Şimdi Ara

Saitek cyborg ve HAWX LÜTFEN OKUYUN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler konuya biraz geri sararak başlayım,
    ekran kartını güncellerken allta oyun reklamları geçiyodu ve hawx hoşuma gitti indireyim dedim 32 partıda indirdim kurdum tabi ilk defa uçak oyunu oynuyorz haa ne güzel fln dedik. bu joystickle oynanır dedik. ve bugün saitek cyborg evo force joystik aldım alet güzel ama oyunda tık yok. 2009 yılındaki bi oyunda güç bela ayarlarını yaptım ama titreşim nerde? ya da ben yanlış biliyorum titreşim yok bu oyunda biri desin titreşim varmı yokmu bu oyunda kafayı yiycem.
    ve
    başka güzel simulasyon(uçak tarzı) oyunların adını verin güzel grafikleri olan :) lütfen bıktım ya sinir oldum 4 saat içinde bakamdıgım oyun kalmadı kimsede ayırmamışki oyunların bölümlerini uçaklara özel. siz büyüklerim oynamış oldugunuz güzel simulasyon adlarını ltfen verin hawxdan yol olmayacak gibi geliyor.

tşkr ederim herkeze

• HAWX'ın simulasyonla uzaktan dahi alakası yok. Tamamen arcade.
    Ayrıca HAWX için Joystick almayı da tamamen gereksiz buluyorum.
    HAWX'ı (Demosunu) hem joystick, hem de mouse ile oynadım.
    Kesinlikle tercihim oyunu mouse ile oynamaktan yana. Joysticke gerek yok.
    Titreşim konusunda bir fikrim yok. Ben de Cyborg Evo Force kullanıyorum, doğrusu o oyunda titreşim alıp almadığımı tam hatırlamıyorum.
    Ama o oyunda bildiğim kadarıyla titreşim özelliği vardı tam sürümünde olması gerek.
  • evet gerekmediğini anladım en sonunda birkaç yerdede bahsedilio 4 tuşluk oyuna joystick alınmaz diye :) fs ve fsx e geçeceğim artık. hawx tam sürüm olması lazım bi seçenek göremedim ben titreşim için. online oynamak istediğimde cd key istiyo pek tam değil herhalde ondan kullanamıyorum. tesekkur ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.