Şimdi Ara

Sağlıklı çalışan bir webcam var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sorunsuz bir webcam almak istiyorum. Daha önce fly-inca-philips kullanmıştım , hepsi de sorunluydu ama sanırım o zamanlar daha sabırlıymışım.
    3 gün önce a4tech pk636 aldım.
    a-Messengerda windows standart sürücüleri ile çalıştırmak istediğimde kendi görüntümü göstermiyor.Messengerı kaldırıp tekrar kurdum aynı.
    b-Kendi sürücülerini kurmaya karar verdim ve kurdum , o ne; usb2.0 görüntüleyici usb aygıt gibi değişik isimde kuruldu. Messengerda ses ve görüntü kurulumunda hem a4tech hem usb2.0 görüntüleyici şeklinde 2 seçenek olarak karşıma çıktı. A4techi seçtiğimde webcam'e ulaşılamoyor diyor , usb2.0 cam'i seçince çalışıyor ama yine kendi görüntümü bana göstermiyor.
    Ayrıca kurarken bu ürün microsoft uyumluluk sınamasını geçemedi, yine de kurmak istiyor musunuz diye soruyor. Bu webcami alanların %80'i windows programı windows altında kullanacak neden hala böyle çöp üretiliyor anlamıyorum. Yıl olmuş 2010 webcam geçen milenyumda icad olmuş,senelerce klavyesini faresini kullandım a4tech'in hala kullanıyorum, neden böyle çöp bir ürün üretilir ki? Webcam'i kullanılmaz hale getirdim sinirden.
    Kardeşime logitech webcam aldım 2 hafta önce 35 lira civarındaydı , kurulumu çalışması sorunsuzdu ama ''10.000 wattlık spot ışık altında ya da gün ışığında kullanmanız gerekli''diye yazmayı unutmuşlar kutusuna , ben de stüdyoda ya da sokakta yaşamadığıma göre ev için kullanıma uygun olmadığını anlayıp a4tech almıştım onunla da mutlu olamadım yollarımızı ayırdık.

Şimdi sorunsuz çalışan , sitesi olan (driver gerekirse diye), güzel lensi olan adam gibi br webcam almak niyetindeyim.

Logitech'in 225 tl olan bir modeli var. O kadar para vermem ama insan merak ediyor.
    Şu ucuz digital kameralardan webcam olarak çalışan var mı? Canon'un a 610dan önce çıkan modelleri çalışıyordu sanırım webcam olarak tabi 7-8 yıl önceydi bu dediğim.
    Ucuz mal aramıyorum artık;
    Parasının hakkını veren, otomatik beyaz ayarı sorunsuz çalışan ,az ışıkta çalışmasında problem olmayan bir webcam arıyorum.
    Böyle bir webcam kullanan varsa yardımcı olur musunuz?

• Bnimki logitech communicate stx mi ne...3 senedir bir kere sorun yapmadı.microsoftlarda fena değil en azından işletim sistemi ile tam uyumlu oluyorlar.
  • logitech markanın C250 VE YA C300 modellerınden bırını alın derım hem fıyat hem deperformans acısından gercekten cok ıyı ...vatan bılgısayardakı fıyatları gercekten ıyı...
  • Kardeşime aldığım buydu sanırım , logitech c300 ya da muadili , ama verim alamadım çok ışığa ihtiyaç duyuyor.
    Sanırım yüksek fiyatlı kameralardan birini seçeceğim logitech'ten...
  • logitech markanın C250 VE YA C300 modellerı, bu tavsiye sizi memnun eder
  • quote:

Orijinalden alıntı: sethgecko

Kardeşime aldığım buydu sanırım , logitech c300 ya da muadili , ama verim alamadım çok ışığa ihtiyaç duyuyor.
    Sanırım yüksek fiyatlı kameralardan birini seçeceğim logitech'ten...
  • O zaman Logitech C905 güzel bir tercih olacaktır. Muhteşem bir performansı var ve kendim kullanıyorum şu anda

Link :http://www.logitech.com/en-us/webcam_communications/webcams/devices/6600
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

Bnimki logitech communicate stx mi ne...3 senedir bir kere sorun yapmadı.microsoftlarda fena değil en azından işletim sistemi ile tam uyumlu oluyorlar.

fiyatı ne kadardır bunun?
    teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: thehook

O zaman Logitech C905 güzel bir tercih olacaktır. Muhteşem bir performansı var ve kendim kullanıyorum şu anda

Link :http://www.logitech.com/en-us/webcam_communications/webcams/devices/6600

ürün güzelmiş cidden bende alıcam büyüh ihtimal

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.