Şimdi Ara

Şamandra sorunu accent 2000 milenium

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar başlıktada belirttiğim gibi accent 2000 model millenium araca sahibim araç benzin göstergesi yandığında düzlükte çalışmadığını farkettim yokuş aşağıya getiriyorum arabayı çalışıyor tek marşta 15-20 tl benzin alıyorum lamba sönüyor ama tekrar sorun yapıyor geçenlerde 50 tl aldım denemek için araba heryerde çalıştı yokuş yukarı bile arabadan pek anlamam sizce ne yapmalıyım birde sanırım balanslardada soeun var 90 km ye kadar ön 90 dan sonra araba beşik gibi oluyor 120 yi geçemiyorum bu titreme yüzünden masrafı ne olur acaba öğrenciyim o sebepten malum 😊😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir bardak düşün. Dibinde az bir şey su var. Bardak düz iken bir pipetle o suyu içemezsin. Ancak bardağı 45 derece eğime getirirsen aynı pipetle o suyu içersin. İşte aynı mantıkla yokuş aşağı ya da yukarı eğimden dolayı benzini çekiyor.

Rot balans çok önemlidir. Uzun vadede ön takıma ciddi zarar verirsin. Sanayide iyi bir usta bulup parça-işçilikte pazarlığını yapıp ön takımı elden geçirtiyorsun. Araba cillop gibi oluyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarım depodan aşşağı düşürmeyin benzini,yoksa şamandırayı değiştirirsiniz.
  • Şamandra hariç hepsi tamam çok şükür elinize sağlık herkese teşekkürler 😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.