Şimdi Ara

Sakarya PS3 Grubu (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
337
Cevap
0
Favori
13.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çıktımı o hiç haberim yok bende satılık crysis 2 var caner bu arada
  • Sağoslsun Ares88 Nickli arkadaş haber etti,bu grupta bulunan arkadaşlardan biri direksiyon seti satıyormuş galiba onunla görüşmek isterim bu konuda.

Ares88 teşekkürler haber ettiğin için.
  • nerde sakaryalı arkadaşlarım konu koptu resmen
  • benıde ekleyebılırsnz hendekte okuyorum ..

psn TRQX2K11
  • caner bir bir arkadaşımız daha katıldı anasayfa ya eklersin
  • ekledim baş sayfaya psn'ini, hoşgeldin..
  • ben evren3 merhabalar benim psn adresim evren3 ü kullanıyorum. caner neden siliyorsun beni anlamadım arkadaşım. turkevo54 ü nazaran açıyorum eklerseniz sevinirim esen kalın
  • evren abi heralde son arkadaşın psn'ini eklerken yanlışlıkla silmiş olabilir çünkü bilerek silmem yani..

Bu arada psn'e de hiç girmiyosun yada bende başka psn'in var

İlk mesajdaki Türkevo54 sen misin? onun yerine evren3'ü mü yazayım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ares88 -- 26 Haziran 2011; 18:45:49 >
  • Arkadaşlar benide ekleyin eger update etmeden psn girebilirsem moncici35 olarak giriş yapacagım bu arada oyun takas tukas işlerini nasıl yapıyorsunuz kendi aramızda bu işi cozelim site uzerinden sonucta hepimiz sakaryadayız geceleride musait oldukca bir yerlerde oturup muhabet ederiz...

FIRAT ERGÜN

psn: moncici35
  • turkoevo54 benim psn türkiye hesabım, evren3 psn adresim ise psn amerika hesabım genellikle evren3 ü kullanıyorum. 3 tane psn hesabım var imzamda yazıor caner ps3 üne tekrar eklersen sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evren3 -- 27 Haziran 2011; 15:07:14 >
  • evren abi genellikle kullanıyorum dediğin hesaba 2 aydır girmemişsin gözüküyor bende neyse ekliyorum baş sayfaya

vogast hocam msn'e ekleriz birbirimizi ordan muhabbet sohbet takas her türlü konuşuruz biz burda grup olarak.. isterseniz msn'inizi yazın veya özel mesaj olarak gönderin ben ekleyeyim sizi muhabbete başlarız sonra
  • Selamlar..Bende Sakarya'da oturuyorum.Karaağaçdibi Caddesinde.Psn : Enqn Oyunlarım şu an multi olarak sadece Pes 11,onun haricinde Mw 2 ama online oynamıyorum ve GoW 3.
  • arkadaşlar bana çark caddesindeki dijital art'ın telefon numarası varsa verirmisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: birol özsoy

arkadaşlar bana çark caddesindeki dijital art'ın telefon numarası varsa verirmisiniz.

Sabit tel : 273 26 91

Cep : 0544 650 88 32
  • quote:

Orijinalden alıntı: YouuRoocK

quote:

arkadaşlar bana çark caddesindeki dijital art'ın telefon numarası varsa verirmisiniz.

teşekkürler
  • Arkadaşlar Sakaryada ps 3 tamir yeri var mı kırmızı ışık hatası gördü ps 3'üm
  • Güncel
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: YouuRoocK

quote:

teşekkürler

Hocam DigitallArt' ara yaparsa 1 o yapar kırmızı ışığını

• arkadaşlar sakarya da ps3 oyun takas yapan bir yer vamı bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim
  • sakaryada ps3 oyun takas yapılabilecek bir yer varmı bilenler yardımcı olurmu.... tşk..
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.