Şimdi Ara

Safari ,YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam beyler , bayanlar yardıma ihtiyacım var ana ekranda safari browserım kayıp nasıl tekrar ana ekrana safari kısayolu koyabilirim acil yardım lütfen . Şimdiden teşekkür ederim .

• activator kullanıyor musun hocam? daha doğrusu sbsetings diyim.

Başka bir seçenek daha buldum ayarlar-genel-sınırlamalar oraya girip kapatmıs olabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1 9 0 7 -- 11 Haziran 2011; 15:50:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1 9 0 7
    activator kullanıyor musun hocam? daha doğrusu sbsetings diyim.

Başka bir seçenek daha buldum ayarlar-genel-sınırlamalar oraya girip kapatmıs olabilirsin.

Hocam 2. Dediğine baktım orda hepsi açık orda problem yok yalnız ilk dediğini anlamadım malesef ilk iphone kullanışım ve daha 1 ay oldu alalı :) ilk dedigini biraz acarsan sevinirim
  • telefon jb'limi hocam peki?Jbli değilse ilk dediğim zaten yoktur. Ama o zamanda açılcak başka biryer yok
  • quote:

telefon jb'limi hocam peki?Jbli değilse ilk dediğim zaten yoktur. Ama o zamanda açılcak başka biryer yok

Yok hocam jailbreak li degil neyse hocam son care app. Store var oraya goturucem saol genede
  • İlginç Jb yoksa bu tür işlemlerin yapılabilceği tek yer sınırlamalar ordada hepsi aktif diyorsunuz anlamadım bende.Belki bilen birisi çıkar
  • Jailbreaksız cihazda safariyi yada kısayolunu silmenizin ve sınırlamalar hariç kaptmanızın imkanı yok sınırlamalarda aktif diye yazmışsınız safariyi yanlışlıkla klasörlerin içine atmış olmayasınız klasörleri kontrol edin bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimhd
    Jailbreaksız cihazda safariyi yada kısayolunu silmenizin ve sınırlamalar hariç kaptmanızın imkanı yok sınırlamalarda aktif diye yazmışsınız safariyi yanlışlıkla klasörlerin içine atmış olmayasınız klasörleri kontrol edin bence.

+1

olmadi hard reset atip itunesa bir bagla derim
  • Saolun beyler hallettim (Y)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SentimentaLs

Saolun beyler hallettim (Y)

neymiş hocam sorun merak ettim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SentimentaLs

Saolun beyler hallettim (Y)

neymiş hocam sorun merak ettim

Hocam rezillik sorma yeni sayfa açmış meret nasıl açtıysa ben daha çözemedim Orayada safariyi atıvermiş tabi fazladan küçücük bir noktayıda ben farkedemedim Bir baktım tadaaa safari

• hiç güleceğim yoktu gerçekten
  • quote:

hiç güleceğim yoktu gerçekten

Aynen öyle ben bunu farkkettiğimde sinemadaydım gülme krizine girdim millet bana bakıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.