Şimdi Ara

salla kazan sadece GB hediyo veriyor.. yanıyoorr (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
2
Favori
8.034
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Haftalık 10 ile günlük 2 gb arasında veriyor benim iki hattıma da. Saatlik vs düşününce telekom yine iyi 24 saatten alt hediyesi yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alen Doğu Gencer

salladım saatlik 1gb verdi.

temmuz da turkcell ile sözleşmem bitiyor. şu an faturalı 500dak. 3gb internet 53TL fatura ödüyorum. vadafone ve Türk telekom bu fiyatlara 10gb internet veriyor.

zaten sözleşmesi biten kaçıyor turkcell den şu an açıkçası benim çevremde turkcell kullanan 1 tane adam yok.
    Türkcell kontörlü de aynı şeyler 25tl artı vergi.

Edit.
    1000 sms de var.

Faturalı ya geçmem için arayıp duruyorlar ama geçmiyorum.
    Malesef İnternet hızı için türkcell e katlanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertMeteAlp -- 13 Nisan 2019; 23:57:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • salla-kazan, sil-süpür, yalan-dolan! Farklı kombinasyonlar denememe rağmen ihtiyacım olan şeyi alamıyorum bir türlü. 5 hafta peş peşe 5 gb inandırıcı gelmiyor bana, bir açık bulunmadıysa şayet.
  • 10 dakikalık 1 gb verdi

• quote:

Orijinalden alıntı: fairstars

moral bozmak gibi olmasın ama 1000dk 1000sms 8 gb internete 25 lira ödüyorum vergi dahil. Türk Telekom abonesiyim
    Tarife ne acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Boşverin, bunlar iflah olmaz..Koca başkentte bile elektrik kesilince interneti,şebekesi kesilen,heryeri kör noktayla dolu bununla ilgili açılan bildirime de baz istasyonu kurulumu planlanıyor diyerek işin içinden çıkan bir operatörü, burda biz 8 gb nete 25 lira veriyoz siz hala turkcell 5 gb, 50 mi ödüyonuz diye savunurlar anca...
    Bunlar,kaliteyle,fiyatın doğru orantılı olmadığını asla bilmez anlamazlar

• ;) 1 aylık 10 GB. tşk Turkcell

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cellojn -- 14 Nisan 2019; 10:47:7 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cellojn kullanıcısına yanıt
    Numaran gözüküyor hocam.

• Nasıl bir kin birikmiş içinizde. Hu kadar ağır konuşacak ne yapıldı şu konuda. Toplum olarak nefret toplumu olduk iyice. Arkadaş 50 küsür lira verdiğini yazmış ben de iyi niyetli olarak Türk Telekom un daha uygun olduğunu yazdım. Uyar yada uymaz size kalmış ama bu kadar çirkin bir üslup kullanmanız hoş değil gerçekten.

• fairstars kullanıcısına yanıt
    Sizin içiniz kin, nefret ve hasetlik dolmuş asıl. Kimse gerizekalı değil, Turkcell kullanıpta gereksiz fazla ücret verenlere daha avantajlı şeyler sunuyoruz. FARKLI OPERATÖRE yönlendirmiyoruz. Farklı operatöre yönlendirmek son çözümdür, ki 53 liraya şuan 10GB alabilir Turkcell'de ama bunun yerine hani uyanıklık yapmışsın ya, hani aynı hizmeti daha ucuza alıyormuşsun gibi göstereceksin diye yandaş toplama.

25 liraya 8gb alabilmek için kaç kez faturasıza geçerim diye tehdit ettiğini, Turkcell'de ki birçok avantajı orada bulamayacağını ve çekim/hız problemi yaşamasının muhtemel olduğunu da yazsaydın. Bardağın dolu tarafını göstermeyin boşyere.

Adam TT geçse 25 liraya 8GB alamaz, öyle bir tarife yok. Ölücülükte nirvanaya çıkan ve taahhütü bitipte faturasıza geçerim diye tehdit edenlere verilen bir teklif. Yalan yanlış bilgi verme.

Dönün kendi konularınıza hadi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 14 Nisan 2019; 10:16:44 >

Size cevap verdiğim için şu anda çok kızıyorum kendime ama iftira atıyorsunuz atmayın! Bilip bilmeden ahkam kesiyorsunuz. Memnunum ki kullanıyorum. Bir defa bile arayıp şunu yaparım bunu yaparım diye konuşmadım hiçbir yerle. Tartışmayı bile bilmiyorsunuz ben size ne anlatıyorum ki...

Sadece siz değil forumun genelinde var bu durum,lakin bi üstteki arkadaş gereken cevabı vermiş

Çok önemli değil. Ama eyvallah

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Tavsiye vereceksen öyle verme.

Vereceksende de ki; bak bu Turkcell şu şu avantajları var şu yüzden pahalı. Turk Telekom'unda ucuz olmasının sebebi şu yüzden. Eksileri artıları hesapla ona göre karar ver. En sonunda da ben TT kullanıyorum, tarifem şu, şu kadar ödüyorum dersin fanatiklik yapmamış olursun.

Maddi durumu iyi olsun olmasin herkese TT öneriliyor. Ulan bu ülkede tek operatör TT'mi? Yahu adam belki parası neyse verip daha iyi bir operatör kullanmak istiyor? Size ne yani?

Bölgemde 3 operatörde kullanılabilir, hangisini daha iyi hizmet ediyorsa onu kullanıyorum. Benimle aynı durumda olup maddi kaygısı olmayan da parayı basıp Turkcell kullansın.. Para varken niye gidip TT ile sürünelim ki? 25 lirayla mı zenginleşeceğiz.

İnsanları kaliteye yönlendirmeyi öğrenin biraz, herşeyin ucuzuna kaçmayın. 1 ay bas parayı Turkcell kullan, bak bakalım o zaman TT ve Vodafone'un aslında ne kadar kötü olduğunu anlarsın.

Neyse ya, yine bir Turkcell konusunu mahvettiniz. TEBRİKLER.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 14 Nisan 2019; 10:59:50 >

• Sil süpür hee hafta bana internet veriyor.
    Genelde haftalık 5 gb, bazen haftalık 30 gb, bazen 1 bazen 2 gb veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tall Man

Sil süpürden bahsediyorsanız şu ana kadar en iyi verdiği şey haftalık 1 gb dı . Her hafta günlük 100 dakika veriyor .

Alıntıları Göster
    Bana sürekli 5gb-10gb veriyor ya haftalık tüm gün ya da sadece gece

• Tarife ve paketleriniz nedir? Kimse alamıyor bu hediyeleri.
    Burası sıcak fırsatlar insanları kaliteye başka yerde yönlendirin. Turkcell herkesin 5 sattığını 10 a satan, sıradan bir operatör. Ulanlı mulanlı konuşup fanboyluk yapmanın alemi yok.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.