Şimdi Ara

Saffet Sancaklı'dan Rasim Ozan'a: Şerefsiz oğlu şerefsiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Saffet Sancaklı'dan Rasim Ozan'a: Şerefsiz oğlu şerefsiz

Beyaz TV'nin Spor yorumcusu Rasim Ozan Kütahyalı'nın canlı yayında "Kusturmalı Boşnak saksosu" diyerek, yaptığı ırkçı hakarete, MHP'nin futbolcu kökenli ve Balkan Türkü olan Saffet Sancaklı'dan çok sert tepki geldi.

Beyaz TV'nin sahibi Osman Gökçek'i sabah erken saatlerde telefonla aradığını söyleyen Saffet Sancaklı: "O şahsın ekrandan alınmasını istedim" dedi. Saffet Sancaklı, Osman Gökçek'in kendisine "haberim yok olaydan" dediğini kaydetti.

Rasim Ozan Kütahyalı'ya ateş püsküren Saffet Sancaklı Turkiye Gündemi yazarı Müşerref Seçkin'e şu açıklamayı yaptı. "Şerefsiz oğlu şerefsiz. Böyle insanların artık toplum dışına çıkarılması lazım. Bu işin peşini bırakmayacağım."

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turkiye/869904/Saffet_Sancakli_dan_Rasim_Ozan_a__Serefsiz_oglu_serefsiz.html#

• Rok'un arkası sağlam. bişeylere öyle güveniyor ki böyle lafları edebiliyor. daha önceleri daha kötü laflar etti. hepsi yanına kar kaldı. tepki geldigi için çıkıp özürdileyecek. o da kendi istedigi için değil. yine o güvendigi adamlar rica ettiği için özürdileyecek.

ben uzun zamandır tv izlemeyi bıraktım. hayatımda tv'nin karşısına oturup izlemişliğim varsa o da 15 dakikayi geçmez. (haftada)
    ancak tv izlesem bile bu şahısların yaptıgı Sözde spor programı (ki ben ona soytarılık diyorum) yine izlemem.

tepki koyacaksanız izlemeyeceksiniz. bukadar basit. gülüyoruz diye izliyorsanız sizin gerçekten psikolojik sorunlarınız var demektir.
    neyse ama bunlar hep tırı vırı 2 gün sonra unutucaz nasıl olsa boşuna canımızı sıkmaya değmez.
  • Rasim hemen R'ye takıp, Ben öyle birşey demedim, ıspatlayın! Ben balkanları çok severim, trileçe favorim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 20 Kasım 2017; 17:3:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Noam Chomsky'nin şu sözü neden aklıma geldi acaba? İnsanları pasif ve itaatkar yapmanın en iyi yolu, kabul edilebilir fikir çeşitliliğini sınırlamak fakat o sınır dahilinde çok canlı tartışmalara izin vermektir. SSli:

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kemalistlerle hesaplaşıyoruz diye liberallerin en sevdiği adamlardı rasimler burhan kuzular.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarkat

https://twitter.com/RasimOzan_K/status/932572069723860993

Çevir kazı yanmasın

Demek ilk kez sakso diye bir laf duymuş ha? Kıyamam ya... Ne kadar da saflar. Demek bundan bu kadar çok kandırılıyor bunlar.

• Bu tip şarlatanlar ak partinin imajını bozuyor.
  • webbie kullanıcısına yanıt
    Futbolla 51% olduğu gibi geriye kalan 49% un da önemli kısmı ilgileniyor. AKP-CHP-MHP (ve HDP) dışında daha radikal kanatta yer alan arkadaşlarımın bile bir kısmı futbol tiryakisi. Futbol tüm partileri bir araya toplayan ortak payda adeta.

