Şimdi Ara

Sakarya Üniversitesi Öğrenci Bilgi Platformu (303. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.367
Cevap
53
Favori
293.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 301302303304305
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Huseyinn31

quote:

Orijinalden alıntı: Matt Jeevas

Ben a2 den başlıyorum,life'da yabancı hocalar a2 den başlıyor kültür'de b1 den.

o yüzden

Seviye tespitinde hoca A1 ve A2 ortasında bir yerdesin dedi ben açıkçası A1'den başlamayı düşünüyorum. A1 'den başlayınca life'da fiyat çok artıyor

Yani b2'ye kadar gitmeyi öneriyorlar zaten.

4 kur olur a1'den başlarsan.
  • quote:

Onlar öneriyorda işte maddi durumda sıkıştırıyor. Bu ay birde kredi kesilecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Huseyinn31

quote:

Onlar öneriyorda işte maddi durumda sıkıştırıyor. Bu ay birde kredi kesilecek.

b2'ye kadar gitmeyeceksen,gitmenin anlamı yok bence.

En az bir b2 yapmak lazım.
  • quote:

b2'ye kadar gitmeyeceksen,gitmenin anlamı yok bence.

En az bir b2 yapmak lazım.

B2'ye kadar gideceğim ama ödeme planında sıkıntı çıkıyor. Onu hallettik mi tamamdır.
  • All Men Must Die kullanıcısına yanıt
    İki adımlı doğrulama yapmışsın büyük ihtimalle. Telefonunda vardır program oradan koda bakıp gireceksin. İstersen iki yönlü doğrulamayı kaldırabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: felmyaxe

İki adımlı doğrulama yapmışsın büyük ihtimalle. Telefonunda vardır program oradan koda bakıp gireceksin. İstersen iki yönlü doğrulamayı kaldırabilirsin.

Hocam telefonu güncelledim uygulamalar falan silindi o yüzden o programda kayıtlı değil ve nasıl yapacağımı bilmiyorum.
  • Kampüs ve çevresinde Vodafone kullanan var mı? çekim kalitesi nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: All Men Must Die

PC den sabis e girerken doğrulama kodu istiyor. O kodu nereden öğrenebilirim?

Biriniz yardımcı olabilir mi?
  • Ders seçimi için sisteme girmem lazım ama girmek için doğrulama kodu istiyor ve ben telefonu güncelleyince google authenticator daki hesaplar silindi. Bu yüzden girip ders seçimi yapamıyorum. Birisi yardımcı olabilir mi?
  • Ders seçimlerinde üniversite ortak derslernden seçmem zorunlu mu ben başka bir dersimi yükseltmeye almak istiyorum.
    Şimdi seçmezsem mezun olana kadar mutlaka üni. ortak derslerinden birini almak zorunda mıyım?
    Sanırım 6 tane seçmeli ders almak zorunluymuş doğru mu? Bunların hepsini bölüm seçmel derslerinden alsak sıkıntı olur mu?
  • quote:

Ders seçimi için sisteme girmem lazım ama girmek için doğrulama kodu istiyor ve ben telefonu güncelleyince google authenticator daki hesaplar silindi. Bu yüzden girip ders seçimi yapamıyorum. Birisi yardımcı olabilir mi?

Aynı sorun bendede var. Ben bir daha işe yaramaz diye google authenticatorü silmiştim. Şimdi doğrukama kodu istiyor. Ne yapacağız bilmiyorum. Sen halledebildin mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benim ders seçiminde 6 tane zorunlu ders gözüküyor(bunlardan başka gözüken ders yok) hepsini seçiyorum ve 30 kredi oluyor 40'a tamamlayamıyorum çünkü başka ders yok listede, kaydet diyorum danışman onayına göndere bastıktan sonra "danışman onayına gönderilemedi" hatası alıyorum bilen birisi var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fyujin -- 7 Eylül 2015; 19:23:39 >
  • Arkadaşlar özel yurtlar doldu mu ? Bu konuyla ilgili birşeyler biliyorsanız lütfen yazın. Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kızılhafız

quote:

Ders seçimi için sisteme girmem lazım ama girmek için doğrulama kodu istiyor ve ben telefonu güncelleyince google authenticator daki hesaplar silindi. Bu yüzden girip ders seçimi yapamıyorum. Birisi yardımcı olabilir mi?

Aynı sorun bendede var. Ben bir daha işe yaramaz diye google authenticatorü silmiştim. Şimdi doğrukama kodu istiyor. Ne yapacağız bilmiyorum. Sen halledebildin mi?

Üniversiteyi ara. Tele sekreter konuşurken bekle operatöre bağlanacak ona söyle o hallediyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kızılhafız

quote:

Üniversiteyi ara. Tele sekreter konuşurken bekle operatöre bağlanacak ona söyle o hallediyor.

Dün aramıştım açmadılar ama bu sabah girdim, doğrulama kpdu istemeden doğrudan girdi. E, hayırlı uğurlu olsun.

• 1.sınıfım ders kaydı falan yapmadım sorun var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: juckle

1.sınıfım ders kaydı falan yapmadım sorun var mı acaba?

http://www.ogrisl.sakarya.edu.tr/sites/ogrisl.sakarya.edu.tr/file/2015-16_GUZ_DERSE_YAZILMA_DUYURUSU_31.08_.2015_.pdf

1. sınıfların tüm dersleri seçip danışmana göndermesi gerektiği yazıyor.
  • juckle kullanıcısına yanıt
    Aman hocam yarın son gün. Sabis e girip bir an önce ders seciminizi yapın ve onaya gönderin. Ders secimi yapmak zorunlu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zvjezdan

Aman hocam yarın son gün. Sabis e girip bir an önce ders seciminizi yapın ve onaya gönderin. Ders secimi yapmak zorunlu.

Tamamdir. Eger yapmasaydim nolcakti acaba

• Endüstri mühendisliğine başlayacam inşAllah bu sene. bilgisayar gerekli mi ya da gerekliyse getir götür yapılıyor mu sürekli ona göre bir çanta falan almayı düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 301302303304305
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.