Siyah Beyazlı yöneticiler Samir Nasri ve Mangala transferi için girişimlerini hızlandırırken, Aboubakar, Jeremian Lens ya da Talisca için girişimlere devam ediyor.

Kapalı kapıların arkasında Beşiktaşlı yöneticilerin bu isimlerden 4'ünü alıp transferde şov yapmak istediği konuşuluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• KAPALI KAPILARIN ARKASINDA
  • :D
  • inşallah alırlar nasriyi balotelliden aşağı kalır yanı yok hem yetenek hem zihinsel olarak
  • şüphesiz gol kralı olur
  • kaynak: dötüm
  • yine basladi sene sonu Nasri geliyor senlikleri..
  • Başlayan birşey yok 2016 konusu upluyorsunuz

• Bir de son aşamaya gelindi muhabbeti beni benden alıyor. Şu son aşama ne oluyor biri bana açıklasın lütfen. Ya anlaşmışsındır ya anlaşmamışsındır. Son aşamaya gelindi... Sanki mario oynuyoruz.
  • 1 senelik konu neredeyse
  • Şu adamı alıcaz diye takımıyla ve kendisiyle anlaşıp Türkiyeye gelmeye ikna ettiğimiz Lensten vazgeçip fenere kaptırdıkya daha ne denir bunlara. Fenerde resmen o kadar emeğimize konmuştu. Pirince giderken bulgurdan olduk resmen.

Madem Nasri garanti değil niye vazgeçiyorsun Lensten. Ne dengesiz bir transfer komitemiz var. Torunoğulları artık yeniden başa geçsin transferde. Geçen sene transferde yapılan hataları hatirladikça sinir oluyorum. Daha bu senesi var bunu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.