Şimdi Ara

Safesurf Çalışmayı Durdurdu Hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaslar Sorunum baslıkta da belirttiğim gibi safesurf denen lanet bişeyden kaynaklanıyor. İkide bir ekrana gelip acayip bir sesler cıkıyor)baygı bi konusma var ama yabancı... bi ara ne oluyor diye afallatmıstım). Sonra oyuna girdigimde 10 dkda bir bu hatayı aldıgımdan hop oyundan atıyor benı. Kısacası kac zamandır deli etti beni. Nette sanırım kimsenin basına gelmemiş ki 1 tane bile konuya rastlayamadım. Bundan nasıl kurtulabilirim bir bilenden yardım istiyorum. Simdiden tesekkürler. Hatanın ekran görüntüsü asagıdaki gibidir...

NOT:PCde hem kaspersky 2012 AV hem de MS sec essential. mevcut

• quote:

Orijinalden alıntı: cihat52.5

Merhabalar arkadaslar Sorunum baslıkta da belirttiğim gibi safesurf denen lanet bişeyden kaynaklanıyor. İkide bir ekrana gelip acayip bir sesler cıkıyor)baygı bi konusma var ama yabancı... bi ara ne oluyor diye afallatmıstım). Sonra oyuna girdigimde 10 dkda bir bu hatayı aldıgımdan hop oyundan atıyor benı. Kısacası kac zamandır deli etti beni. Nette sanırım kimsenin basına gelmemiş ki 1 tane bile konuya rastlayamadım. Bundan nasıl kurtulabilirim bir bilenden yardım istiyorum. Simdiden tesekkürler. Hatanın ekran görüntüsü asagıdaki gibidir...

Antivirüs programının tekini kaldırınız. Kaspersky yeterli olacaktır zaten bir sistemde 2 antivirüs kullanılmaz.

Oyunu tekrar Cr***k yapın sorun devam eder ise kaldırın tekrar kurun..

Edit : Eset Smart Security 5 full kullanmak isterseniz Pm atın.

• quote:

Orijinalden alıntı: PcKolikq

quote:

Merhabalar arkadaslar Sorunum baslıkta da belirttiğim gibi safesurf denen lanet bişeyden kaynaklanıyor. İkide bir ekrana gelip acayip bir sesler cıkıyor)baygı bi konusma var ama yabancı... bi ara ne oluyor diye afallatmıstım). Sonra oyuna girdigimde 10 dkda bir bu hatayı aldıgımdan hop oyundan atıyor benı. Kısacası kac zamandır deli etti beni. Nette sanırım kimsenin basına gelmemiş ki 1 tane bile konuya rastlayamadım. Bundan nasıl kurtulabilirim bir bilenden yardım istiyorum. Simdiden tesekkürler. Hatanın ekran görüntüsü asagıdaki gibidir...

Antivirüs programının tekini kaldırınız. Kaspersky yeterli olacaktır zaten bir sistemde 2 antivirüs kullanılmaz.

zaten pcde sadece kasp vardı MSyi 2-3 gün önce deneme amaclı kurmustum sadece ve kaldırmadım. Oyuna 2-3 haftada bir bakıyorum bu aralar sınavlar vs yalnız pc acıkken her durumda bu hatayı 5-10 dkya bir alıyorum. Bazen tarayıcı felanda kapatıyor. Bunu kaldırmanın bi yolu olamaz mı acaba? Esed öneriniz için tesekkür ederim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PcKolikq

quote:

zaten pcde sadece kasp vardı MSyi 2-3 gün önce deneme amaclı kurmustum sadece ve kaldırmadım. Oyuna 2-3 haftada bir bakıyorum bu aralar sınavlar vs yalnız pc acıkken her durumda bu hatayı 5-10 dkya bir alıyorum. Bazen tarayıcı felanda kapatıyor. Bunu kaldırmanın bi yolu olamaz mı acaba? Esed öneriniz için tesekkür ederim.

Kaspersky kaldırın tekrar kurun ondan olabilir.

Birde Başlangıç programlarında (Bilinmiyor) yazan yada ilginç program varsa kapatın..

• tamam deneyip yazarım buraya yardımlarınız için tesekkürler
  • quote:

tamam deneyip yazarım buraya yardımlarınız için tesekkürler

• yine olmadı...neyse recoveryden yapacagım artık(onarma secenegi)...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.