Şimdi Ara

SADECE SONY XF90 (BABA KONU) (230. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.433
Cevap
217
Favori
960.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar gittigidiyorda şuan mediamarkt satıcılı 55XF9005 6.299 TL ve ekstra 200 TL indirim kuponu veriyor ben sipariş verdim almak isteyen arkadaşların bilgisine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak KOÇHAN

Arkadaşlar gittigidiyorda şuan mediamarkt satıcılı 55XF9005 6.299 TL ve ekstra 200 TL indirim kuponu veriyor ben sipariş verdim almak isteyen arkadaşların bilgisine
    10 gün önce kendi sitelerinden 65" olanı 10.299 TL'ye 3 taksitle almıştım. 50 TL'de kargo parası almışlardı.
    Gittigidiyor'da 500 TL daha ucuza , ücretsiz kargo ve 6 taksit seçeneği ile satılıyor.

Mediamarkt'ın yaptığı çok enteresan gerçekten. Üstelik ben aldığımda kur daha düşüktü.
    Şu anda bile kendi sitesinde daha pahalıya satıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi willerdem -- 13 Eylül 2019; 17:59:58 >
  • Bunların neyi doğru ki zaten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1 ay önce de 1 saatliğine 5400 civarı sattılar. Neyi neden yaptıklarını anlamak çok zor

• Burak KOÇHAN B kullanıcısına yanıt
    Ben farklı bir durum arıyorum bu işte .geri iadel edilen ürünleri felan mı satıyorlar acaba.kendi sitesinde pahalı burada indirimli neden acaba

• Değerli arkadaşlar, değerli yorumlarınız, emekleriniz için teşekkür ederim.
    GG'daki MediaMarkt mağazasından ürünü 6 taksitle 6099 TL'ye satın almış olduk. Hayırlısı olur umarım. Burak Bey'inde dediği gibi MM'ın kendi mağazasında, internet sitesinde ürün daha pahalı. Telefon açıp durumu söylediğimde belki mağazayla aynı fiyata alabilirsiniz oldu. Ürünün teşhir olmadığını öğrendikten sonra üzerinde çok da düşünmedik artık.

https://www.gittigidiyor.com/televizyon/sony-kd-55xf9005_spp_33269?id=479215906

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SUAVI -- 13 Eylül 2019; 19:44:20 >

• Stremio 'da bende hiçbir sorun yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SUAVI kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun hocam güzel fiyata aldınız bir daha bu özellikte tv bu fiyatlara bulunmaz inşallah sorun çıkmaz uzun yıllar kullanırsınız
  • recep R kullanıcısına yanıt
    3500 liralık giriş seviye va panellerin daha güzel görüntüsü var koyuyolar demoları milleti yanıltıyorlar eve gelince sonra siyah sahnelerde beyazlar var normalmi diye başlıklar görüyoruz
  • Dolby vision ve HDR 10 arasında kayda değer bi kalite farkı var mı?

Ben 65xd 9305 kullanıyorun dolby vision olmadığı için merka ediyorum.

• Blackkk kullanıcısına yanıt
    hocam kullandığınız tv 1000-1500nit parlaklıklara çıkamadıktan sonra hiçbirinin bir farkı yok kullandığımız tv lerle dv hdr deneyimi yaşadığımızı sanıyoruz ama alakası yok içerik sahneye göre 1000 nite üzerine çıkıyor ama tv ler çıkamıyor o yüzden dv olsa ne olur olmasa ne olur..
  • Ben de sipariş verdim 6099’dan. Yalnız akakceden bildirim geldi girdim gittigidiyora, fiyatı gördüm sepete attım. 5 dk sonra akakceye tekrar girip baktığımda göstermiyordu, bi’ tuhaf.

200₺’lik Gider Pusulasına dair bir şey isaretletti gg. Ne olduğunu bilen var mi?

• Bende yetiştim aldım bakalım başıma bir iş gelecek mi?
    Hep alacağım zaman bi talihsizlik oldu.
    Alanlara hayırlı olsun, üzerinde toz dahi olmayanlardan gönderirler umarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: RNNN

hocam kullandığınız tv 1000-1500nit parlaklıklara çıkamadıktan sonra hiçbirinin bir farkı yok kullandığımız tv lerle dv hdr deneyimi yaşadığımızı sanıyoruz ama alakası yok içerik sahneye göre 1000 nite üzerine çıkıyor ama tv ler çıkamıyor o yüzden dv olsa ne olur olmasa ne olur..
    Hocam bende öyle biliyorum ama yinede bi sorıyım dedim kullanan arkadaşlara.

Bazı samsung tv ler o parlaklık değerlerine ulaşıyo ama samsung ta da dolby vision lisansı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Taim1735

Stremio 'da bende hiçbir sorun yok.
    Yayin izlerken kumandadan pause play yaptiginizda ekran tepki veriyor mu?

• Gittigidiyor mediamarkt mağazasından sipariş verdim.. umarım sıfır ürün gelir.. Bilgilendiren arkadaşlara teşekkürler

• willerdem W kullanıcısına yanıt
    Hangi tuşları kullanıyorsunuz pause-play yaparken? Ben yön tuşlarının ortasındaki ok tuşuyla pause yapıyorum yayın duruyor ama tekrar bastığımda play olmuyor. Yön tuşlarıyla ekranda görünen play üzerine gelip ok yaptığımda yayın devam ediyor. Aynı şekilde altyazı ayarını da yapabiliyorum.

• Pause yapıyorum, sonra play yapıyorum normal şekilde çalışıyor.
    Dikkatimi çeken aykırı bir şey olmadı.

• Herkese selamlar 65fx9005 tv alarak bende aranıza katıldım
    Daha kurulum yaptırmadım sormak istediğim bir konu vardı
    Duvara asmayı düşünüyorum kutudan çıkımıyor mu?
    Çıkmıyor ise nerden hangisini almam gerekir?
    Özellikle şunu al diyeceğiniz bir ürün var mı acaba

• https://www.gittigidiyor.com/televizyon/sony-kd-55xf9005_spp_33269?id=479215906

Fiyat 6.099 TL düşünenler kacirmasin.

• 
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.