Şimdi Ara

Sakuragi Hanamichi - Fan Kulüp (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
1
Favori
33.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekleyebilirsin beni de Slam Dunk'ta sevdiğim bi karakterdir kendileri.
  • Süper ya benide ekleyin
  • quote:

Orjinalden alıntı: Shinigami_L

Ekleyebilirsin beni de Slam Dunk'ta sevdiğim bi karakterdir kendileri.

Vay sen slam dunk izliyormuydun ... Gundam izlemen gerek diye duymuştum
  • Beni de ekleyin, en sevdiğim animelerden birisidir slam dunk, tabi hanamichi de en sevdiğim kahramanlardan biri.
    Gerçekten var olduğunu ama öldüğünü ben de okumuştum, fakat gerçek midir bilmiyorum, eğer gerçekten böyle birisi var idi ise ve öldüyse hakikaten çok yazık olmuş diyebilirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Morfildor

quote:

Orjinalden alıntı: Shinigami_L

Ekleyebilirsin beni de Slam Dunk'ta sevdiğim bi karakterdir kendileri.

Vay sen slam dunk izliyormuydun ... Gundam izlemen gerek diye duymuştum

Vay bea..Çok hızlısın Shinigami..
  • Crunchyroll'den izliyordum hocam.Bitirmedim seriyi yanlış anlaşılmasın izlediğim kadarıyla.
  • İngilizcesi iyi olan Hanamichi hayranları varsa lütfen aşağıdaki linklere tıklayıp ne yazdığını bize de anlatabilirler mi?

http://eunicep.blogspot.com/2007/01/real-sakuragi-of-slam-dunk.html
    http://fukachansmemoir.blogspot.com/2008/01/2012-end-of-mankind-and-hanamichi.html
    http://raichu08.blogspot.com/2007/12/real-hanamichi-sakuragi.html
    http://gooman.blogspot.com/2006/02/sakuragi.html

Bu arada Hanamichi'nin gerçek hali bu oluyor galiba:

Sakuragi Hanamichi - Fan Kulüp

• quote:

Orjinalden alıntı: sano

Bu arada Hanamichi'nin gerçek hali bu oluyor galiba:

Sakuragi Hanamichi - Fan Kulüp

bu bilgi gerçek değilmiş resimdeki adamın gerçek ismi yoshiki ymiş ve müzisyenmiş

http://www.yoshikinet.com/bio/biography.htm

• Evet, verdiğim sitelerden birinde bir kullanıcı yorumunda belirtilmiş bu husus, peki resim sahte diyelim, hikaye gerçek midir acaba?
  • Valla ben de su anda Amerika'dayim, master icin geldim buraya!
    Eskiden izledigim ve sonlarini hic izleyemedigim cizgi filmleri indirmeye basladim netten.
    Tabii slam dunk i da unutmadim.
    Biraz sonra da son 2 bolumu izlicem ama ogrendigim kadariyla inter-high a gittiklerini goremiyoruz anime'de, mangalarini da indirdim o yuzden.
    Acaba neden devamini yapmadilar bir bilen var mi?
    Kampanya mi baslatsak devam etsin diye!
    Netten biraz arastirirsaniz ne kadar buyuk bir hayran kitlesi oldugunu gorebilirsiniz cunku...
  • byhyt
    sidefect
    Ken-chan-!!
    hanamichi
    Shinigami_L
    Armanius
    sano
    LoftHeR

Liste güncellendi.
  • Benide ekle

Bunlarda benim yapımım:

Hanamichi:Sen kaç yaşındasın?
    Maki:Hıh!?
    Hanamichi:Lise öğrencisi misin?

Maki:Akagi benden daha yaşlı gözüküyor değil mi?
    Akagi:Maki!? (Herkez şaşırır)
    Hanamichi:Şimdi sen söyleyince...
    Akagi:Bakma bana!!

• Benide ekleyin arkadaslar 101 bolumunude 2 er kere izledim ve mukemmel bir anime. Sunu soyleyebilirimki inter-high a giderken bitiyor ve devami varmi diye cok aradim ve bulamadim.Butun anime sitelerine nerdeyse baktim ve en son baktigim bir japon sitesinde SLAM DUNK in toplamda 270 bolum oldugunu ve ozel box setler halinde satildigini gormustum ve halen aramaya devam ediyorum bulursam haber veririm.
  • quote:

Orjinalden alıntı: zack06

Benide ekleyin arkadaslar 101 bolumunude 2 er kere izledim ve mukemmel bir anime. Sunu soyleyebilirimki inter-high a giderken bitiyor ve devami varmi diye cok aradim ve bulamadim.Butun anime sitelerine nerdeyse baktim ve en son baktigim bir japon sitesinde SLAM DUNK in toplamda 270 bolum oldugunu ve ozel box setler halinde satildigini gormustum ve halen aramaya devam ediyorum bulursam haber veririm.

