Şimdi Ara

Sahte hafıza kartlarına dikkat! İşte gerçek ile sahte kartları ayırma yöntemleri

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
139
Cevap
27
Favori
23.513
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Diğer harici bileşenler >> Sahte hafıza kartlarına dikkat! İşte gerçek ile sahte kartları ayırma yöntemleri
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    60 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: C.CEMİL

konu eski tarihliymiş bende yeni bir durum zannettim :)
    şimdilerde ise samsung evo satılıyordu (yanlış hatırlamıyorsam) ,onun fiyatı da çok uygundu ,o hafıza kartları hakkında bir bilgi veren çıkmadı

Alıntıları Göster
    Ben de ondan(Samsung Evo Plus) aldım. H2testw den başarılı çıktı. 256 gb 50 dolara almıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teodore -- 21 Şubat 2019; 14:47:26 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Üç Kağıtçı Mesut

• Yüzbaşı
    286 Mesaj

Hayırlı olsun 50 dolar da az para değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Teodore kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Üç Kağıtçı Mesut

Hayırlı olsun 50 dolar da az para değil.
    Teşekkürler. Daha ucuzunu bul birkaç tane alalım

Orijinalden alıntı: Teodore

Teşekkürler. Daha ucuzunu bul birkaç tane alalım

Alıntıları Göster
    Ucuzunu boşver yarı yolda bırakır kısa zamanda.

|
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    3 Not

geçenlerde a101 de 32 gb. çok uygun satılıyordu galiba ,ben asıl onu merak ediyorum :)
    |
    |
    Teodore kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    C.CEMİL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hi level diyorsan bulaşma hocam. Aniden çöker falan gereği yok. SAmsung sandisk al keyfine bak.
    |
    |
    3 Not

yok samsung evo satılıyordu yanlış hatırlamıyorsam
    |
    |
    ouzqan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Samsung garantili ise zaten onlarda sıkıntı yoktur hocam. Bende 64 lük olan evo plus var gayet memnunum.
    |
    |
    Dostum Günaydın.
    Youtube kanalımda videolar çekmeye başladım. Değerli vaktini ayırıp kanalımı inceler misin ?
    Bu videoda kısa animasyon yapmaya çalıştım :https://www.youtube.com/watch?v=FQhs4z6B32E
    Görüşlerin benim için çok değerli.
    Selametle.

Forumda böyle bir konu açmak ban sebebimi bilmiyorum eğer öyleyse kaldırabilirim.
    |
    |

2 sene önceki konuymuş, yuh. ama neyse, yazmış bulunduk

o bahsettiğin kaynaklar , kaynek belirtilmeden paylaşılması suçtur vs diyorsa bu açıklaman seni kurtarır bence :)

1 den fazla kaynak olunca yazmamak bence de çok mantıklı, kitapların arkasına kaynakça ekleyenler de işi gücü olmayan boş insanlar zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 23 Şubat 2019; 13:24:33 >
    |
    |
    Okisht kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

GALATASA|RA|Y

• hocam yıllardır sektörün içindeyim teknolojiye karşı da bir tutkum var kendi çapıma göre. Bir çok teknolojik alet kullanıyorum ve deneyimliyorum. Reklam değil bu tamamen kendi kullanıcı deneyimimdi ve tavsiyemdi. Adamlar sektörde bu hafıza kartı ve falash bellekleri ile biliniyor malları çok kaliteli bende tavsiye ediyorum seni de hüsnüzan etmeye davet ediyorum arkadaşım hemen herşeyş reklam olarak görme bu da çok itici oluyor;) Şurada ağız tadı ile konuşamıyacakmıyız
    |
    |

• Üstad sahtesi var mı yok mu bilmiyorum ama o kadar büyük bir marka değil heralde lakin adamlar orjinal ürün doğrulama diye bir bölüm yapmışlar sitelerinde
    |
    |
    McOrco kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1660 Mesaj

dostum adam reklam yapıyor yada yapmıyor orasını bilemem ama linktechin özellikle o ürünleirnin iyi olduğunu bende duymuştum hatta 3 senedir bende kullanıyorum sıkıntısız onu da söylemiş olayım.

Bu arada senin yazın için de sağolasın güzel olmuş. Büyük markaların siteleirnde genelde ürün doğrulama gibi özellikleri oluyor samsung , mi vs bunlarda var. Ürünü alıp orjinal mi değil mi doğrulama yaparsanız eğer daha garanti olur
    |
    |
  • Yüzbaşı
    941 Mesaj
    Letgoda var lexar 256 GB 149 TL macera arayana

|
    |
  • Binbaşı
    1633 Mesaj
    300-400 liraya satılan kartların hepsi sorunlu kartlar. hiç biri ambalajlarında yazdığı hızı veremiyor hatta o hızın yarısını bile veremiyor.
    |
    |
    Asus Maximus V Gene z77, i7 2600K, Kingston Hyperx 16GB DDR3, ASUS Geforce GTX1070 ROG STRIX OC, CORSAIR 120GB Force 3 GT SSD, Seagate 2TB HDD, Akasa Venom 750W, Akasa Venom Voodoo, Corsair Carbide 300R, BENQ 24" XL2420T 3D, Nvidia Geforce 3D Vision Gözlük, Logıtech g400, Microsoft hd3000

• Net...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    400 Mesaj
    Bende trendyol üzerinden satıcıya bakmadan aldığım Sandisk sd kart ile sahte ürün mağdurlarına dahil oldum. İade ile paramı kurtarırım sıkıntı yok ama başkalarıda mağdur olmasın diye bendeki görüntüleri ve aldığım sahte ürün yollayan mağazayı paylaşayım. Trendyoldaki satıcı ismi "rosstech"
    ürün linki:https://www.trendyol.com/sandisk/ultra-android-micro-sdhc-64gb-usb-bellek-80mb-s-10-sinif-sdsquns-064g-gn3mn-p-2552826

|
    |

• Yarbay
    4479 Mesaj

Son yayınladığımız makalede 26 tane referans var. Düzenlemesi de bayağı zor oluyor aslında. Bu kafa güzelmiş, danışmana böyle söyleyeyim.

Kaynaklar kısmına 3 değil 13 tane de kaynak yazılabilir.
    |
    |
    Okisht kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
Bey Azura
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
kolayoto.com
canlı radyo dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
3,047
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.