Fakat hangi toplum vardır ki top oyunları ile, futbol tartışmaları ile istikale kavuşabilsin? Tarih böyle bir olayı kaydetmemiştir! İlham kaynağım tahmin ettiğiniz gibi Kemal Atatürk :|

• normalde böyle bir lafı eden adam bir daha tvye çıkarmazlar, hatırlayın güner ümit aleviler için ağzından bir şey kaçırdı canlı yayında bir daha ömründe tvye çıkamadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

Bu tip şarlatanlar ak partinin imajını bozuyor.

Hangi imaj ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delgado.11 -- 20 Kasım 2017; 21:1:35 >
  • Tüm Türkiye Balkan Türkleri gibi olsaydı keşke...

• O cümleyi ne için söylemiş yani ne alakayla

• nasıl ki Naim Süleymanoğlu sağ sol fark etmeden herkesin sevgisini kazandıysa bu en hafif tabiriyle dana gibi böğürüp konuşan lise mezunu tip her kesimin nefretini kazanmıştır anlamadığım nokta bu kadar sevilmeyen insan nasıl bu kadar hayatımızın içinde seküler biri olarak bu adamın her programa alkollü çıkmasını yadırgıyorum sonuçta her işin bi adabı vardır inşallah son zevzekliğiyle birlikte artık daha az görürüz kendisini ekranlarda
  • ROK kadar itici biri daha yoktur bu dünyada
  • Müthiş linç yiyor, umarım cezalandırılır.
    RTÜK'ü de arayıp o rezil program için genel bir şikayette bulunabilirsiniz.
  • Galatasaray+AKP gayet normal.
  • Rok'un arkası sağlam. bişeylere öyle güveniyor ki böyle lafları edebiliyor. daha önceleri daha kötü laflar etti. hepsi yanına kar kaldı. tepki geldigi için çıkıp özürdileyecek. o da kendi istedigi için değil. yine o güvendigi adamlar rica ettiği için özürdileyecek.

ben uzun zamandır tv izlemeyi bıraktım. hayatımda tv'nin karşısına oturup izlemişliğim varsa o da 15 dakikayi geçmez. (haftada)
    ancak tv izlesem bile bu şahısların yaptıgı Sözde spor programı (ki ben ona soytarılık diyorum) yine izlemem.

tepki koyacaksanız izlemeyeceksiniz. bukadar basit. gülüyoruz diye izliyorsanız sizin gerçekten psikolojik sorunlarınız var demektir.
    neyse ama bunlar hep tırı vırı 2 gün sonra unutucaz nasıl olsa boşuna canımızı sıkmaya değmez.
  • Bu adam reyting için her türlü maymunluğu yapıyor. Bu maymunluğun alıcısı olduğu sürece çok daha medya maymunlarını baş tacı yaparız. Suç onda değil halkta!

Ayrıca merak ettiğim şey şu; Şimdi hakaret edilen Türk ırkı değil Boşnak ırkı mıymış? O yüzden mi Boşnak ırkından olan vekil aşırı kızmış? Diğer vekiller niye kızmamış, hakaret edilen Türk ırkı olmadığından mı? Mesela Yunan ırkına hakaret edilseydi sayın vekilimiz yine bu şekilde şiddetli tepki gösterir miydi? Merak ettiğim bir şey de adamın babasına neden şerefsiz demiş, o da mı şerefsizmiş?
    Yav güncel Ortadoğulu olduğumuz her halimizden belli. Ne vekili vekil, ne basını basın, ne vatandaşı vatandaş. Herkes militan olmuş. Ayrıca konuya yazan bir tane Avrupalı! yok, hepsi güncel Ortadoğu kültürünü yansıtıyor!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asau -- 20 Kasım 2017; 23:2:35 >
  • asau kullanıcısına yanıt
    ben trakyalıyım avrupa sayılır yasuocum tam yukarda yazdığım gibi seninle ortak noktada buluştuk rok sevmemek sağcı solcu chpli akpli demeden herkesin ortak değeri
  • McCarty kullanıcısına yanıt
    O programda adamlar mizansen yapıyorlar ve bunu da gizlemiyorlar. Milleti trolleyip cukkayı indiriyorlar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.