Şimdi Ara

Sahte Pıoneer Hoparlör Nasıl anlaşılır açıklıyorum.... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
43
Cevap
0
Favori
51.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pioneerin kendi sitesinden satış noktalarını sorguladıgımızda orda görünen yerlerin sahte pioneer satma olasılıgı varmıdır ?http://www.pioneer.eu/tr/products/shops/page.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: altgirt44

pioneerin kendi sitesinden satış noktalarını sorguladıgımızda orda görünen yerlerin sahte pioneer satma olasılıgı varmıdır ?http://www.pioneer.eu/tr/products/shops/page.html

benimde aklıma takılan önemli bir soru bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: painkller

quote:

Orijinalden alıntı: altgirt44

pioneerin kendi sitesinden satış noktalarını sorguladıgımızda orda görünen yerlerin sahte pioneer satma olasılıgı varmıdır ?http://www.pioneer.eu/tr/products/shops/page.html

benimde aklıma takılan önemli bir soru bu.

Alıntıları Göster
    Sahte değil hocam orjinal pioneer ama garantisi yok. Telefon gibi düşünün teknosadan aldığınız bir telefonla yurtdışı getirilme gibi. Ben aldım atakantuning'den. sahte ama yine de yeterli dedim ama orjinal. Zaten sesten belli oluyor gümbür gümbür.

• quote:

Orijinalden alıntı: ScR3Am05

Sahte değil hocam orjinal pioneer ama garantisi yok. Telefon gibi düşünün teknosadan aldığınız bir telefonla yurtdışı getirilme gibi. Ben aldım atakantuning'den. sahte ama yine de yeterli dedim ama orjinal. Zaten sesten belli oluyor gümbür gümbür.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar GÜMRÜKSÜZ KAÇAK ürün ile fason taklit ürünü karıştırmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NosWagen

Arkadaşlar GÜMRÜKSÜZ KAÇAK ürün ile fason taklit ürünü karıştırmayın.

Alıntıları Göster
    Bu arada forumda zaman zaman adı geçiyor. Ümraniye'de bulunan Atakan Tuning adlı işletme. Hem yasal bayii olup hemde kaçak mal sattığı için Pioneer tarafından kaçakcılık ve sahtecilikten işlem başlatılacak. Atakan Tuning'den alış verişlerde dikkatli olun.
  • ben şubat 2012 tarihinde hatay/kırıkhandan 200tl'ye 600 watt pionner hoparlör aldım ve tamamen orjinaldi.bunuda formlardan bakarak orjinal olduğunu kanıtladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mentes87

ben şubat 2012 tarihinde hatay/kırıkhandan 200tl'ye 600 watt pionner hoparlör aldım ve tamamen orjinaldi.bunuda formlardan bakarak orjinal olduğunu kanıtladım.
    atakan tunıgden bende wofer aldım jbl gto 1214 d faturasını gondemıs kutuda ve voferda serı nolarda vardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: klasenver

atakan tunıgden bende wofer aldım jbl gto 1214 d faturasını gondemıs kutuda ve voferda serı nolarda vardı

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar konuyu açalı 1 seneyi geçmiş, artık ülkemizde 600W PIONEER hoparlörlerin ORJİNALİ bulunabilmekte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NosWagen

Arkadaşlar konuyu açalı 1 seneyi geçmiş, artık ülkemizde 600W PIONEER hoparlörlerin ORJİNALİ bulunabilmekte.

Alıntıları Göster
    07/03/2012 gittigidiyorda bir satıcıdan almıştım bende 2 takım pioneer ts-a6994s 600 watt.alırken çok kafamı kurcaladı 120 liraydı takımı bu fiyata pioneer olurmu diye.biraz önce gördüm bu konuyu tabi duramadım çıkardım kabinden hoparlörü resimdeki kırmızı kablo var, seri no yok zımpara izleri var + - işareti var bendeki sahte sanırım...fakat kutu kablo hoparlörün kendisi ses kalitesi bu kadar iyi olabilirmi ? moralim bozuldu para değilde orjinallik konusunda takıntılıyım ses güzel memnunum evde kullanıyorum fakat sahte olduğu girdi ya aklımı zevk alamam bu saatten sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi üsttenegzantrik -- 11 Ocak 2014; 16:02:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: üsttenegzantrik

07/03/2012 gittigidiyorda bir satıcıdan almıştım bende 2 takım pioneer ts-a6994s 600 watt.alırken çok kafamı kurcaladı 120 liraydı takımı bu fiyata pioneer olurmu diye.biraz önce gördüm bu konuyu tabi duramadım çıkardım kabinden hoparlörü resimdeki kırmızı kablo var, seri no yok zımpara izleri var + - işareti var bendeki sahte sanırım...fakat kutu kablo hoparlörün kendisi ses kalitesi bu kadar iyi olabilirmi ? moralim bozuldu para değilde orjinallik konusunda takıntılıyım ses güzel memnunum evde kullanıyorum fakat sahte olduğu girdi ya aklımı zevk alamam bu saatten sonra
    beyler bu ürün orjinalmi acaba ? http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-ses-sistemleri-hoparlor-sifirdan-farksiz-400-w-pioneer-ts-a6973e-150371699/detay

