Yüzbaşı
26 Ağustos 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 47 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba Xiaomi Mi A1 Android One telefon kullanıyorum ama şu şekilde bir sorunum var ve rahatsızım. Kişiler uygulamasında rehberim düzenli ve istediğim gibiyken telefon uygulamasından kişiler sekmesine geçtiğimde rehberde 4-5 kere kişilerin tekrarlandigini görüyorum. E rehberinde telefon uygulamasindan kullandığım için bu şekilde can sıkıcı oluyor. Bunun çözümünü bilen arkadaş var mı acaba?
Arkadaşlar merhaba nano s aldım. My ether walletten nano s'e erc20 token destekli Hot yollarken imza kısmında sorun çıkıyor ve haliyle erc20 tokenlari atamıyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz.

Merhaba. Windows 8 gömülü gelen arkadaşlarda bu program mevcut. Lütfen birisi venimle bu programı paylaşabilir mi. İnternette hiç biryerde yok
Merhaba. Biraz önce arkadaşın arkadaşından sibirya kurdu yavrusu aldım daha 20 veya 30 günlük diye düşünüyorum. Sibirya kurdlarının google da fotoğraflarına bakıyorum doğuştan dik gibi duruyor ama bu köpeğin kulakları dik değil. ikincisi beyaz tüylerinde kahverengilik var ya da kirli. Acaba kırma bir köpek mi ?

Merhaba.
Acer E5-571g Nvidia gt840m ekranlı kartlı laptopum var ama ram 4gb ve yetersiz. Ram yuvası için ilk klavye sökülüyor daha sonra ana kart sökülüyor. Arka kapaktan erişim yok. Bu yüzden Acer serviste ram taktırmak istedim Teknik bilgileri aktardıktan sonra ister servis aracılığıyla isterseniz siz kendiniz ram alıp bize cihazınızla gönderip ücretsiz şekilde takarız dediler. Ben güvenemedim açıksa Türkiye'de bu tip ücretsiz işlem yapmazlar. Daha önce başına gelen oldu mu hiç ?
Merhaba.
Normalde öyle her şeye şikayetlenmeyen biriyim ama bu sabah yaşadığım olay gerçekten canımı sıktı.
1 Sayfalık bir belgeyi Amasya Merkezden Ankara Çankaya'ya (350km) tam tamına 15 TL'ye yolladım.

"Hocam çok değil mi koli değil kutu değil dosya gönderiyorum sonuçta" dedim.
"Abi indirimleri kaldırdık ücretler bu şekilde" dedi.
"Sebep ?" dedim.
"Ülkede yaşanan olaylar" dedi.
"E sizin de darbe yapnlardan ne farkınız kalıyor bu durumdan yararlanarak hemşerim" dedim.
"Abi sabah sabah olay çıkartmaya mı geldin" diyor.

Bu kargo firmaları gün geçtikce daha da tekelleşip arsızlaşıyor ve şikayet edeceğimiz hiç bir resmi kurum yok. Soygunculuk bu...

Arkadaşlar merhaba.

Gittigidiyorda tecrübe puanı çok yüksek bir magazada Acer'in bir laptopu uygun fiyata satılıyor. 1000TL bütçem vardı onboard ekran kartlı sıfır bilgisayar alana kadar bu ürünü alıp oyun da oynamak istiyorum cihazda GT840M ekran kartı var. Ürün DOA kapsamında 12 Ay Acer garantiliymiş. Cihazlar sıfır sadece kontrol amaçlı açılmış.

Ufakta olsa bir fikir verirseniz çok sevinirim, 1000TL'ye sıfır onboardlı laptop ile bu şekilde özellikleri güzel pc arasında kaldım.

Ürünün linkide bu: Acer Laptop
Abiler araç alacağım 21-22 Eylül de noter açık olur mu. Memurlara idari izin verildi resmi tatil değil o yüzden noterin açık olma ihtimali nedir.
General Mobile Discovery Yeni Kitkat Güncellemesi İle Gelen Bazı Özellikler.
Menü'de Uygulama Gizleme
Kilit Ekranına Widget Ekleme
Bildirim Ekranına Yeni Özellikler ve Yeni Bildirim Stilleri
Telefonun Yazı Fontunu Değiştirme
Yeni Müzik Player
Arama Ekranı Düzeltmeleri.
merhaba R10 davetiye koduna ihtiyacım var mail adresim: admin@havayollaritv.web.tr
Hakkında
Meslek: Bilgi İşlem Yönetimi
Forum İmzası:
Fimar Holding
Acer Aspire E5-571G | Vestel 49UB8300 4K | iPhone 6s | Lg BH6530T Blu-Ray 5.1 | Digiturk HD IQ
Ford Focus
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Acer E5-571G 35U9
Otomobil
Ford Focus
Mobil cihaz
HTC
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PS3
Takım
Galatasaray
Steam
ScReAm05
TV
LG
Ses Sistemi
Premier
Tablet
iPad
Notebook
Lenovo
Fotoğraf Ekipmanları
Nikon
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 12 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 771
İkinci El Bölümü Mesajları: 58
Konularının görüntülenme sayısı: 34.303 (Bu ay: 191)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 69 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.