Şimdi Ara

Saha Dolapları Aktif Oldu! (Deneyimlerim) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
2
Favori
5.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Konuyu hortlatanı alalım bi şuraya :)

• yıl sonuna kadar benim evimin yakınına saha dolapları koycaklarmış ttelekom arayıp söyledi.bir sorum olacak benim portu otomatik olarak saha dolabınamı bağlayacaklar yoksa benmi başvuru yapmam gerekiyor?

• Ali ekinc1 A kullanıcısına yanıt

Saha dolabı aktif olduktan sonra vdsl için başvurmanız gerekiyor gerisini türk telekom hallediyor.

sizin bölge neresi acaba banada yıl sonuna kadar getireceğiz dediler siz bölgeye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GupoBS

Saha dolabı aktif olduktan sonra vdsl için başvurmanız gerekiyor gerisini türk telekom hallediyor.

sizin bölge neresi acaba banada yıl sonuna kadar getireceğiz dediler siz bölgeye

istanbul pendik güllübağlar mahallesi. ana caddeye bu gün çıktım bayağı bir cadde üzerindeki binalara kutuları koymuşlar. benim evde caddenin hemen arkası

• Ali ekinc1 A kullanıcısına yanıt

Anladım hocam. Benimde istanbul avcılar da eski tip saha dolaplarından turuncu kablolar sarkıyor bizimde ama dolaplar hala değişmedi maalesef yıl sonuna kadar değişmezse müdürlüğü basıcam Saha Dolapları Aktif Oldu! (Deneyimlerim) 

• Eski dolapların yanına fiber çekildiyse dolapların değişmesi yakındır. Zaten yeni kabinler eski kabinlerin üzerine geçiriliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • alizeo kullanıcısına yanıt

1 yıl önce çekildi fiber ama hala dolaplar aktif olmadı :)

• alizeo kullanıcısına yanıt

Evet hocam. geçen bizim cadde boyunca gezdim bazı saha dolaplarının önünde türk telekom yazan rögar kapakları eklemişler bazılarınını kapağından turuncu kablo sarkıyor bazılarında hiçbir şey yok acaba onları değiştirmeyecekler mi ? 1 ay kaldı yıl sonuna bekliyorum hala tt destek twitter dan yazdım bugün yarın son durumu öğrenmek için konuşucam

Saha Dolapları Aktif Oldu! (Deneyimlerim)

• tümünü değiştirirler büyük ihtimal

bizim burda değişmeyen dolap kalmadı

• umarım değişitirler hocam hala aramalarını bekliyorum türk telekomun olmazsa birdaha yazayım twiiterdan bakalım

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.