Şimdi Ara

Sahibinden.com Önyargılarınız (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
3
Favori
4.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok hocam sizin için yazılmış bir şey değil. Ben pazarlıktan kesinlikle hoşlanmıyorum isteyen eder,isteyen etmez.. ama oraya adamakıllı fiyatını yazıp koymak varken zaten gerçek fiyatı bu değil der gibi ''pazarlık payı vardır'' yazanlar beni sinir ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinan26tr

quote:

Orijinalden alıntı: Soul2trion

Ya bizim bir mehmet abi var 20 sene bağcılar bölgesinde galericilikle uğraşmış..Buraya bir yazsa varya aklınız şaşar.Aklımda kalanlardan biri eskişehir odun pazarından kesinlikle araç almayacaksın'dır.otopark da 50 metreden arabanın seceresini sayabiliyordu adam..

Eskişehir liyim. Daha önce hiç Odunpazarı nın bu şekilde anıldığını duymadım. Sebebi neymiş acaba Odunpazarın dan araç alınmaması gerekliliğinin?

galericiler sitesi o bu bölgede o yüzden olabilir
  • Yaşına göre diridir.
    Yürürü 10 numara.
    keyfekeder satılık.
    Boya takıntısı olan aramasın.
    Takas fiyatı farklıdır.
    tavanda gram boya yok.
  • bbaday kullanıcısına yanıt
    İyide galericelerin olduğu her bölge risklidir. Eskişehir ile ilgili bir özellik değil ki bu? Arkadaşınızın özellikle Odunpazarı anlayışını kınıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: arjen553

quote:

Orijinalden alıntı: erkmenson

98 model astra cd bende de vardı, kusura bakma da 6 litre yakıt yakmıyor. direk elerim o ilanı. yalan söylüyorsun çünkü. dürüst olmadığını buradan anlardım

Uzun yolda gayette yakabilir bence.Şehiriçi falan dese sizin dediğiniz gibiydide uzun yolda sabit devir neden olmasın.

Uslubum için özer dilerim Aytürk. Biraz abartılı yazmışım. Şahsına değil arabaya sayalım eleştirimi affedersen Fabrika yakıtı şehir dışı 5.9 gösteriyor. Haa 6 litre nasıl yakar ? Deniz seviyesinde , otobanda, 34 C derecede, önceden motor ısındırılmış ve hiç hız kesip yükseltmeden 85 km hızla belki ama belki o dediğin değeri yakalarsın. Ama opelin o kasası için imkansız görünüyor.

edit : yazım hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkmenson -- 9 Ocak 2014; 17:46:53 >

• Sedef direksiyon kaplama ıyyyyyy
  • Fabrika verisi yakmaz demeyin, benim başıma gelmedi ama çok yakın bir akrabam ki kendisi babam olur 97 model polo classic ile trabzon– ankara arasında benzinde fabrika verisini yakaladı. Tabi ben sabit 90km hıza tahammül edemediğim için o miktarı bi miktar geçiyorum uzun yolda :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: etkinus

Fabrika verisi yakmaz demeyin, benim başıma gelmedi ama çok yakın bir akrabam ki kendisi babam olur 97 model polo classic ile trabzon– ankara arasında benzinde fabrika verisini yakaladı. Tabi ben sabit 90km hıza tahammül edemediğim için o miktarı bi miktar geçiyorum uzun yolda :)

O araba yakmaz abi. ben kendim kullandım 98 astra cd yi. çok yakıyor o meret.

Not: bu arada onlarca araba kullandım , nedendir bilmiyorum hiçbiri 98 astra cd nin yerini tutmadı. çok farklı bir akustiği var o aracın. biraz direksiyon sertti ancak dedim ya farklı. kullananlar bilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: etkinus

Fabrika verisi yakmaz demeyin, benim başıma gelmedi ama çok yakın bir akrabam ki kendisi babam olur 97 model polo classic ile trabzon– ankara arasında benzinde fabrika verisini yakaladı. Tabi ben sabit 90km hıza tahammül edemediğim için o miktarı bi miktar geçiyorum uzun yolda :)

Onuda gectim fabrika verisi olabilecek en iyi tuketim demek degildir.Farkli farkli araclarla fabrika verisinin altinda defalarca tuketim sagladim.

