Şimdi Ara

Sakarya Üniversitesi Öğrenci Bilgi Platformu (302. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.366
Cevap
53
Favori
293.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 300301302303304
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sakarya meslek yuksek okuluna kayıt oldum, harç parası 800 düz hesap bu 1\8 eylulde bunun hepsini mi yatırcaz Yoksa yarısını mı ve hala sabis te harç durumu ödendi diyo bu herkeste mı boyle yardımcı olanlara teşekkür
  • Beyler hukuk için ıngilizce muafiyet sınavı oluyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.ie.sakarya.edu.tr/tr/duyuru/goster/36033/2015-2016-ogretim-yili-guz-yariyili-derse-yazilma-duyurusu

Arkadaşlar bu duyurunun ekini okuyun 1. Sınıflar içinde ders seçimi yapmışlar. İyice okuyun.

• https://sabis.sakarya.edu.tr/ burada obis nerde allasen
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpion1903

http://www.ie.sakarya.edu.tr/tr/duyuru/goster/36033/2015-2016-ogretim-yili-guz-yariyili-derse-yazilma-duyurusu

Arkadaşlar bu duyurunun ekini okuyun 1. Sınıflar içinde ders seçimi yapmışlar. İyice okuyun.

https://sabis.sakarya.edu.tr/ burada obis nerde

• #mosoko kullanıcısına yanıt
    Öğrenci bilgi sistemi - obis

• quote:

Orijinalden alıntı: scorpion1903

Öğrenci bilgi sistemi - obis

öbis olcak ozaman obisi arıyom bi sattir
  • PC den sabis e girerken doğrulama kodu istiyor. O kodu nereden öğrenebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: All Men Must Die

PC den sabis e girerken doğrulama kodu istiyor. O kodu nereden öğrenebilirim?

Bu mesajda bahsettiğimi bilen yok mu?
  • @Zvjezdan @Matt Jeevas

Bugün Prodil, Amerikan Kültür, Amerikan Life, Batı Dilleri'ni gezdim. Aldığım bilgiler şu şekilde

Prodil

Sınıflar maksimum 15 kişi ve normal sınıf düzeni
    Haftaiçi veya haftasonu günlük 4 saatten 2 gün eğitim, 1 gün toplam 2 saatten speaking çalışması
    New headway oxford yayınlarını veriyorlar
    Verdikleri bilgi broşüründe 1 kur 800, 4 kur 2600 lira yazmakta pazarlık ile muhakkak düşer

Amerikan Kültür

Sınıflar 7-12 kişi olmak üzere U düzeni şeklinde
    Haftaiçi 2 veya 3 gün birde haftasonu şeklinde planlamaları var mesela haftasonu sabah grubu 9.30/12.30 şeklinde
    Kur tekrarı ile %100 öğrenme garantisi
    Onlineingilizce ve mykelime diye 2 siteye üyelik imkanı
    3 kur 2500, 4 kur 3000 lira şeklinde fiyatları

Amerikan Life

Bunlarında sınıfları Amerikan Kültür gibi
    1 kur 80 ders saati, 1 ders 40 dakika
    1 kur 2 ile 2.5 ay sürüyormuş
    speaking ve movie kulüpleri var movie kulubü sinema salonunda çalışıyor
    haftaiçi 2 veya 3 gün ve haftasonu şeklinde planlamaları var 3 saat 10 dakikaya denk geliyor 1 gün
    1 kur 1450 lira 3 kur 3400 lira

• Dostum ben de bugün gezdim hatta American Life'a kayıt oldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matt Jeevas

Dostum ben de bugün gezdim hatta American Life'a kayıt oldum.

American Life 'ı tercih etme nedenin neydi dostum? Kaç kur aldın?

Ben Amerikan kültür veya life tercih edeceğim. Şimdilik kültür daha ağır basıyor gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Huseyinn31

quote:

Dostum ben de bugün gezdim hatta American Life'a kayıt oldum.

