Şimdi Ara

Saints Row 3 [ÇIKTI] ! ! (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
311
Cevap
1
Favori
16.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya bu oyunda arabanın camera tuşu yokmu arabadayken görüntüyü yakınlaştırma uzaklatırma tuşu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkandcold -- 7 Aralık 2011; 13:36:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lonelyboy34

sağlam oyun. bir kere görevlerde şunu getir, bunu götür yaptırmıyor. direk aksiyonun içine giriyorsun. bölgeler tek parça şeklinde değil, içindeki görevleri yapıp, mekanları satın aldıkça % olarak değişim yapıyor. silahları geliştirebiliyorsun, makinalı kurşunla beraber ateş edilen kişiyi yakarken, tabanca ile havada adam sektirebiliyorsun. bazı silahları garip ve silah çeşitliliği çok kötü değil. ayrıca
     Saints Row 3 [ÇIKTI]  ! !

Pierce bunun mekanına geldiğinde
    Üstünde kadın resmi bulunan bir gazete haberini çalıyordu ve vibratörü bizim elemanın suratına suratına vuruyordu

• Ya muhteşem bir oyun bu, hem çok güldüm hemde her tür araca doydum yani, ciddi bir oyun olmadığı için kasıntı olmuyorsunuz en güzeli, tam filmlerdeki gibi çete ve polisler coşunca denize atlyarak kurtuldum kaç kere Bir kere kalıp savaşıyım dedim, meydan muharebesine döndü zor kurtardım paçayı, geldikçe geliyor ya adamlar !
  • Ya bu oyun gözümden nasıl kaçmış gta gibi bişey galiba bu değil mi ? Oyun hakkında bişeyler yazın yahu
  •  Saints Row 3 [ÇIKTI]  ! !

FPS düşmesinden nefret ediyorum

Ayarlar fuldede lowdada aynı fps alıyorum :S
  • Güzele benziyor oyun deniyelim
  • Arkadaşlar oyunu açıyorum göreve başlar başlamaz sanki yön tuşlarından birisi takılı kalıyor gibi eleman yukarı bakarak koşmaya başlıyor. Bir türlü düzeltemedim, nedendir acaba?
  • La.Noire bitsin sonra buna başlayacağım
  • Beyler youtubeda bir sürü tupac, 50 cent falan gördüm de acaba lemmy kilmister yaratamaz mıyız?Tam yakışır oyuna
  • Arkadaşlar black boxu kurdum oyun açılıyor 5 saniye sonra masaüstüne atıyor bilen varmıdır ?
  • arkadaşlar türkçe yaması var mıdıdr bunun acaba?? varsa link paylaşabilirler mi?
  • Saints Row 5 çıkar ben anca 3'ü oynarım a.satayım
  • limango'dan sipariş verdim. İndirime girmişti. Orijinal oyun almamıştım NFS Most Wanted'dan beri. Dilerim değer.
  • Bu nasıl bir oyun ya. Ana görevleri yapmak istiyorum ama modifiyeden dükkan almaktan vs zaman kalmıyor bi oyunun senaryosu ancak bu kadar farklı yönlerle desteklenebilir helal olsun adamlara gercekten herseyiyle saglam bir oyun bence
  • Saints Row 3, son zamanlarda oynadığım en eğlenceli oyunlardan birisi oldu. Karakter oluşturabilme, araba modifiye edebilme, bina satın alma ve yan görevlerin çeşitliliği hoşuma gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

Arkadaşlar black boxu kurdum oyun açılıyor 5 saniye sonra masaüstüne atıyor bilen varmıdır ?

Bu arada kendim çözdüm kürek yaparken steam.api yi atmayın gerçi bu seferde save etmiyor
    "the storage device you have selected does not have enough space to create a new save" diyor onu çözemedim ama çok uzun soluklu oynayacağımı sanmıyorum oyun iyi olmasına rağmen .. yinede sebebini bilen yazarsa sevinirim.
  • Ya arkadaslar bitiren var mı bu oyun ben bi yere geldim (su fbi daki kız bilgisayara baglayıp oyunun içine sokuyor ya ondan hemen sonraki görev) görevi seçip telefonla konusuyorum sonra ne haritayı acabiliyorum ne dükkanlardan alısveriş yapabiliyorum ne oldu anlamadım oyunda mı bi sorun var yok görev icabı mı çözemedim
  • biri şu arabada kamera değişiyormu söyleyebilir mi?
  • Oyun süper favori karakterim Oleg

• oyun baya iyi
    30 40 arası fps ama akıcı gibi
    şaşırdım bu duruma
    karakterim biraz çekici oldu

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.