Şimdi Ara

Salincaga çeki demiri baglayip arabayi cekmisler, direksiyon saga donuslerde cok hissiz ve güvensiz (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
1
Favori
5.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nahege270

Kimden bahsedildigini anlayamadim, fransiz kaldim bu duruma?
    At avrat diyen kişi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir kere bende arabayı çektirdim. Salıncaktan çelik halat bağladı bende dedim neden böyle yapıyorsun bak orada çeki yeri var. Adam diyorki arabanın en sağlam yeri burası. Ulan bunu tasarlayan kişi bilmiyor sen biliyorsun en sağlam yerini. Ne saçma insanlar var. Ama benim arabaya birşey olmamıştı. Belki senin arabadada yoktur zamanla alışırsın

• aye aye kullanıcısına yanıt
    Umarim dediginiz gibidir hocam. Bugunku 20 km’lik yolculugumda bi sorun hissedemedim. Ben de anlayamadim artik neyin ne oldugunu... Acaba cidden sorun yok da ben mi delirdim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arabayı bilmeyen birine kullandırttınız mı? Bence fazla kurcalamayın sanayiye gittikçe çalışan şeyi de bozabilirler. Bir problem olsa zaten belirtisi artar zaten tamir ettirme durumu yok diyorsunuz olunca direksiyona da baktırırsınız.
  • Antares kullanıcısına yanıt
    Ben de artik bu fikri benimsemeye basladim.
    Simdilik durumu takip edecegim. Gerekirse birisine kullandiririm arabayi bakalim bi sey fark edecek mi..
    Su an fren esnasinda titreme ve 90-100km/s hizdan sonra direksiyonda bi titreme hissetmeye basladim, bunlar halledilr heralde. Geri kalanina simdilik kafa yormamaya calisacagim, umarim arabam direksiyon kutusu ile ilgili bi sey yapmak zorunda birakmaz beni.

• nahege270 kullanıcısına yanıt
    Bana sanki psikolojik gibi geliyor 3 ayrı usta bakıp 3’de sorunsuz demiş. Ustalara hiç kullandırttınız mı onlar fark ediyor mu sizin dediklerinizi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • orktas O kullanıcısına yanıt
    Ustalar sadece arac dururken direksiyonu ceviriyorlar. Zaten bu anda hic bi sorun yok 😊 arac durdugu yerde (motor calisirken) direksiyonu cevirdigimde sola da sağa da kuvvetler tamamen ayni. Hic bi fark yok. Asil sorun yola cikinca basliyordu yani. Yolda giderken saga cevirirken hissiz geliyordu ama ustalar hic yola cikmadi 😅

• nahege270 kullanıcısına yanıt
    Anladım bi kezde isterseniz ustayla yola çıkıp kullandırın hem daha iyi fikir sahibi de olur usta.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • orktas O kullanıcısına yanıt
    Haklisiniz. Haftaya gittigimde bunu bi soyleyeyim kendilerine, bi de onlar baksin bakalim

• Bu ne rahatlık sorumsuzluk yaa insan bi arar kardeşim yolda kaldım ne yapıyım nereye bağlayım bak buraya bağlıyorum bilgin olsun diye

İnsanlar ne kadar rahat yaaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerarici1110 -- 20 Şubat 2020; 11:12:10 >
  • ilkerarici1110 İ kullanıcısına yanıt
    Olan oldu artik. Elimden bi sey gelmiyor. Ben de cok kizdim zaten ama laf edemiyorum.
    Simdi soruna cozum aramak icin buraya geldim

• quote:

Orijinalden alıntı: nahege270

Olan oldu artik. Elimden bi sey gelmiyor. Ben de cok kizdim zaten ama laf edemiyorum.
    Simdi soruna cozum aramak icin buraya geldim
    Ozaman bu iyi ki olmuş hocam ders olsun birdaha kimseye vermezsin.

Çok isterlerse de bu olayı bahane edersin.

• Burada konunun teknik boyutunu tartisiyoruz, kimsenin kimseye sosyal kararlarini alirken ne yapacagini soyleme, ya da yargilama haddine sahip oldugunu dusunmuyorum..

Bilginiz varsa fikir verirsiniz, yargilama size dusmemis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AIRBOSS -- 20 Şubat 2020; 11:34:55 >
  • Hocam eski arabada bu kadar hassas olmamak lazım. Bende trim sesleri konusunda hassasım ama katlanıyorum. Satıp farklı araç alın diyeceğim oda ayrı bir macera olacak.
  • Skayn kullanıcısına yanıt
    Bu yorumda haklisiniz sanirim hocam. Ben aslinda aracimdan inanilmaz memnundum, 18 yasinda olmasina ragmen bana cok rahat cok guzel geliyordu ama iste boyle sorunlar fark edince insan uzuluyor

• Benim aracımın da salıncağını değiştirmiştim ama orijinali ile değil yan sanayi ile. Sendeki durumun biraz düşük hali benimkinde de olmuştu. Hala öyle kullanıyorum.
  • Bukadar anlatmaya ugrasacagina..arabanin altina belini yorup 10 sn fotograf cekip burda isaretleseydin bukadar ugrasmazdin.

• ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt
    Arabanın nereden cekildiğini tarif etmek için mi?!
  • Hocam araba kaç lira ki

Satın yenisini alın

2000 Polo derdi ile dertlenmeyin

60 lira eder o araba

• CaptainSkyWalker kullanıcısına yanıt
    :)

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.