Şimdi Ara

Şakası Yok akhisar 3 puan giderse kupada gider!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sezonun en önemli maçı yenildiğimiz an biter bu iş . fb bu saatten sonra puan kaybı yaşamayacağı ortada sadece başakşehir deplasmanları var ondada uzaktan bir gol bulurlar çekerler fişi bu saatten sonra puan kaybetmezler.Bizim maçlara bak gs-konya-osmanlı-akhisar akhisarda kazanamaz isek ne konyayı yenebiliriz ne gs yi . Ama sosyal medyada şampiyonluk turu atılsın meşaleler alınsın transferler yapılsın tek muhabbet bu hey yarabbim her sene aynı şey HER SENEE..

• Fener de puan kaybedecek.
    sizin gibi pozisyon zenginlği yok bizde.
    Konya maçı aldatmasın. kapanan takımlara karşı oynayamıyoruz.
  • Sampiyonsunuzzzz

Panik yapmayinnnn

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yav saçmalamayın arkadaş.
  • O sene, bu sene!
  • Güzel totem hayırlı olsunn.
  • Başlığı görünce konuyu senin açtığını anladım,bu yeterli sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jaguarr1903

Başlığı görünce konuyu senin açtığını anladım,bu yeterli sanırım

bak hocam geçen sene bu zamanda aynı maçtan önce sizler şampiyonluk kutlamaları yapıyordunuz yine , arkadaş hangi spor kanalını açsam beşiktaş şampi olmus bilmemne hele sosyal medya ohooo uçmuş boyle bi rehavet yok hiç akıllanmıyoruz , boyle şeyler futbolcuları cok etkiliyor.

ha bu arada ben afra geliyomu algı sürekli orada ya !

• quote:

Orijinalden alıntı: webmasterrizmir

quote:

bak hocam geçen sene bu zamanda aynı maçtan önce sizler şampiyonluk kutlamaları yapıyordunuz yine , arkadaş hangi spor kanalını açsam beşiktaş şampi olmus bilmemne hele sosyal medya ohooo uçmuş boyle bi rehavet yok hiç akıllanmıyoruz , boyle şeyler futbolcuları cok etkiliyor.

ben şampiyonluk kutlaması falan yapmıyodum ve hala da yapmıyorum,temkinliyim ama sen bundan 10 hafta önce de konu açmıştın fb artık puan kaybetmez diye onu napacağız peki?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: webmasterrizmir

quote:

ben şampiyonluk kutlaması falan yapmıyodum ve hala da yapmıyorum,temkinliyim ama sen bundan 10 hafta önce de konu açmıştın fb artık puan kaybetmez diye onu napacağız peki?

biz rehavete kapılıp tekrar geçen sene gibi olursak fener koparır gider dedim herzaman da aynı şeyi söylüyorum yanlış bir şey yok ve her zamanda aynı şeyler yapılmaya devam ediliyor şu hafta geçsin hele bakalım tek derdimiz şu maç olmalı amaa nerdeee

• Valla fb puan kaybeder ya da kaybetmez, biz onlar kaybetmeyecek gibi oynayıp kazanmalıyız. Bizi sadece kendi maçlarımız ilgilendirmeli şu anda.
  • Millet sampıyon olduk gozuyke bakıyo ama bence sartlar %55 e %45 suan . Fenerin fikstur cok kolay çünkü. He biz akhisarı yenersek lig biter orası ayrı

• Ne olursa olsun konya ve gs maclarina birakmadan bir sekilde daha avantajli konuma gelmeliyiz

• akhisar + kayseri maçlarından 6 puan çıkmazsa zor iş.
  • Beşiktaş puan kaybeder arka arkaya ligin en dişli takımlarıyla oynayacak burada asıl önemli olan Fenerbahçe'nin bu fırsatı değerlendirip değerlendiremeyeceği.
  • Bütün maçları alırsınız , futbolcular şampiyonluk istiyor sizde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akhisar'da Akhisardan çok Beşiktaşlılar olacak, Akhisarspor maraton ve kale arkası tribünlerini Beşiktaş'a verdi, evimizde gibi oynayacağız. Ayrıca eksik yok Quaresma da dönüyor. Elbette puan kaybı olabilir ama Beşiktaş puan kaybederse sürpriz olur.

• Fenerbahçe Trabzon ve Başakşehir ile berabere kalır.

Fenerbahçe dün Konya'yı 0-3 yendi diye büyütmeyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rize maçı sizi yanıltmasın. bizimkilerin kafasında sadece kupayı kazanmak var bu açıkça belli oldu. oda bi gayret oynuyorlar işte. bukadar formsuz ve bitmiş bir galatasarayı çok rahat yenersiniz.
  • rahat oluun şampiyonsunuz ne kastınız be arkadaş 5 puan öndesiniz 5 maç kaldı yuh be yok dua edelim yok sinerji yapalım abartmayın zaten burdan şamp verme olasılığınız % 3 falan buda gerçekleşirse zaten psikolojinizi düşünemiyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.