Şimdi Ara

sahibindende ki dolandırıcıya dikkat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
2.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-fiesta-1.4-tdci-titanium-x-paket-260229523/detay linkini verdiğim araç için sakın kaparo göndermeyin. 250 TL kaptırdım. ilanı şikayet etmeme rağmen halen yayında. emniyete suç duyurusunda bulundum. siz siz olun kaparo göndermeyin kimseye arkadaşlar.

• Bir insan görmediği araca neden para gönderir ki ? Geçmiş olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoctorEconomy

Bir insan görmediği araca neden para gönderir ki ? Geçmiş olsun
    ne yani sen şimdi bu aracı netten görüp kapora mı gönderdin?
  • hocam haklısınız tongaya düştüm feci. bir heyecanla kaçırmamak için gönderdim. ders oldu. forumdan arkadaşları uyarmak için başlığı açtım. halen ilanda çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: breakpunkt

hocam haklısınız tongaya düştüm feci. bir heyecanla kaçırmamak için gönderdim. ders oldu. forumdan arkadaşları uyarmak için başlığı açtım. halen ilanda çünkü
    Uygunmuş baya, bir hikaye olduğu belli. Yarın arayıp gelip bakacağım diyeceğim, bakalım ne olacak.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • powermoon kullanıcısına yanıt
    açmıyor artık telefonumu. zaten sürekli meşgul dolandırmaya devam ediyor.
  • breakpunkt kullanıcısına yanıt
    Numaranızı engellemiştir.
  • powermoon kullanıcısına yanıt
    bu saatten sonra sonuç almak imkansız zaten. parayıda cep numarasına havale ettirdi. 500 istedi aslında 250 gönderdim onu kurtardık bari.
  • Hocam mesaj at telefonumu aç yoksa savcılığa dolandırmadan suç duyurusunda bulunacağım de bak nasıl yola geliyor
  • Dekontları elimde de sıkıntı etme kendine
  • AliOzkanh kullanıcısına yanıt
    söyledim hocam savcılığa vereceğimi. ilanı kaldıramadığını 8 e kadar kaldıramazsa parayı geri göndereceğini söyledi. bende 8 buçukta karakola gidip suç duyurusunda bulundum.
  • O zaman kendine sıkıntı yaratma paran geri gelir gelmezse fazlası ile alırsın zaten :) geçmiş olsun bende 1 aydır araba arıyorum henüz bulamadım bu konuyu gördüğüm iyi oldu hayırlı alışverişler :)
    hayırlısı olsun hocam dikkatli olmakta fayda var.
  • 10 dakika önce ilandaydı şuanda değil geçmiş olsun herşey gönlünüzce olsun hocam :)
    hele şükür kalkmış. çok teşekkür ettim :) sizinde aynı şeklide. iyi insanlarla karşılaşmak dileğiyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: AliOzkanh

10 dakika önce ilandaydı şuanda değil geçmiş olsun herşey gönlünüzce olsun hocam :)
    Bugün bi arkadaşım da niyetlendi bana sordu bunu, fazla uygun dedimdi... demek hikayesi buymuş.

Yazışmıştık hatta şu şekilde...

sahibindende ki dolandırıcıya dikkat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkeril -- 5 Ocak 2016; 23:49:30 >
  • Görmediğiniz arabaya nasıl 250 TL gönderiyorsunuz? Ben olsam 10 TL bile göndermem.
  • Ilan şuan aktif.Fiesta dimi 16 plaka.
  • LENCER L kullanıcısına yanıt
    evet kalkmış gözüküyordu hocam.16 khm 61 plakası
  • turkeril kullanıcısına yanıt
    güzel araç seçmişler işi biliyorlar. inşallah arkadaşınızı da dolandırmamışlardır hocam.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.