Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Sagemcom Digiturk Plus IQ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
2.754
Cevap
36
Favori
211.729
Tıklama
Giriş
    5660 Mesaj

Valla öyle.

Digiturk e ait mail adresi var üyelerden telefon numarası isteniyor kutu başvurusu için fakat gönderen üyelere 2 gündür cevap gelmedi. Olumlu bilgi gelirse yazacağım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    behicefe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    226 Mesaj

Geçen sene denemiştim ve kayıttan izle dediğimde ses vardı görüntü yıoktu.
    Görüntü yerine hata mesajı görünüyordu. Muhtemelen halen aynıdır.
    |
    |
    Metin Bilgin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aynen. Kontrol ettim. Hala öyle.

|
    |
    susfafar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    17 Mesaj
    İyi günler arkadaşlar Humax 9505 kullanıcısı iken bu hafta müşteri hizmetleri tarafından 6 ay ücretsiz kampanya anlamında arandım ve bende teklifi kabul ettim. Bir kaç gün içerisinde de kutu kurulumu yapıldı bana verilen kutu Sagemcom 6100 kodlu olandı. 6101 kodlu olan ellerinde bulunmadığını söyledikleri için bunu kurdular.
    Öncelikle şunu belirtmek isterim 9505 e göre görüntü kalitesi çok daha iyi oldu, açıkçası ben bu kadar fark beklemiyordum.Kullandığım tv 55 inç boyutlarında gerek hd kanallar olsun gerek sd kanallar olsun anlamlı derecede fark gelişti.Görüntü kalitesini önemseyen arkadaşlar gözünü kırpmadan geçebilirler.
    İkinci olarak kullanılan arayüz çok güzel ve kullanışlı o konuda da epey fark var,kayıt vs gibi bir çok özelliği var ben çok fazla tv başında vakit geçirmediğim için çok inceleyemedim ama kullanmayı seven arkadaşlar için muhtemelen güzel özelliklerdir.

Gelelim negatif özelliklerine humax a göre cihaz yavaş çalışıyor bu kanal geçişlerinde benim için çok önemli değil ama Beinconnect kullanırken gerçekten sinir bozucu bir hal alabiliyor.Harddiski çıkartınca da aynı, bu alışılabilir bir durum mu bence evet ama kullanım zevkini düşüreceği kesin,şöyle de bir durum var ücretsiz kullanım da neyse ama aylık 18 tl gibi bir tutar alınan cihazın bence daha seri olması gerekirdi.
    Sonuç olarak cihaz görüntü ve arayüz anlamında beni gerçekten tatmin etti tekrardan humax a dönmek isteyeceğimi düşünmüyorum fakat yavaşlık anlamında ki bu sorun ciddi derecede sinir bozucuyken bu kutuyu da ücretsiz süresi bittikten sonra paralı kullanmak mantıklı gelmiyor.Ben açıkçası Digiturkün bu kutuları ücretsiz vermesinin sebebinin 4k kutu satmak olduğunu düşünüyorum çünkü buna 18 tl veren 4k ya 20 tl yi hayli hayli verir diye düşünüyorlar, şu an 4k kutuyu ücretsiz vermemelerinin sebebi de bu bence. Şahsen ben 2-3 ay gibi bir süre sonra 4k ya geçebilirim o parayı gözden çıkartıp.
    Ayrıca bir sorum olacak arkadaşlar 9505 kutuda Beinconnectte bir diziyi izlerken izlediklerim sekmesinden dizinin diğer bölümlerine ulaşabiliyordum fakat bunda izlediklerim sekmesine geldiğimde sadece izlediğim bölümü bulabiliyorum.Diziyi tekrar teker teker aramak zorunda kalıyorum bunun kısayolu var mıdır acaba ??

• Yarbay
    5660 Mesaj

Hocam Merhabalar,

Kısayol olarak sadece izlediğiniz bölüm sonunda sonraki bölüm kısmına tıklayarak izleyebilirsiniz fakat izlediklerim kısmında izlediğiniz içeriklere ulaşabilirsiniz.

Ayrıca izlediklerim kısmında diğer bölümlere ulaşabilirsiniz.

|
    |
    seagal07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    17 Mesaj
    Evet daha önce izlediğim bölüme ulaşabiliyorum fakat sonraki izlemediğim bölümlere ulaşamıyorum hocam yanlış yapıyor da olabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam Merhabalar,

Ekran görüntüsü paylaşabilir misiniz diğer bölümlere de ulaşmanız lazım?

|
    |
  • Onbaşı
    17 Mesaj

|
    |

Hocam,

Yazılımsal olabilir, bir kaç gün içerisinde güncelleme vs ile düzelebilir fakat emin değilim açıkçası yazılımsal olarak böyle olunca sıkıntı maalesef &#128533;

|
    |
  • Onbaşı
    17 Mesaj

Anladım hocam teşekkürler yine de ilgilendiğiniz için

|
    |

Rica ederim.

Belki güncelleme ile düzelir hocam gece fişi çekmeyin standby da bırakın.

|
    |
  • Onbaşı
    17 Mesaj

Tamam hocam deneyeceğim peki sizce 4k kutu Beinconnect anlamında buna göre hızlı mıdır? Ve de 9505 e göre ? Bundan cok memnun kalmayacağım gibi cok ağır çalışmakta cünkü

|
    |

Hocam Merhabalar,

4k kutuyu bizzat kullanıyorum humax 9505 ten bile hızlı olduğunu söyleyebilirim.

|
    |
  • Yüzbaşı
    282 Mesaj
    Tekrar belirtmek isterim. Bu 6100 ya da 6101 cihazı uzun süre kullandım. Gerçekten kaliteli ve güzel cihazdır. Heleki ücretsiz olması büyük avantajdır.
    4 K kutunun en büyük artısı beinconnectin çok daha hızlı ve seri çalışmasıdır.

Hocam Merhabalar,

Size bir şey soracağım bu 4k kutu da son güncellemeden sonra digiturk e yazdığınız hatalarda bir düzelme gördünüz mü?

|
    |
  • Teğmen
    179 Mesaj
    YouTube uygulaması var mı bu cihaz da . Humax da yalan oldu . Bu cihazı talep edeyim mi

Teşekkür ederim hocam
    |
    |

Bence de 6100 güzel cihaz özellikle görüntü kalitesi anlamında humaxlara kıyasla iyi ama beinconnect açısından yavaş.Bu görüşlere göre 4k kutuya her ne kadar 4k yayın sayısı kısıtlı da olsa geçmek farz oldu.
    |
    |

Stok yok ellerinde
    |
    |

Kangren bir kolum vardı dün kesip atmak ağır oldu hem de onu çok severken.
HızlıCevap
Reklamlar
SEO
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.