Şimdi Ara

Sahibinden.com Önyargılarınız (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
3
Favori
4.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Aytürk

quote:

Orijinalden alıntı: Nashquil

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: darthcun

quote:

Madem bu kadar arkadaş toplanmış, benim ilana da bir yorum alayım :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-sahibinden-boyasiz-degisensiz-astra-1.6-cd-hb-146245277/detay/

Ben de koltuğunda kılıf takılı olan, sedef direksiyon kaplama olan, şirket çıkması olma ihtimali yüksek, galeriden satılan araçlara bakmam. Aynı zamanda hayat dersi veren, ukalalık yapan satıcıların ilanlarını da es geçerim..

Arabanı çok az fiyata satıyorsun.30 bin tl yazsaydın,2010 model ile aynı fiyatta yazmış olurdun böylece.

Seni neden bu kadar çok ilgilendirdi?

Hem yorum alayım diyip hem seni neden ilgilendiriyor demek? Sadece olumlu yorum alayım diye düzelt istersen.

Eleştiri ve fikir isteyenlere tenkit başlığı altında laf sokanlardansın sanırım. Aradaki nüansı kavramış olman dileğiyle..

Laf sokacak olsam direk sokarım merak etme, tenkit falan yok açık açık yazdım, süslü cümle kullanacağım diye zorlamana gerek yok. Eleştiri istemiyorsun sen övgü istiyorsun sadece, link verip yorum yapın diyen sen, gelen yorumu beğenmediği için yazana sanane diyen yine sen, tutarlı ol.

Gayet tutarlıyım, süslemeyi sevmeyen adam "fiyat pahalı geldi" der, üslubunca cevap alır. Sen üslup bilmiyorsan da o cevabı alırsın. Ne övgüsü isteyeyim dört teker teneke için..

Sen daha hangi mesajı kim yazmış onu ayırt edemiyorsun, kolay gelsin sana.

• 1 - Direksiyonu kaplama olan
    2 - Apaçi jant takan
    3 - Arabaya modifiye yapan orjinalligini bozan
    4 - airbag açılmış ilanlar
    5 - pert kayıtlı arabalar
    6 - yorumlarda bilgi vermeyip plakayı açık bırakıp kendiniz araştırın diyen ilanlar
    7 - yorumlarda insanlara ders vermeye calısan adamlar
    8 - tavana cisim düştü diyenler
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: darthcun

quote:

Madem bu kadar arkadaş toplanmış, benim ilana da bir yorum alayım :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-sahibinden-boyasiz-degisensiz-astra-1.6-cd-hb-146245277/detay/

Ben de koltuğunda kılıf takılı olan, sedef direksiyon kaplama olan, şirket çıkması olma ihtimali yüksek, galeriden satılan araçlara bakmam. Aynı zamanda hayat dersi veren, ukalalık yapan satıcıların ilanlarını da es geçerim..

Arabanı çok az fiyata satıyorsun.30 bin tl yazsaydın,2010 model ile aynı fiyatta yazmış olurdun böylece.

Seni neden bu kadar çok ilgilendirdi?

Hem yorum alayım diyip hem seni neden ilgilendiriyor demek? Sadece olumlu yorum alayım diye düzelt istersen.

Eleştiri ve fikir isteyenlere tenkit başlığı altında laf sokanlardansın sanırım. Aradaki nüansı kavramış olman dileğiyle..

Laf sokacak olsam direk sokarım merak etme, tenkit falan yok açık açık yazdım, süslü cümle kullanacağım diye zorlamana gerek yok. Eleştiri istemiyorsun sen övgü istiyorsun sadece, link verip yorum yapın diyen sen, gelen yorumu beğenmediği için yazana sanane diyen yine sen, tutarlı ol.

Gayet tutarlıyım, süslemeyi sevmeyen adam "fiyat pahalı geldi" der, üslubunca cevap alır. Sen üslup bilmiyorsan da o cevabı alırsın. Ne övgüsü isteyeyim dört teker teneke için..

Sen daha hangi mesajı kim yazmış onu ayırt edemiyorsun, kolay gelsin sana.

Sana da kolay gelsin. Gerçekten ihtiyacın var buna..

• dürüst olmayan, bir şeyleri gizleyen insan, tek bir cümle yazmasa bile, çektiği fotoğraflardan belli ediyor zaten kendini. bir şekilde seziyor insan bir şeyleri. yani, en azından bende böyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SinanATASOY

quote:

Orijinalden alıntı: gezgin1903

işinde iyi olan usta arabanın kilometresiyle oynanıp oynanmadığını tek görüşte anlıyo sizin oralarda demekki böyle ustalar yok.

Fazla iyi niyetlisin besbelli.. Dikkat et bu iyi niyetini suistismal etmesinler..

bahsettiğim kişi tanımadığım biri değil benim enişte arabanın tek görüşte kilometresiyle oynanıp oynanmadığını anlıyor ayrıca 300 bin kilometre olan aracı 50 bine düşürseler hiç mi anlaşılmıyacak.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SinanATASOY

quote:

işinde iyi olan usta arabanın kilometresiyle oynanıp oynanmadığını tek görüşte anlıyo sizin oralarda demekki böyle ustalar yok.

Fazla iyi niyetlisin besbelli.. Dikkat et bu iyi niyetini suistismal etmesinler..

bahsettiğim kişi tanımadığım biri değil benim enişte arabanın tek görüşte kilometresiyle oynanıp oynanmadığını anlıyor ayrıca 300 bin kilometre olan aracı 50 bine düşürseler hiç mi anlaşılmıyacak.

300 ü 50 ye düşürmek uç bir örnek, ancak uzun yolda yapmış araçlara yaparlar, iyi bir detailing ile onu bile anlamazsın..

• arabanın herhangi bir yeriyle oynanmışsa direk kapatırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.