Şimdi Ara

Saha Dolapları Aktif Oldu! (Deneyimlerim) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
2
Favori
5.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Konuştukça öde için +10 TL ücret istiyor vodafone. Siz nasıl 70TL fiyat aldınız?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Logic_Man

Konuştukça öde için +10 TL ücret istiyor vodafone. Siz nasıl 70TL fiyat aldınız?

Hocam yanlış bilgi vermişler geçişi iptal ettirdim şimdilik
  • TITAN kullanıcısına yanıt
    cevap için teşekkürler hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: diemcizone

quote:

Orijinalden alıntı: Logic_Man

Hocam yanlış bilgi vermişler geçişi iptal ettirdim şimdilik

Müşteri temsilcilerinin yanlış bilgi vermesi aboneyi mağdur ediyor. Daha abone olmadan böyle yapmaları yeni müşterinin güvenini sarsıyor Vodafone'a.

69TL'lik veya 49TL'lik paketlerde konuştukça ödeye artı ücret almasalar daha çok abone toplarlar. 69TL'lik paketin şuan muadili yok başka. Türk Telekom yöneticileri eminim kara kara düşünüyorlardır. Kendi kurdukları şebekenin avantajlarını yıllarca abonelerden esirgediler, şimdi ise rakip firma hiç yatırım yapmadan çatır çatır kullanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Logic_Man -- 4 Mayıs 2016; 18:17:37 >

• Logic_Man kullanıcısına yanıt
    Türk Telekom'da diğer internet servis sağlayıcılarının arızalarını daha geç gideriyor, daha yüksek ping ve yoğunluk olduğunda bütün önceliği kendi müşterilerine vererek ufak yaptırımlar uyguluyor.
    Türk Telekom mobilde uygun fiyat avantajları ile tercih ediliyor ama fiber ve vdsl hizmetlerinde diğer sağlayıcılar Türk Telekom alt yapısı kullanmasına rağmen daha uygun fiyatlar teklif edebiliyorlar.
    İlginç
  • Hayirli olsun yakin zamanda baglanir muhtemelen. Boyle konulari, gelismeleri takip etmek bu surecte guzel oluyor. Bende bundan 5 sene once heyecanli heyecanli gezer dolasirdim ne yapiyolar ne ediyolar diye. Su an 3 firmanin da fiber interneti var binada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • IsO6 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler harıl harıl bütün konuları okuyorum ve tecrübe ediniyorum,https://siparis.vodafone.net.tr/Query/FiberAvailable buradan sorguladığımda 84MBPS desteklediği gözüküyor
  • diemcizone kullanıcısına yanıt
    Bir ara fixnet ve dopingte vardı bu uygulama simdi vodafone da gördüm ilk kez, güzel uygulama. Gecen sene sorgulattıgımda max 97 mbps alıyordum degisen birsey olmamıs
  • Mayısı devirdik hala aktif olmadı
  • BENDE VF DA 81 mbps dedıler destekleyen..fakat 76 actılar 2 tane acılmıs dedıler kapattılar 32 verdıler sonra 51 actılar sonra 1,5 ay ugrastım 76 cıkarmadıalr ne yaptımsa en sonunda abone ıptal yaptım.(100 defa soylenmez bırıne)
    sonra telekom amcama hemen anında kapanmadan daha muracat yaptım dedım 100 mbps varmı(((var) port musaıtmi((musaıt)istersen eve bıle fıber cekerız dedıler..,ne zaman acılır 1 gun ıcınde acılır..muracat yaptım 1 gun ıcınde acıldı telekom dan......100 mbps yalın actırdım 200 akn ..yetıyor bana sorun yok..HİPERNET Olarak saha dolabı fazla uzak dııl 50 my yaklasık..
    .sozlerı gecmıyor anlıcan telekoma ....mazaret port yoktur..santral desteklemıyordur....oyaladılar benı 1,5 ay....
  • Hocam son durum ne oldu merak ettim

• Vodafone 76 indirme 4 yükleme hocam

• bizim bibanın önüden fiber geçiyor 1 metre önünden kaldırımın altından. Binada tesisat var ama bağlamıyorlar. Artık tükendim ne yapacam bilmiyorum btk bimer falan uğraşmakta istemiyorum. 6 ay önce imza toplayıp verdik kimse arayıp sormuyor.
  • diemcizone kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Dolabınız ne zaman aktif oldu? Bizde de kuruldu ve yaklaşık 2 aydır duruyor, henüz aktif olmadılar.
  • Konuyu Hortlattım :)

Merhabalar sonunda benim dolapta değişti, 3 hafta oldu... 2. haftasında telekom görevlileri gelip turuncu kabloları çektiler, elektrik sayacını da taktılar dolaptan fan sesi falan geliyor sayaç yazmaya başlamış, 1 haftadır ttneti arayıp soruyorum sonuç hüsran, bu ne zaman aktif olur dolapla aramda 295 metre mesafe var sıkıntı olurmu, Dolabın aktif olup olmadığını nasıl takip ederim varmı bir bilginiz, Benim korkum haberim olmadan millet abone olur bana port kalmaz

Saha Dolapları Aktif Oldu! (Deneyimlerim)

• son fiber güdücü :)

• Bende senin dolap aktif oldu sandim. Yenikente evlana cad. Sd 106 ve Sd 108 aktif değil her halde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: servetq

Konuyu Hortlattım :)

Merhabalar sonunda benim dolapta değişti, 3 hafta oldu... 2. haftasında telekom görevlileri gelip turuncu kabloları çektiler, elektrik sayacını da taktılar dolaptan fan sesi falan geliyor sayaç yazmaya başlamış, 1 haftadır ttneti arayıp soruyorum sonuç hüsran, bu ne zaman aktif olur dolapla aramda 295 metre mesafe var sıkıntı olurmu, Dolabın aktif olup olmadığını nasıl takip ederim varmı bir bilginiz, Benim korkum haberim olmadan millet abone olur bana port kalmaz

Hocam sizin dolapla aranız da yürüme mesafesi olarak 295 metre varsa en az da 500 600 metre kablo mesafesi olacaktır bence fazla ümitlenmeyin

• gulnare G kullanıcısına yanıt

onların daha elektriği bile bağlanmadı en son cumartesi geçtim ordan

• Sacrific3 S kullanıcısına yanıt

Arkadaş 3 yıl önce yazmış. Sorunu hallolmuştur diye düşünmek lazım 😀

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.