Şimdi Ara

Sakarya PS3 Grubu (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
337
Cevap
0
Favori
13.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • öncelikle hepinize selamlar hemşehrilerim ya da şehirdaşlarım

pes 2011
    killzone 2
    f1 2010 oyunlarını isterseniz takaslayabilirim.

eğer elinizde;

l.a noire
    killzone 3
    metal gear solid 4
    crysis 2
    call of duty:black ops
    portal 2

oyunları varsa ve satmak ya da takaslamak isterseniz ilgilenebilirim. benim elimdeki oyunların eski olduğunun farkındayım. zaten onları belki sizin ilginizi çekebilir diye yazdım. eğer sizde benim yazdığım oyunlardan biri veya daha fazlası varsa sakarya içinde elden alabilirim. fiyat konusunda hemşehri indirimi falan istemiyorum neyse o
  • gran turizmo 5, resident evil 5, fifa 11, mortal kombat 9 oyunlarını hepsini 120 TL ye satıyorum, almak isteyen olursa pm atsın.
  • Mw3 geldi mi beyler ?
  • sakarya'da nereye gelecek ki oyun ?
  • Beyler elimde mw2 pes 2011 gow 3 var..Killzone 3 arıyorum isteyen olursa takas yapabiliriz farkını ödeyerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deep_blue54

sakarya'da nereye gelecek ki oyun ?

Eskiden vardı 1-2 yer dün sordum,kaldırmışlar artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trafo54

Beyler elimde mw2 pes 2011 gow 3 var..Killzone 3 arıyorum isteyen olursa takas yapabiliriz farkını ödeyerek.

mw2 yi ayrık olarak ne kadara satarsın hocam.
  • Mw 2 yi ayrık olarak satmayı düşünmüyorum açıkçası kardeşim.En olmadı istanbulda uncharted 3 ile takas yapıcam biraz zaman geçsin..ilgin için teşekkürler.
  • l.a noire
    killzone 3
    metal gear solid 4
    crysis 2
    call of duty:black ops
    portal 2
    battlefield 3
    rage

daha önce de yazmıştım gerçi ama hazır konu aktif hale gelmişken tekrar yazayım. yukarıdaki oyunları satmak ya da takaslamak isteyenler varsa ilgileniyorum. elimde baya oyun var ama takaslayabileceklerim arasında sanırım sadece killzone 2 vardır. eğer olumlu bakarsanız şehir içinde elden alabilirim.
  • arkadaşlar bende god 3 var sadece takas icin elinizdeki oyunları degerlendirmek istiyorum hatta takas degilde sakaryadayız sonucta hepimiz paylaşım yapalım beraberce ....
  • GRANTURİSMO 5 OYUNU TAKAS İÇİN İSTEYEN VARSA GOD OF WARE TARZI OYUNLARLA TAKAS YAPILIR olcay_T_83@hotmail.com mail adresim sakaryadan arkadaşlara duyurulur ?
  • Alınık ps move
  • arkadaşlar elimde takaslık yada satılık oyunlar var ilgilenenler pm atabilir

sports champions(move)
    fifa 10
    fifa 11 (online kod kullanılmıştır)
    little big planet 2

tekliflerinizi bekliyorum.
  • Elinde 2.el satılık oyun olan varmı yada takas yapabilecek (re5 ve homefront)
    Birde 2. el ama problemsiz Joystick lazım elinde olan varsa görüşelim
  • beyler elimde takaslık yada satılık max payne vardır ilgilenenler pm atabilir
  • Hortttt satilik oyun ariyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hızlandırsak aslında bu grubu fena olmazmı ?
  • God of war 3 ve last of us var elimde. Takaslamak isteyen varsa konuşalım.
  • udenizli kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum hocam.Ancak kısıtlı sayıda kullanıcı var forumda.Konunun sürekliliği sağlanamadı bir türlü.
  • hort PSN: xXMeHaRXx Karasu
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.