Şimdi Ara

Saints Row 3 [ÇIKTI] ! ! (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
311
Cevap
1
Favori
16.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu yükleyen varsa çalışmayı durdurdu hatası alıyorum çözebilen varmı tüm sürüceler güncel
  • Şehir küçük geldi bana ama dolaşınca büyük olduğu belli oluyor mafia2 nin empire bay şehrinden büyük en azından.
  • uzun süredir bir oyunda böylesine gülerek tebessüm ederek eğlendiğimi hatırlamıyordum. sağolsunlar bunu yaşatıyorlar sr the third'de. ayrıca böyle bi oyun nasıl ilgi görmez lan. milletin işi gücü cod, bf olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wildlove -- 18 Kasım 2011; 21:47:56 >

• Video aldım. Trailer müziği eşliğinde çok iyi bi görev.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moltherion -- 19 Kasım 2011; 4:06:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

uzun süredir bir oyunda böylesine gülerek tebessüm ederek eğlendiğimi hatırlamıyordum. sağolsunlar bunu yaşatıyorlar sr the third'de. ayrıca böyle bi oyun nasıl ilgi görmez lan. milletin işi gücü cod, bf olmuş.

Hocam o kadar övdün 2-3 vidyo izledim indiriyorum şimdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mithrandil245

Şehir küçük geldi bana ama dolaşınca büyük olduğu belli oluyor mafia2 nin empire bay şehrinden büyük en azından.

mafia 2 openworld bir oyun değildi kardeşim o oyun hikayesi için oynanır şehirde dolaşmak istiyosan open world oyunlara yöneliceksin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baybars

quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

uzun süredir bir oyunda böylesine gülerek tebessüm ederek eğlendiğimi hatırlamıyordum. sağolsunlar bunu yaşatıyorlar sr the third'de. ayrıca böyle bi oyun nasıl ilgi görmez lan. milletin işi gücü cod, bf olmuş.

Hocam o kadar övdün 2-3 vidyo izledim indiriyorum şimdi.

Gerçekten doğru söylüyor arkadaşlar oyun harbi eğlenceli gülüp duruyorsunuz eğlence hat safhada burada ss ve oyun hakkında bilgiler paylaşacağım....

• oyun çok iyi araba sürüş falan 2 den daha iyii olmuş hoş gerçi bu halide yeterli değil ama olsun

opti sorunuda var bu arada patch lazım

•  Saints Row 3 [ÇIKTI]  ! !
  • Çok çılgın bir oyun olmuş başından kalkamadım bi türlü etrafı dolaşacam diye görevde yapamadım...Bi sürüş sırıtıyor o kadar oyunda.İnsanların üzerine koşarak atlayınca araya giren videolar çok komik olmuş insanın hep yapası geliyor...Oyunda optimizasyon problemi var bariz şekilde 2.oyunda da vardı ama bunda daha az,oyuna fazla etki etmiyor.Şarkı seçimleri de iyi satisfaction koymuşlardeftones-marlyn manson-opeth-drowning pool'un şarkıları da var beğendim...Bu oyun oynanır 2. oyunun üzerine bayağı koymuşlar.
  • Son zamanlarda neredeyse gülmeyı unutan bırı olarak gece karakter yaratırken Oyuncunun ıyı seylere verdıgı tepkı, dansları secerken koptum Bır anda aklıma Polıs Akedemısındekı Mavı Istırıdye bar geldı
  • Beyler bu oyunda 2.sindeki gibi gece kulüpleri gibi şeyler yok mu?
  • öhm benden duymuş gibi olmayın ama mulltiplayer malum versiyonla oynanabiliyormuş diyollaa, ama performans daha kötüymüş ki kişiye göre değişebilir bu durum.
  • Lanet olsun ya çok eğlenceli.Araba sürüş dinamklerini beğenmedim grafiklerde bir mafia 2 nin yarısı kadar değil ancak çok eğlenceli predator gibi olan silah süper olmuş zevk için açıyorum bombayı atıyorum sonra izliyorum çok güzel oluyor.Ayrıca herkes kasmadan şikayetçi evet oyunda bir optimize sorunu var high ve medium da pek sorun yok ama ultraya alınca ani düşmeler yaşıyrum mecburi high a aldım.
  • Beyler malum sürüm multi oynamak için :

Installation :

1. Install game
    2. Extract contents of crack.rar to game folder and overwrite existing files
    3. Extract contents of smartsteam.rar to steam folder and overwrite existing files
    4. Run smartsteam and login
    5. Join Saints Row the Third room on Tunngle
    6. Start game from the .exe
    7. Go to co-op campaign, then options and change privacy to: open to all
    8. Start a LAN game or join one

Link:

http://www.wu-pload.com/file/2330580022

- yi kaldırın wuynun yanındaki.Birde steam kurulu olmalıymış denemedim henüz ama önemli değil böyle bir oyunun mpsi bana göre.

• Oyun bana da eğlenceli geldi. Ama optimizasyon sorunları var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomtrk

Oyun bana da eğlenceli geldi. Ama optimizasyon sorunları var.

okan abi görmüşken sorayım konuya alakası yok ama la noire oyunu için bir çeviri projesi düşünüyormusunuz?
  • Oyunun inceleme puanları şöyle ;

Gamespot - 8.5
    Gaming Age – 91
    GameTrailers – 7.7
    GamePro – 4/5
    1UP – B+
    IGN – 8.5
    Destructoid – 7
    GamesRadar – 10
    OXM – 95
  • oyun bayağı eğlenceli arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Real-Gamer

Oyunun inceleme puanları şöyle ;

Gamespot - 8.5
    Gaming Age – 91
    GameTrailers – 7.7
    GamePro – 4/5
    1UP – B+
    IGN – 8.5
    Destructoid – 7
    GamesRadar – 10
    OXM – 95

Hak ettiği puanları almış ki hiç değilse farklı,kendine has bir konsepte sahip bir oyun.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.