Şimdi Ara

SADECE SONY XF90 (BABA KONU) (582. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.433
Cevap
217
Favori
960.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 580581582583584
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1 ay kadar önce 65 inch olanı aldım

TV 2018 model olabilir. Aldığım TV 2020 haziran üretimiydi.

Blooming çok ender gözüme batıyor ama asla rahatsız edici değil kullanım sırasında.

clouding fark etmedim bile.

• Xf9005'de eArc desteği gelmişmiydi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yimust

Öncelikle geçmiş olsun, galiba tv niz 55 inc bu Tv kutusu ile birlikte Hiçbir taksinin içine sığmaz, araçlar boş olsa bile, hatta station olsa bile, ikincisi biz tv leri kurdururken ekran üzerine yatırılmasın diye servisi uyarırken, sizin tv taksinin üzerine yatırılarak gelmesi bile hata, bu tv lerin çerçeveleri ince nazik, az bir sarsıntıda araçtan uçmasada ekranın çatlama ihtimali büyük.

Hatalar zinciri bir birini izledi.

Forumda 2.el satılık ilanları var, tv nin diğer donanımsal kısımlarını satarak değerlendirebilirsin, zararın neresinden dönersen kar misali, geçmiş olsun....

Sigar sigar..Ben 55 inc Sony sattim kutusuna koyduk, Reno Fluence koltuklari yatirdik bagajdan uzunlamasina koyduk...Miss gibi de gitti araba..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mr.gen M kullanıcısına yanıt
    Çok üzüldüm kardsm geçmiş olsun sağlık olsun

• Alzena A kullanıcısına yanıt
    Maalesef Sony inatla vermedi.

• musuz M kullanıcısına yanıt

Teşekkürler yorumunuz için.

• Arkadaslar ben haziranda bir tane 65xf9005 aldim sanirim mart uretimi, eylulde internete bagli iken internet yok demeye basladi netflixte videolari acarken youtubeda internet yok dedi. Biraz arastirdim saatini duzeltmek gerekiyormus baktim hakikaten saat dogru degil ama ayarlarinda saati otomatik aliyorum diyor elletmiyordu. tek care fabrika ayarlarina dondurdum ve sorun cozuldu.

simdi ekimde yine ayni sorunu verdi bende yine fabrika ayarlarina dondurdum yine cozuldu.

yeni guncellemeyi yapincada artik olmaz diye umarak bir yandanda boyle birsey deneyimleyen oldumu diye sormak istedim. Bir fikri olan var mi ?

• Selam yakında güncelleme geldimi TV ye bugün açtığımda kisa bi süre sağ üst köşede yazı çıktı pek TV izleyemiyorum geldiyse güncelleme memnunmusunuz vede normal yükleme yapsak sıkıntı olurmu yoksa flaş bellek vs mı gerekli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • flyinghollandali kullanıcısına yanıt
    Saat-tarih ayarlarında ağ ayarlınımı seçiyorsunuz?

• Ağ ayarlı seçili olması lazım

• kalamare kullanıcısına yanıt

hocam ben secemiyorum elletmiyor kendisi yayindan ayarli secili.

• evet tv yazılım var mesajı veriyor. ben de usb aldım ilk eski bir usb idi tv bi açılıp kapandı yüklemedi sonra usb 3.0 vardı ona aldım içini boşalttım attım tv taktım otomatik kurmaya aldı hemde hızlı bir şekilde kopyalayıp kurmaya başladı .

tavsiyem net üzerinden yapmayın bakalım yüklüyoruz ...

• quote:

Orijinalden alıntı: dexterx

Android mi belli Seriler de mi var acaba..Bunun dışın da Görüntü kalitesi olarak kutusuyla eşdeğer olamaz sanırım..

• Backstreet kullanıcısına yanıt
    XH90'a gelmis sanirim. Sene sonuna kadar 2018, 2019 serilerine de gelecek diye bir haber gormustum. Dediginiz gibi kutudaki goruntu ayarlari olmaz heralde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • musuz M kullanıcısına yanıt

Blooming = Çiçeklenme

clouding = Bulutlanma , Türkçesini desek daha doğru olmazmı.

• Backstreet kullanıcısına yanıt

sonuçta yatırdınız, tamda sıkıntı burada.....

• 181501 kullanıcısına yanıt

evet yazılım verdiler , yeni sürüm ;

https://www.sony.com.tr/electronics/support/software/00262498

kurdum ama ne değişti bilmiyorum, eskisi gibi tv. Yazılımda tarih saat hatasının giderildiği diyor....

• Tv tavsiyeleri konusuna yazdım ana pek cevap veren çıkmadı. Belki bu konuda fikir verebilecek birisi vardır.
    İki sene önce uzun araştırmalar sonucu oturma odası için Xf9005 almıştım ve çok memnunum, hiç bir sıkıntı çıkmadı şimdiye kadar. Beklentilerimi tam karşıladı.
    Mutfak için de bir tv ihtiyacı var. Mutfak biraz büyük 4 metreye 5 metre gibi. Bu mesafe için tabi ki 50-55 inç ideal olabilir ama ben sınırlı kullanım için 43 de yetebileceğini düşünüyorum, doğru mu acaba? Duvara dönerli stand ile monte edip hem lavabo tarafında hem de yemek masasından izlenebilir sanki.
    Marka ve model olarak tavsiye verebilir misiniz?

LG 43UN74006LB nasıldır 4000e satılmıştı Amazonda, şu an biraz yükselmiş.

• 
Sayfa: önceki 580581582583584
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.