Şimdi Ara

Saka 8 adet damacana su 141 TL - Bisu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
1
Favori
7.611
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Saka ile çay yaptığımda aşırı derecede kireç birikiyordu çaydanlıkta. Bir süre denedim. Ama hep aynı sonuçla karşılaştım. Almıyorum uzun zamandır. Mutlaka deneyin siz de.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İstanbulda iken yok damacana yok arıtma, zordu uğraşmak, Karstaki çözüm bu 😋😅
    Saka 8 adet damacana su 141 TL - Bisu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trak39 -- 10 Mart 2022; 0:47:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • smartlavyer kullanıcısına yanıt

Bolgeye gore degisiyor mu bilmiyorum ama bence m damacanayi degistirdiler ucretsiz.

• sakayı beğenmeyenler beğendiklerinden birkaç tane saysa da bizde değişsek, denesek

• Damacanam yok damacana olmadığından da fahiş fiyat istiyorlar yeni damacana su için. Bu konuda ölücülerden taktik bekliyorum ne yapabiliriz.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • hakim bey kullanıcısına yanıt

Mahalle sucusuna git, su dışında başka Bi bahane ile damacana lazım de en dandik olanı al markası önemsiz.

Sonra bisu da biri varsa eğer oradan sipariş verirsen değişim ücreti yok.. Saka su alırsın.. Veya aynısını trendyol ve hepsiburada da yapıyor bazen..

• Merhaba,

İletmiş olduğunuz kampanya Paycell kampanyası değildir.

Paycell kampanyaları arasında Bisu olarak “Paycell Kart ile Bisu’da İlk 2 Damacana Siparişin 50% İndirimli” kampanyası mevcuttur.

İyi günler dileriz.

Paycell Müşteri Hizmetleri
    Buyur burdan yak. Paycell kampanya benim değil diyor. Şaka herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sahap08 -- 10 Mart 2022; 19:39:19 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Saka 8 adet damacana su 141 TL - Bisu

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bu ön ödemeli alınca istediğimiz zaman mı sipariş alıyoruz nasıl oluyor

• CavaLieR-G kullanıcısına yanıt

İstediğiniz zaman damacanayı normal sipariş verir gibi sepete ekleyip ödeme adımına geçiyorsunuz. 0 TL olarak siparişi oluşturuyorsunuz. Fırsatlar bölümüne tanımlanıyor oradan kalan kontör yazısından kaç damacana hakkınızın kaldığını kontrol edebiliyorsunuz.

4 ay sınırı var.

• Wadjet kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim hocam .

• ManuaL kullanıcısına yanıt

saka kötü diyorlar öneri yok. hangisi iyi söyleyin de değiştirelim cidden.

• huzyin67 kullanıcısına yanıt

3-4 yıldır Fuska kullanıyorum hocam. Çok memnunuz. Gelip içen herkes kendisi de kullanmaya başladı. Denemenizi tavsiye ederim.

• kingodisco09 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle. İçilecek su değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 lu hayatsu 140 bisuda tabi bölgeye göre değişir, paycell ile 125 e geliyor

• paycell ilk 2 alışverişe %50 dediği sadece tekli siparişlerde mi geçerli bilgisi olan? 8 adet ön ödemelinin yarısını vermez herhalde değil mi?

• Wadjet kullanıcısına yanıt

sırmakeş de güzel, tatlı bir tadı var.

• saka suyu çok kötülediniz. iptal edeceğim :) @Wadjet

• huzyin67 kullanıcısına yanıt

Hocam, saka güzel sudur. Damak tadı değişir. Ucuzu hangisi ise yapıştır gitsin. Her şey uçmuş.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.