• quote:

Orijinalden alıntı: Soulfly4th

beyler birde buna bakın orjinalmi ?http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-ses-sistemleri-hoparlor-orjinal-pioneer-154932074/detay/

Alıntıları Göster
    atakan tuning adlı işletme pioneer'in orjinal sitesinden satış noktalarına baktım görünüyor .. pioneer alsam sorun olmaz değilmi ?
    konu biraz eski ama :)

• quote:

Orijinalden alıntı: byiqqo61

atakan tuning adlı işletme pioneer'in orjinal sitesinden satış noktalarına baktım görünüyor .. pioneer alsam sorun olmaz değilmi ?

bende 1ay içerisinde 590tl ye sattıgı pioneer sistemi almayı düşünüyorum netten almay kalksam 800tl civarı tutuyor araştırdım herkez ürünleri orjinal diyor alanlar pioneer dede bayiligi var bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gökhan Çetin

quote:

Orijinalden alıntı: byiqqo61

bende 1ay içerisinde 590tl ye sattıgı pioneer sistemi almayı düşünüyorum netten almay kalksam 800tl civarı tutuyor araştırdım herkez ürünleri orjinal diyor alanlar pioneer dede bayiligi var bakalım

Alıntıları Göster
    Atakan tuning dediğiniz yerin sahibinden.comdaki sayfasında pioneer TS-W 310 D4 şeklinde yazdıkları bass 150 lira bu bass pionerın kendi sitesinde .. aynı bass n11 de falan 200 liraya satılıyo .. nasıl güvenebiliriz ki şimdi biz bunlara ? Arkadaşlar gidip vatan pc medya markt gibi yerlerden alabilirsiniz en azından daha sağlıklı olur bişe oldumu gidersin kardeşim böyle böyle dersin sorun çıkarmıyo vatanpc .bozuk olmayan ekran kartını ve bi 2+1 i bozuk diye geri verdim üst modeli almak için adamlar hiç bişey demeden faturamı hazırladılar ... çakma olma ihtimalide düşük olur.

• cococue kullanıcısına yanıt
    Üst model alırken fark ödedinizmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emin-Firtina

Üst model alırken fark ödedinizmi ?
    çok güzel bi konu teşekkür ederiz bilgilendirdiğin için mesela şöyle bi soru sorayım şimdi pioneer ın orjinal sitesinde bu ürün yok
    http://www.n11.com/pioneer-deh-x3750ui-2015-yeni-modelkargo-bedava-P30358604 şimdi bu ürün de sahte mi oluyor ? yanlışım varsa düzeltin

bide video sunu falan araştırdım işte kutu açılımı falan vs. yabancı video larda bile hiç bi yerde yok anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Engelss -- 16 Mart 2015; 0:50:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Engelss

çok güzel bi konu teşekkür ederiz bilgilendirdiğin için mesela şöyle bi soru sorayım şimdi pioneer ın orjinal sitesinde bu ürün yok
    http://www.n11.com/pioneer-deh-x3750ui-2015-yeni-modelkargo-bedava-P30358604 şimdi bu ürün de sahte mi oluyor ? yanlışım varsa düzeltin

bide video sunu falan araştırdım işte kutu açılımı falan vs. yabancı video larda bile hiç bi yerde yok anlamadım

http://www.pioneer.com.au/au/products/25/121/61/DEH-X3750UI/page.html

Hocam nasıl bulamadım pioneer sitelerinde ?

Verdiğiniz linkteki satıcı pioneerotoshop kendi ithal ediyor ürünleri digicom garantili değil anliycagin. Ama ürünleri orijinaldir. Pioneer 6965 v2 aldım bu saticidan. Dogubank esnafı bildiğim kadarıyla.

Teyp orjinal rahat ol ama digicom garantili almak istersen aynı teybi üzerine en az %40 fiyat eklemen gerek. Sırf bu fiyat farkından dolayı digicomdan daha fazla urun getirtiyorlardir ülkeye emin olun.

• serkan_4234 kullanıcısına yanıt
    anlamadın , ürün ün hiç bi yerde video su yok, en azından bu ürün bu kadar ilgi görüyor biri video sunu çeker anlatabildim mi ? veya yorum yazar konu açar falan filan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Engelss

anlamadın , ürün ün hiç bi yerde video su yok, en azından bu ürün bu kadar ilgi görüyor biri video sunu çeker anlatabildim mi ? veya yorum yazar konu açar falan filan
    fiyatından anlamanız gerekirdi şahsen bana da 600watt al kanka falan dediler ben hiç düşünmedim gittim 460watt aldım 600watt çakamısını dinledim bir daha müzik dinlemek istemedim :D
  • Batuyilmz B kullanıcısına yanıt
    Arada bayagi cok fark varmi ?
    Ben oval degilde,, en az 16cm,, benim dusundugum ise ses doygunlugu acisindan 20cm..
    Siz nereden temin ettiniz,, sahteye düsmemek, orjinal olduguna guvenmek,, okadar urun arasinda zor. Benim mesela malzemecim var, oraya alirken sorarim, orjinal derse üstelemek istemedigim güvendigim bir yer. Ama insan hinede piyasanin bu halinden suphe duymakta.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.