Şimdi Ara

Sakat Ekici Fetişistleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fenerbahçe hayır kurumu mu arkadaş adamın geçen sene skor katkısı yok yürümeye hali yok halen konularda Ekici iyi yav tarzı söylemler var ben Fenerliyim ayağı yapıp 3-4 yıllık sözleşmeyi verdi Aziz işte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çöp oğlu çöp.

Koşmaya mecali yok.Arada 3-5 tane ara pası sallıyor zaten yüzde 40 ı isabetsiz.

Rvpye de bayılıyordu bunlar.Hatta Rvp sever bir arkadaş var şimdi de Mehmet Ekiciyi pp yapmış adam tam bir sakat futbolcu hayranı.
  • ekiciyi beğenmeyen futboldan zerre anlamıyodur, boşuna izliyodur, zamanını boşa harcıyodur çok açık ve net söyleyim.

bunlar maç bitince skoruna bakıp geçmesi gereken kişilerdir.. bunlar küçük cocudur benim gözümde
    bunlar jailson topal ilk yanyana gördüğünde "durun ya bakalım hocanın bi bildiğ,i vardır, belki jailsonun pas yeteneklerinden faydalanmak için onu 8 numara oynatıyodur" diye
    savunup, daha sonra herkesten çok sövenlerdir
    bunlar oyuncuyu 1 maçla yüceltip 1 maçla yerin dibine sokanlardır
    bunlar genç oyuncuya inanır gibi yapan, genç oyuncu hata yaptığında yeteneksiz çöp diyenlerdir
    bunlar stocha haksızlık yapıldığını, dönse hala iş yapabileceğine inanırlar
    bunlar neusun çok kaliteli stoper olduğuna inanırlar, neus konusu açmak için 2 maç iyi oynamasını beklerler
    bunlar baroniyi özlerler
    bunlar giunun gönderilmesini hata olarak görürler evlerinde giu posteri vardır
    bunlar ali koçu eleştirmek için tetiktedir

ekici sakat değil, şu an benzia niye yedekse oynatılmıyosa, mehmet ekici de aynı sebepten oynatılmıyo...çünkü takımın başında td yok gibi bişey
    ama ekici her zaman sakat algısı yaratmaya çalışan bi grup olduğu kesin

• august landmesser kullanıcısına yanıt
    Tamam futbol profesörü. Ekici muazzam topçu. Biz anlamıyoruz.

Giuliano da rezil. Yahu adam gitti gideli ligde toplam 4 gol atabilmişsin. Geçen sene skor yükünü bu adam çekmiş, bu sene düştüğün durum belli. Bakalım bu sene aldıkların geçecek mi Giuliano'yu. Boş konuşmayı seviyorsunuz.

• Bunlara kalsa ozan da 11 oynatılmalı ama ne hikmetse her hoca kadro dışı bırakıyor. Bu vasatları geçin de giu ve souzayı çok arıyoruz. Bir de beğenmeyenler vardı şu herifleri daha ne diyeyim

• giu yerine benziayı geldi, şu ana kadar gol atamasa da benzia giudan 10 kere daha iyi futbolcu bence

her fikre saygım var ama ben ekiciyi beğenmeyenlerle futbol hakkında konuşmam, gerek yok
    sadece ekici için değil. giuyu özleyenler, benziayı beğenmeyenler, neusu beğenenler, gençleri daha oynamadan çöp ilan edenler, çift önlibero oynamasında haklı bir yön bulmaya çalışanlar, .... bunlar forumun en gereksizleri

hocam sizinle isterseniz başka konular hakkında konuşabiliriz ama futbol bölümünde benden alıntı yapmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi august landmesser -- 9 Ekim 2018; 11:34:18 >
  • Bakalım übersüler oos ekici skor katkısı ne zaman verecek

• Bazi oyuncular vardir ne kadar iyi olsalarda asla 11 olmamali ve onlara guvenilip yola cikilmamalidir.

Mesela ekici, mesela serdar aziz, mesela gareth bale.

Bu adamlara guvenip yola cikarsan, surekli 11 oynatip mac kondisyonunu yuksek tutarsan yazik edersin, cunku 3 hasta ust uste mac oynama ihtimalleri cok dusuk. Hem sakatlaniverirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: august landmesser

ekiciyi beğenmeyen futboldan zerre anlamıyodur, boşuna izliyodur, zamanını boşa harcıyodur çok açık ve net söyleyim.

bunlar maç bitince skoruna bakıp geçmesi gereken kişilerdir.. bunlar küçük cocudur benim gözümde
    bunlar jailson topal ilk yanyana gördüğünde "durun ya bakalım hocanın bi bildiğ,i vardır, belki jailsonun pas yeteneklerinden faydalanmak için onu 8 numara oynatıyodur" diye
    savunup, daha sonra herkesten çok sövenlerdir
    bunlar oyuncuyu 1 maçla yüceltip 1 maçla yerin dibine sokanlardır
    bunlar genç oyuncuya inanır gibi yapan, genç oyuncu hata yaptığında yeteneksiz çöp diyenlerdir
    bunlar stocha haksızlık yapıldığını, dönse hala iş yapabileceğine inanırlar
    bunlar neusun çok kaliteli stoper olduğuna inanırlar, neus konusu açmak için 2 maç iyi oynamasını beklerler
    bunlar baroniyi özlerler
    bunlar giunun gönderilmesini hata olarak görürler evlerinde giu posteri vardır
    bunlar ali koçu eleştirmek için tetiktedir

ekici sakat değil, şu an benzia niye yedekse oynatılmıyosa, mehmet ekici de aynı sebepten oynatılmıyo...çünkü takımın başında td yok gibi bişey
    ama ekici her zaman sakat algısı yaratmaya çalışan bi grup olduğu kesin
    Bu kadar kutuplaştırma insanları, altı üstü Ekici'yi beğenmiyorlar fakat sen onu beğenmeyen herkesi saçma sapan kalıplara sokup kendini haklı gösterme çabasındasın...