American Life 'ı tercih etme nedenin neydi dostum? Kaç kur aldın?

Ben Amerikan kültür veya life tercih edeceğim. Şimdilik kültür daha ağır basıyor gibi.

Ben a2 den başlıyorum,life'da yabancı hocalar a2 den başlıyor kültür'de b1 den.

o yüzden
  • quote:

Ben a2 den başlıyorum,life'da yabancı hocalar a2 den başlıyor kültür'de b1 den.

o yüzden

Seviye tespitinde hoca A1 ve A2 ortasında bir yerdesin dedi ben açıkçası A1'den başlamayı düşünüyorum. A1 'den başlayınca life'da fiyat çok artıyor
  • Huseyinn31 H kullanıcısına yanıt
    Hocam anlattiklariniza göre Amerikan Kültür daha avantajlı geldi. Amerikan Kültür hafta içi sabah grubu var mı ? Ben iö yüm de hafta ici sabah gidesim var. Ayrıca haftaiçi haftasonu fiyat farkı var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Zvjezdan

Hocam anlattiklariniza göre Amerikan Kültür daha avantajlı geldi. Amerikan Kültür hafta içi sabah grubu var mı ? Ben iö yüm de hafta ici sabah gidesim var. Ayrıca haftaiçi haftasonu fiyat farkı var mı ?

Haftaiçi veya haftasonu fiyat farkı yok aynı fiyat sadece zaman değişikliği var. Mesela haftaiçi 3 gün gidersen pazartesi, salı ve perşembe oluyor pazartesi ve salı günleri 10.00/12.30 arası perşembe günü 10.00/11.20 arası oluyor.

Çarşıdan uzak olması trafiğin ve insan kalabalığının sesinden de uzak olmuş oluyor. Sınıfları gezdim beğendim yani.

Sen hangi bölümdesin kaçıncı sınıfsın?

• quote:

quote:

Haftaiçi veya haftasonu fiyat farkı yok aynı fiyat sadece zaman değişikliği var. Mesela haftaiçi 3 gün gidersen pazartesi, salı ve perşembe oluyor pazartesi ve salı günleri 10.00/12.30 arası perşembe günü 10.00/11.20 arası oluyor.

Çarşıdan uzak olması trafiğin ve insan kalabalığının sesinden de uzak olmuş oluyor. Sınıfları gezdim beğendim yani.

Sen hangi bölümdesin kaçıncı sınıfsın?

Hocam mekatronik mühendisliği. Bu yıl başlıyorum, 1. Sınıfım yani. Siz kaçıncı sınıftasınız, bölümünüz nedir ? Sehir dışı derken tam olarak nerede ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zvjezdan -- 5 Eylül 2015; 23:04:07 >

• quote:

Hocam mekatronik mühendisliği. Bu yıl başlıyorum, 1. Sınıfım yani. Siz kaçıncı sınıftasınız, bölümünüz nedir ? Sehir dışı derken tam olarak nerede ?

Benim bölüm işletme ve dördüncü sınıfım. İlk yıldan ingilizceye başlaman çok güzel. Şehir dışı değil aslında çarşıdaki anayolun başında kalıyor. Yeni camide mevki olarak.
  • quote:

quote:

Benim bölüm işletme ve dördüncü sınıfım. İlk yıldan ingilizceye başlaman çok güzel. Şehir dışı değil aslında çarşıdaki anayolun başında kalıyor. Yeni camide mevki olarak.

Cevaplarınız için teşekkürler hocam. Sizde sanırım amerikan kültür düşünüyorsunuz. Hayırlısı olsun. Dil öğrenmeden mezun olmamak lazım.

• quote:

Cevaplarınız için teşekkürler hocam. Sizde sanırım amerikan kültür düşünüyorsunuz. Hayırlısı olsun. Dil öğrenmeden mezun olmamak lazım.

Şuan için aklımda kültür var. Senin de yeni hayatın hayırlı olsun.
  • 
Sayfa: önceki 300301302303304
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.