Şimdi Ara

Saints Row 3 [ÇIKTI] ! ! (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
310
Cevap
1
Favori
16.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arada fps dusmesinden kaynakli kasilmalar oluyor haklisin

1920x1080 actim ama gerkcekten guzel oyun 6lv oldum cok eglenceli
  • Optimizasyon Nasıl ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • update gelmesı şart yer yer kasmalar takılmalar oluyo hatta bazen oyundan bile atıyor masaüstüne.low ayarda bile kasıyor
  • ss ler daha fazla yorumlar bekliyoruz GTA V gelene kadar götürür bizi umarım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jakoß

Optimizasyon Nasıl ?

ben full hd de high ayarlarda oynuyirumda hem klavye hem gamepadle hareketler tam bi oturrmus degil yani mouse un hizini azaltmaklailgili degil.tam anlatamadim ama.
    mesela gta 4 de nisan almak cok oturakli.bunda o yok.

ayrica sacma sapan iki kere duran arabanin icinden gectim.baya bildigin yuruyerek hemde

arabalar ucacakmis gibi hafif.buda bi eksi.ama carpismak vs gorsellik guzel.
    update olayi cok hos olmus.level atladikca oyunun keyfi artiyor.eglencelik tam

• Oyun çok iyi hacılar eğlencenin dibine dibine vuruyosunuz hele jeti aldıktan sonra şehir tamamen sizin :D jete 2 çeşit uçma modu koymuşlar f ye basıp seçıyosunuz oyun 2 3 dk da 1 çöküyor sebebini anlayamadım ama fıxlense ıyı olur bırsuru bug var arabanın ıcınden jetle gectım bısey olmadı ne hıkmet :d
  • Beğenmedim nedense oyunu
  • Umarım oyun hakkında kararsız olan arkadaşlara yardımcı olur incelemem.

http://forum.donanimhaber.com/m_54717955/mpage_1//tm.htm#54723757
  • oyun mükemmel bence. çözünürlüğü sona dayamadığım müddetçe kasmıyor da. zaten orta karar sistemim var monitör de 19" olduğundan 1280*800'de kaymak gibi çalışıyor. 1440*900 doğal çözünürlükte ise aşırı kasıyor. neyse ki görüntü kalitesi olarak pek bir fark yok ikisi arasında. bence skyrim, deus ex hr, witcher 2 ile birlikte yılın oyunlarından.
  • Steam için key alacağım. Coop çok zevkli olur. Umarım düzelir optimizasyon sorunu. Mekana göre 15-40 fps. Yürüyerek ilerlerken iyi fps fakat arabaya binince 15-20 ye düşüyor sürerken.
    SS'ler.

Saints Row 3 [ÇIKTI]  ! !

Bu arada ana konu burası mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moltherion -- 18 Kasım 2011; 1:09:20 >

• Opti için bir patch gelirse daha güzel olur oyun. Bu arada key satışı henüz başlamadı sanırım?
  • save dosyasinin yerini bulana benden bir tl

nerde bilen var mi?
  • Bizim edindiğimiz Skid abilerin sürümü Limited Edition fln mı? İkinci bölümde evde başlar başlar DLC'ler ile ilgili bir sürü uyarı geldi hepsine tamam dedim çıktım bi baktım bir sürü araç kıyafet fln açılmış daha oyunun başından. Ayrıca upgradeler hileler fln da açık. Biraz hileli olmuş bu DLC işi sonradan açmayı isterdim onları
  • Oyun son derece iyi ve eğlenceli olmuş.
  • Repack sürümü kurulumda Isdone.dll hatası verip kapanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: .AnasoN.

Repack sürümü kurulumda Isdone.dll hatası verip kapanıyor

rar sorunlu ınmıstır hocam.visual packages leri yukle eger bunlar yukluyse IsDone.dll ve unarc.dll yi bulup oyunun acıldıgı temp yada sıstem 32 ıcıne atmanız gerekıyor.bu zahmetlı bır iş başka bir yerden ındırmeye çalışın
  • quote:

Orijinalden alıntı: lyldz

quote:

rar sorunlu ınmıstır hocam.visual packages leri yukle eger bunlar yukluyse IsDone.dll ve unarc.dll yi bulup oyunun acıldıgı temp yada sıstem 32 ıcıne atmanız gerekıyor.bu zahmetlı bır iş başka bir yerden ındırmeye çalışın

dll dosyalarını atmışıtım netten indirip ama hala aynı hatayı veriyo.
    ripsiz versiyonunu da indiririm sorun değil de oyunu bi denemek için bunu indirmiştim.
    Sizce değermi indirmeye, güzel mi oyun

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lyldz

quote:

dll dosyalarını atmışıtım netten indirip ama hala aynı hatayı veriyo.
    ripsiz versiyonunu da indiririm sorun değil de oyunu bi denemek için bunu indirmiştim.
    Sizce değermi indirmeye, güzel mi oyun

bence değer.serbest oynayış görsellik artı eglenceli bir oyun.boyutta fazla değil hem

• Performansı arttırmak için bir yöntem varmı ?
  • eğlenceli gözüküyor
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.