J

Teğmen
07 Aralık 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 12 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Herkese merhaba, 19.06.20 tarihinde bedelli askerlik başvurumu yaptım ve son ödeme tarihi olarak 19.08.20 belirlenmişti. Bugün sisteme girip baktığımda son ödeme tarihimin değiştiğini ve "18.10.20" yazdığını gördüm.

Başvuru yapıp ödeme yapmayan arkadaşlar varsa son ödeme tarhilerinde değişiklik olmuş mu kontrol edebilirler mi? Asal şubeye ulaşamadım ödeme yapsam mı yapmasam mı bilemedim normalde yarın son ödeme günüm olması gerekiyordu. Kafa karıştırıcı bir durum.
simdi amacim sadece salonda ceken komsunun wireless ini kabloya donusturup odama kadar goturmek . wireless router laflari dolasiyor nette, bu router benim anlatmak istedigim ise yararmi bilemedim. birde soyle bir sorun var ben ne gerekiyorsa alacagim, ama asil wireless kaynagindan bir ayar kayar isleride olmayacak cunku kacak giriyorum ya da en kotu karsimdaki hastaneden baglaniyorum . lutfen yardim
.

konu icinde baska bir arkadas da ayni sorunu yazmis ve cevap verilmis.bakmadan konu actim, ozur diliyorum herkesden.
buna bir açıklık getirebilirmisiniz. iphone umla yazarken bile sadece iphone yazıyor. bu arkadaşdaki ne iş :)

+44 1928 906300 beyler bu numara arayıp duruyor adımı soyadımı da biliyor. yabancı konusuyor. bu tuzakmı nedir bilenler varmı ?
w210 kasa mercedes e200 aracımız var. benzinliğe girdim çıkamadım. araç D de gitmiyor 4000 devirde hafif kımıldıyor sadece küçük taşı geçemiyorum. R de normal araba bas gidiyor. geri geri park ettik biyere orada. sorun ne olabilir?
ark. pc system32 deki doya eksikliğinden dolayı açılmıyordu. format atayım dedim hiç uğraşmayım, atıldı sistem açıldı ama bi anormallik vardi saçmalar gibiydi. yeniden başlat dedim "disk boot failure ..... " hatası aldım. Anakartın hafıza tutmadıgının farkına vardım onu hallettim hafızaı tutuyor artık. ama sorunum hala aynı. Hdd ye boot dosyasını atamıyoruz şimdi hiç kuramaz oldum windows u. "cd den ön yükleme için bir tuşa basın" ekranından bir adım ileri gidemiyorum..
selam, z2300 ün hoparlörlerini hiç kimse beyenmiyor foruma bakıldıgında s750 ninkiyle değiştiren g500 ün hoparlörlerini kullananlar fln.
bende buldum gigaworks g500 ün hoparlörünü alayımmı diye sormak istiyorum herkez ses daha güzel oluyor diyor ? g500 36w rms bendekiler 40w rms s750 fln 70w rms bu fazla gelebilirmi?
beyler konuya biraz geri sararak başlayım,
ekran kartını güncellerken allta oyun reklamları geçiyodu ve hawx hoşuma gitti indireyim dedim 32 partıda indirdim kurdum tabi ilk defa uçak oyunu oynuyorz haa ne güzel fln dedik. bu joystickle oynanır dedik. ve bugün saitek cyborg evo force joystik aldım alet güzel ama oyunda tık yok. 2009 yılındaki bi oyunda güç bela ayarlarını yaptım ama titreşim nerde? ya da ben yanlış biliyorum titreşim yok bu oyunda biri desin titreşim varmı yokmu bu oyunda kafayı yiycem.
ve
başka güzel simulasyon(uçak tarzı) oyunların adını verin güzel grafikleri olan :) lütfen bıktım ya sinir oldum 4 saat içinde bakamdıgım oyun kalmadı kimsede ayırmamışki oyunların bölümlerini uçaklara özel. siz büyüklerim oynamış oldugunuz güzel simulasyon adlarını ltfen verin hawxdan yol olmayacak gibi geliyor.

tşkr ederim herkeze
beyler jameson jw3850 subwoofer alıcaktımda özelliklerine 450w rms 1500w peak . yazıyor. şimdi bende 1400w amfi var eski roadson usa-505 yani 1500w lık amfi kolay bulurum. sorunum 450w rms değerine göre bi amfi arasam çok pahalı 350 lira isteniyo mono sıfır bi amfi. ben bilmiyorum ne yapacağım. elimdeki bi iş görmez gibi geliye 4*80w rms değeri var elimdeki amfinin. buna bağlasam olurmu sıkıntımı olur. ya da 1*450w 4ohm veren bi amfi neler var bulamadım.

http://img140.imageshack.us/i/big16894641ybt.jpg/
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 11 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 194
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 47.670 (Bu ay: 124)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.