Şimdi Ara

Windows İnstaller Hizmetine Erişilemedi Hatası?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
12.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Windows 7 işletim sistemi kullanıyorum. Birşeyler yüklemeye çalıştığım zaman ekteki resimdeki hatayı alıyorum. Yardımcı olabilirmisiniz?....

Windows İnstaller Hizmetine Erişilemedi Hatası?

• BAŞLAT - ÇALIŞTIR'a Services.msc yaz enter a bas.
    Hizmetler panosundan Windows Installer ı bul çift tıkla.
    Başlangıç durumunu ELLE seç
    ve hemen altta Hizmet durumu var Başlat de tamam de çık ..
  • O yolların hepsini denedim ama fayda etmedi. Sorun çözülmedi hiçbir şekilde. Format attım ve düzeldi teşekkürler......
  • quote:

Orijinalden alıntı: T.HAWK

BAŞLAT - ÇALIŞTIR'a Services.msc yaz enter a bas.
    Hizmetler panosundan Windows Installer ı bul çift tıkla.
    Başlangıç durumunu ELLE seç
    ve hemen altta Hizmet durumu var Başlat de tamam de çık ..

ben internetten hiçbirşey indiremiyorum skype silicektim windows installer hizmetine erişemedi dedi sizin dediğinizi yaptım hizmet durumu durdurulduydu başlat dediğimde başlatılmıyodu sorun ne şöyle yazıyordu windows yerel bilgisyar üzerindeki installer hizmetini başlatamadı dedi yardım edin lütfen
  • 6 senelik konuyu hortlatmaya geldim :) sene olmuş 2018 hala aynı sorunu bende yaşıyorum çözümünü bilen var mı ?
  • bi hort daha, ben de aynı sorunu yaşıyorum.

Bu konuyu google'dan arayıp bulanlara tavsiyem: boşuna interneti karıştırmayın, ingilizce kaynaklar dahil her şeyi denedim; ama bir çözüm yolu bulamadım!
    Format atın başka çaresi yok!
  • " windows installer hizmetine erişilemedi " çözümü

Arkadaşlar bende bayağı araştırdım internet'ten verilen bilgilerin hiçbiri çare olmadı, farklı kaynaklardan sitelerden baktığınızda hep aynı cevaplar ve bunları denediyseniz hala sorun devam ediyorsa . Birde benim yöntemi deneyin, ama sonunda çözdüm, aslında sorun çok basit

Başlat / Çalıştır / msconfig açın

Hizmetler Bölümünden , " Tümünü Etkinleştir " tıklayın

sonra bilgisayarı yeniden başlatın, (biraz geç açılabilir) ama sorun çözüldü

inşallah sizin sorunda bu şekilde çözülür, ( eğer çözüldüyse bir duanız yeter :) )
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.