Mangası 276 bölüm. Animesi 101 bölüm devamı yok.
    Animenin devamını mangadan takip edebilirsin.
    http://www.onemanga.com/Slam_Dunk/

Ben şuan 84. bölümdeyim, bittiğinde mangadan devam edeceğim

• Orjinalden alıntı: Zizoux

Mangas? 276 bölüm. Animesi 101 bölüm devam? yok.
    Animenin devam?n? mangadan takip edebilirsin.http://www.onemanga.com/Slam_Dunk/

Ben ?uan 84. bölümdeyim, bitti?inde mangadan devam edece?im
    saol kardes
  • Elimden geldiği kadarıyla çeviri yaptım:

Hanamichi Sakuragi 1968'de sıradan bir işçi ailesi çocuğu olarak dünyaya geldi.Annesi onu küçük yaştayken terketti ve anne sevgisi olmadığı için sorunlarını şiddet ile çözmeye çalıştı.12 yaşındayken boyu 1.75 ti ve vücudu kavga etmesi yüzünden güçlüydü.Tokyo Üniversitesi spor sahasında öğrencilerle kavga ederken onu gören basketbol takımı koçu, Hanamichi'nin gücünü gördü ve takıma girmesini istedi.

Biraz pratik yaptı. 17 yaşındayken Hanamichi 1.89 boyundaydı ve Japon Ulusal Basketbol Takımında oynadı.İnanılmazdı , profesyonellere taş çıkartan bir oyun oynadı ve 33 sayı kaydetti.

Buna rağmen takımı kaybetti ve Japon takımı maçta sadece 59 sayı atabildi(59-115 yenilmişler).Bu Hanamichi'nin ilk güzel oynayışıydı.Basketbol kaos halindeydi ve Hanamichi'ye "Japon Basketbolunun Umudu" lakabı takıldı.Babası bir yıl sonra hastalık nedeniyle öldü.Daha sonra Tokyo'ya döndü ama bu olay onu kötü etkilemişti. Tokyo otobüsünden indi ve yolun karşısındaki hastaneye doğru yürüdü.Ama karşıya geçerken ona çok hızlı giden bir araba çarptı.Her ne kadar "çelikten vücutlu" olsa da çarpma çok şiddetliydi.Yere düştü ve hastaneye kaldırıldı.Ama onun için çok geçti.Ameliyat odasına götürülürken kan kaybından öldü.Ve öldüğünde sadece 18 yaşındaydı...

Japon Basketbol Dünyası tamamen yıkıldı ve bu acı kayıp onlar için "devasa" nitelikteydi.Daha sonra manga sanatçısı Takehiko Inoue, Hanamichi'nin gençliğini anlatan "Slam Dunk" adlı manga serisini çıkardı.

Uzun sürdü ama bu acı hikayeyi sizle paylaşmak istedim.(Gerçek olmayabilir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UrbanBoy48 -- 26 Eylül 2008; 17:09:58 >

• Bende yeni bitirdim animeyi , 101 bölümde bitirmeleri çok üzücü.Tamda en heyecanlı yerinde.. Keşke hiç bitmeseydi Benide ekleyin
  • Zizoux
    zack06
    UrbanBoy48
    SharDDewiL

Bundan sonra sürekli güncel tutulacaktır.
  • Millete iyi lakap takıyo goril, ihtiyar,patron maymun

İzlediğim animelerde en komedi karakter ya bazı bölümlerde o kadar çok güldüm ki ablam kafayımı yedin diye soruyordu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hayalét

Millete iyi lakap takıyo goril, ihtiyar,patron maymun

İzlediğim animelerde en komedi karakter ya bazı bölümlerde o kadar çok güldüm ki ablam kafayımı yedin diye soruyordu

Hey Babalık diyip , Anzai-Sensei'nin gıdığını çekip durması olayıbitiriyo Özellikle Sakuragi'yi animede seslendiren kimse çok başarılıymış.Tam uymuş

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.