• boya takıntısı olanlar aramasın yazanların kulaklarını çınlatıyorum
  • Tupte 18 -20 krs yakiyo yazanlari direk kapatiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: arjen553

quote:

98 model astra cd bende de vardı, kusura bakma da 6 litre yakıt yakmıyor. direk elerim o ilanı. yalan söylüyorsun çünkü. dürüst olmadığını buradan anlardım

Uzun yolda gayette yakabilir bence.Şehiriçi falan dese sizin dediğiniz gibiydide uzun yolda sabit devir neden olmasın.

Uslubum için özer dilerim Aytürk. Biraz abartılı yazmışım. Şahsına değil arabaya sayalım eleştirimi affedersen Fabrika yakıtı şehir dışı 5.9 gösteriyor. Haa 6 litre nasıl yakar ? Deniz seviyesinde , otobanda, 34 C derecede, önceden motor ısındırılmış ve hiç hız kesip yükseltmeden 85 km hızla belki ama belki o dediğin değeri yakalarsın. Ama opelin o kasası için imkansız görünüyor.

edit : yazım hatası

Çorum-Havza arası, (bilmeyenler için hatırı sayılır rampa var) 120 kms hız, iki yetişkin bir bebek ve arkada iki valizle 6.2 lt/100 km yakıt harcadım. Dediğim gibi her türlü de ispatlarım, üzerine bir depo benzinini alırım. Var mısın?

• işinde iyi olan usta arabanın kilometresiyle oynanıp oynanmadığını tek görüşte anlıyo sizin oralarda demekki böyle ustalar yok.
  • Benim sahihinden.com un kendisine karsi bir on yargim var. Ne araba alirim ne araba satarim orada. Kendini zeki zanneden karci, ölücu ve nezaketsiz barzolarin akillari sira "is erbabi" olduklari ve "saf" aradiklari bir yer oluyor bazen. Simdiye kadar arabalarimi ya bayiiden ya da dosttan-akrabadan aldim.

• Konya Karatay sa hiç bakmam, bir de gırtlak dolu ibaresi çıktı yeni,,, her zaman derim en kötü sıfır araç en iyi ikinci elden iyidir.....

• Tabiki ikinci el araç alınır ama satan kişiye önce bakmalı , ben öğretmenden doktordan yazan ilanlara daha fazla ilgi gösteriyorum, en azndan temiz kullanılmış olma ihtimali yüksek diye.Ayrıca sorun olursa gidip bulunabilir adam olmalı.Galeriden kolay kolay araba almam birde orjinalliği bozacak en küçük şey elememe yol açar.Ayrıca alıcılara ahkam kesen, hayat dersi veren, pazarlığa kapalı ve çok uzun yazıp en önemlim konu olan arabanın durumu hakkında yazmayanları hemen kapatırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aytürk

Madem bu kadar arkadaş toplanmış, benim ilana da bir yorum alayım :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-sahibinden-boyasiz-degisensiz-astra-1.6-cd-hb-146245277/detay/

Ben de koltuğunda kılıf takılı olan, sedef direksiyon kaplama olan, şirket çıkması olma ihtimali yüksek, galeriden satılan araçlara bakmam. Aynı zamanda hayat dersi veren, ukalalık yapan satıcıların ilanlarını da es geçerim..

Arabanı çok az fiyata satıyorsun.30 bin tl yazsaydın,2010 model ile aynı fiyatta yazmış olurdun böylece.

• quote:

Benim İlan Nasıl ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-jetta-tdi-dsg-148142194/detay/

Urfa mı ?
    Hocam urfa piyasasında boyalı arabayı duyanlar şeytanı görmüş gibi kaçarlar , işin zor

• quote:

Orijinalden alıntı: Disconnectus_Erectus

quote:

Benim İlan Nasıl ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-jetta-tdi-dsg-148142194/detay/

Urfa mı ?
    Hocam urfa piyasasında boyalı arabayı duyanlar şeytanı görmüş gibi kaçarlar , işin zor

Boyalı + Otomatik vites :) urfaya satmıyorum zaten, urfalı da değilim. dışardan alıcısı gelir :)

Bu arada heçbek + otomotik+bir kaç da boyası olsun önemli değil diyen + beyaz renk dışı araba arayan varsa urfada çok çok ucuza bulabilirsiniz . çünkü satmaz burda

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.