Adam geldi geleli sakat, doğru düzgün istikrarı ve fiziksel güce sahip değil...Performansını varsayımlar üstünden mi gördün ? Neye göre yorum yapıyorsun ?

• quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Bu kadar kutuplaştırma insanları, altı üstü Ekici'yi beğenmiyorlar fakat sen onu beğenmeyen herkesi saçma sapan kalıplara sokup kendini haklı gösterme çabasındasın...

Adam geldi geleli sakat, doğru düzgün istikrarı ve fiziksel güce sahip değil...Performansını varsayımlar üstünden mi gördün ? Neye göre yorum yapıyorsun ?

Alıntıları Göster
    ekici sakat değilekici sakat değilekici
    ekici sakat değilekici sakat değilekici sakat değil
    ekici sakat değilekici sakat değilekici sakat değilekici sakat değil
    ekici sakat değilekici sakat değilekici sakat değilekici sakat değilekici sakat değil
    ekici sakat değilekici sakat değilekici sakat değilekici sakat değilekici sakat değilekici sakat değil
    ekici sakat değilekici sakat değilekici sakat değilekici sakat değilekici sakat değilekici sakat değilekici sakat değil
    ekici sakat değilekici sakat değilekici sakat değilekici sakat değilekici sakat değilekici sakat değilekici sakat değilekici sakat değil

edit: sakatlandı kına yakarsınız elinize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi august landmesser -- 21 Ekim 2018; 13:1:15 >

• hocam bende uzun süre oynayabileceğini düşünmüyorum fakat oyuna girdiğinde tekniğiyle fark yaratıyor ama oynadığı maçlarıda şunu farkettim 20-30 dk oyunun içinde kalabiliyor sonrası hiç yok. hamle oyuncusu olarak yararlı olabilir benim düşüncem.

en azından 3 tane santraforu birlikte oynatıp top şişirmekten daha bir hamledir diye düşünüyorum. yinede bir bildiği vardir belkide td'leri çok çabuk yargılayıp, kesmek asmak doğru gelmiyor bana. sabredilmesi lazım yarım sezon belki 1 sezon hatta geri kalan maçlarda umut verirse dahada fazla.
  • Fenerbahce de son zamanlarda mantıklı konuşan yok

Bir kısım bir adamı olduğundan kötü gösteriyor yerin dibine sokuyor

Diğer kısım da bir adamı olduğundan fazla şişiriyor , abartıyor

Teknik direktör ve Başkan için de geçerli

Mantıklı yorum yazan çok az

Ekici sakat olmadığında idare eder bir oyuncu bu kadar ne bir kısmın bahsettiği gibi çöp ne de bir kısmın abarttığı kadar iyi . Büyük bir takımda alternatif olarak geldiğinde 20 maç oynadığında seni üzmeyecek bir oyuncu. Mesela biZde olsa güzel bir alternatif olurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurkan19 -- 13 Ekim 2018; 17:50:11 >
  • Ekici Trabzondaki formunu yakalarsa çok canlar yakabilir ligde. Lakin bir daha o formu yakalayabilir mi bilinmez.

Ayrıca Trabzon'a alacaklarından vazgeçip gelmek istediği söyleniyordu geçenlerde. Bizim yönetim kabul etmemiş.
  • oyuncu11790 kullanıcısına yanıt
    Psikolojik sorunları olan bir arkadaş,ciddiye almamak lazım.Van Persie’ye sallayan adamlar bu adamı nasıl görmezden geliyorlar anlamıyorum .Rvp en azından iyi kötğ bir istatistik tutturdu, 2-3 derbi kazandırdı . Peki çöp oğlu çöo ne yaptı ? Benim bildiğim iyi oynadığı bir Bjk maçı vardı o maçın devre arasında tempo fazla geldi çıktı,5 ay daha oynamadı . Böyle saçma sapan bir adamın savunucuları olması ilginç. Hadi beğenirsin anladık da bu derece abartmak psiklojik bozukluk yaşadığının göstergesi olabilir.

• elif ekici benzia

valbuena slimani barış

ileri 6liyi bu şekilde istiyorum.
  • I907 I kullanıcısına yanıt
    Gelen geçen en az 3 sallar bu kadroyla size.

• quote:

Orijinalden alıntı: nk061

Ekici Trabzondaki formunu yakalarsa çok canlar yakabilir ligde. Lakin bir daha o formu yakalayabilir mi bilinmez.

Ayrıca Trabzon'a alacaklarından vazgeçip gelmek istediği söyleniyordu geçenlerde. Bizim yönetim kabul etmemiş.
    Adam Trabzonda Tarih Yazdı Antalya 7 - 0 Trabzon

Mehmet Ekicili Trabzon

http://tr.beinsports.com/haber/antalyaspor-trabzonspor

• quote:

Orijinalden alıntı: I907

elif ekici benzia

valbuena slimani barış

ileri 6liyi bu şekilde istiyorum.
    bu kadroda önlibero kim? slimani mi?

• bir insanın futboldan ne kadar anladığını ekiciye olan bakış açısından anlayabilirsiniz
  • Adam 2 yıldır sakat yatıyor bir maçta iki gol atınca başlığı uplamışlar hemen.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.