Şimdi Ara

Saka 8 adet damacana su 141 TL - Bisu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
1
Favori
7.611
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bisu'da Saka Su'nun 8'li ön ödemeli paketi 141 TL. Malum fiyatlar 20'nin üzerine çıktı. Farklı kampanyalar falan bulursam onları kullanırım ama bulamazsam hazır indirimli paketim var oradan sipariş veririm diye düşündüm.

Saka 8 adet damacana su 141 TL - Bisu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bölgeye göre değişiyor sanırım fiyat saka 8 adet 177 gösteriyor bende

• Saka kötü bi su arkadaşlar.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • paycell 75 e 15 cashback geçerli oluyor mu? ya da başka cashback var mı?

• Yıllarca arıtma kullandık bozuldu damacanaya geçtim yazın başında, hep indirimli aldım ama son zamlar sonrası indirimli bile 15 e gelmeye başladı, ayda 10 damacana gidiyor.. Yeni arıtma cihazı aldım.

Arıtma, hem daha ekonomik, hem daha temiz..

Damacana çok çeşitli marka aldım çoğunda 2 yıldan eskiydi hep, çizik yamuk geldi, bu sorunlar tüm markalarda vardı..

Bu ekonomik durumda damacana şart..

• kraly61 K kullanıcısına yanıt

Olabilir tabi. Ankara'da böyle şuan. (Bana özel değildir umarım.)

• huzyin67 kullanıcısına yanıt

Bilgim yok.

• kingodisco09 kullanıcısına yanıt

Tencere dibin kara meselesi. Hangisi iyi ki? Yada neye göre kötü?

• gefeka G kullanıcısına yanıt
    Çok çeşitli suları çay suyu olarak kullandım. Şu ana kadar sadece saka su çaydanlıkda kireç yaptı. Ayrıca tadındanda anlasılıyor bi yavanlık var.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Kampanya paycell'de görünmüyor bisu'da var. Taklaya gelmeyelim paycell bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sahap08 -- 9 Mart 2022; 16:49:8 >
  • paycell den geçtik 141 tl bakalım. cashback + yüzde 50 indirim olursa tadından içilmez :)

• Sahap08 S kullanıcısına yanıt

bisu kampanyalar kısmında mevcut.

• saka su ph derecesi en yüksek su. aslında tüm damacanalar kötü sağlıksız ancak köy çeşmeleri var da biz mi gitmiyoruz? maalesef artık yeni dönem bu şekilde. herkese sağlıklı günler.

Paycell sayfada yok. Bisu'da var. Cashback gelmediğinden iptal ettim. Ödeme yöntemi olarak ben de BKM express görünüyor ödemeyi paycell'le yapmama rağmen iade gelmedi. BKM express'ten paycell'le odenirse belki olabilir. Paycell işte sağı solu belli olmaz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kingodisco09 kullanıcısına yanıt

geçen denemek için 10 litre aldık gerçekten kötü bi su hem tadıda kötü, hemde tds ile ölçüm yaptığımızda arıtılmış ve diğer marka sulara göre(hamidiye,assu,abant,özkaynak,sırma,hayat denedim daha önce) bunlara göre çok fazla kirlilik çıkıyor

• Semtten semte fiyatlar değişiyor. Hayat su evin olduğu semtte 26 lira iken, işyerinin olduğu semtte hayat su 20 lira. Bu kadar dengesiz olmamalı

• Mazot fiyatları 50 TL' ye doğru giderken damacana su 30 TL' den ucuz olmamalı...

• Cem_Alim C kullanıcısına yanıt

damacana suyu mazot değil, damacanın yapıldığı plastik vuruyor.. Dışardan geliyor ve çok pahalandı.. Pahalılığın %50 sinden fazlasının sorumlusu budur, geriye kalanı mazot, elektrik ve işçi giderleri cart curt

• Ben banka kampanyası vs denk getirdikçe 10’lu damacana alıyorum hep. Hem 20 TL düşüyor hem de sürekli zam geldiğinde bir süre etkilemiyor.

19.90 TL’di Fuska 24 TL olmuş.

• Sahap08 S kullanıcısına yanıt

masterpass ile ödüyorum, devamlı geliyor iade

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.