Şimdi Ara

Sagemcom Digiturk Plus IQ (133. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.802
Cevap
31
Favori
240.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Harbiden öyle bi durum var
  • arkadaşlar dt film paketine üye olmayı düşünüyorum ve plus cihaz istiyorum, bu cihazda ileri geri sarma ve dışardayken uygulama üzerinden istediğim filmleri kaydetme özelliği var mı acaba, birde görüntü kalitesi nasıl, şu an tivibu üyeliğim var vestel cihaz var ama görüntü kalitesinden memnun değilim, bu cihaz nasıldır acaba?
  • behicefe kullanıcısına yanıt
    sagemcom 6100 cihaz ücretsiz mi acaba? yeni üye olursam paket harici ekstra ücret yok mu yani?
  • digi_boy2006 D kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar,

Görüntü kalitesi olarak gayet iyi. Sıkıntı yaşamazsınız öneririm.

Şuan plus kutu bazı mevcut üyelere hediye ediliyor fakat normal de 18 tl aylık ücret var.

Dediğiniz özellikleri mevcut.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeni led tv aldığım için bugün digiturk u aradım. 4k kutu talebinde bulundum. Ellerinde kalmadığını ancak kampanyaları olduğunu bir alt modeli iq plus u 6 ay süreyle bedava vereceklerini ve kurulum ücreti almayacaklarını söylediler. Benim aklımda humax 9505 vardı ancak verecekleri kutunun ondan daha iyi olduğunu söylediler. 6144 modelinin de ellerinde kalmadığını söyleyince mecbur kabul ettim. Bakalım nasıl bi kutu getirecekler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burakay27 kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar,

Standart 6101 iq plus kutu getirecekler. Güzel kutudur hayırlı olsun.

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam gelince yorum yaparım.

Hocam Merhabalar,

Cihaz böyle bir şey  Sagemcom Digiturk Plus IQ  Sagemcom Digiturk Plus IQ  Sagemcom Digiturk Plus IQ

Evet hocam doğrudur 6100 modeli geldi. Bazı kanallarda atlama yapıyor nedense ağır kalıyor biraz.. Yazılım da yavaş gibi... Bakalım alışabilecek miyim? Bu arada 1080p mi daha iyi i mi? Görüntü çok farklı değil önceki kutuya göre... Ya da ben mi dikkat etmedim bilmiyorum.

Hocam Merhabalar,

Bir kaç gün içerisinde güncelleme alarak daha iyi olacaktır. Geceleri falan fişini çekmeyin standby konumunda bırakın.

Selam kardeşim 6100 kullanıyorum bende senin gibi canlı yayını yada kaydettiğin bir programı izlerken pause tuşuna basıp durduruyorsun tekrar play tuşuna basıp başlattığın zaman ses ve görüntü gidip gelme yapıyor normal mi öğrenebilirmiyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alicancoban -- 8 Temmuz 2019; 17:44:23 >
    Merhaba iyi günler 6100 kullanıyorum canlı yayını yada kaydettiğin bir programı izlerken pause tuşuna basıp durduruyorsun tekrar play tuşuna basıp başlattığın zaman ses ve görüntü gidip gelme yapıyor normal mi öğrenebilirmiyim

• alicancoban A kullanıcısına yanıt
    Normal değil. Ben o cihazı kullanırken sorunsuzdu.
    Ses gidiyor derken şöyle durdurup geri başlattığım zaman ses bir saniyeliğine sonra geliyor önceki cihazda aynıydı

Sekme yapmaması lazım.
    Bugün aradım tekrar 9505 istedim sizin önerdiğiniz görüntü kalitesi iyi cihaz varmı plustan hariç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alicancoban -- 9 Temmuz 2019; 11:50:35 >
    Benim görüntü kalitesine göre sıralamam şöyle olur;
    HM 9505 HD
    DT-HY6100
    DT-61440UHD
    Merhaba kardeşim dün iptal ettim kayıt özellikli
    Olan 6100’ı 9505 ‘ i taktırdım Mantığımı kullandım dedim ki beın connect zaten var ben neden kayıt özelliğine ek 18 tl ya da 20 TL vereyim diye düşündüm sence doğrumu yaptım bütün tekrarlar connectte var

Sagemcom Digiturk Plus IQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alicancoban -- 10 Temmuz 2019; 15:27:55 >
    Sence 9505 görüntü kalitesi pluslardan iyimi 1.incimi

Merhaba kardeşim digitürk yağmurda yayınları çabuk gidiyormuş doğrumu o zaman biz bütün kış sorun yaşarız cevap yazarmısın

• 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.