Şimdi Ara

SADECE SONY XF90 (BABA KONU) (229. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.429
Cevap
218
Favori
960.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tamam 8 sene olsun ama bunun sonu yok teknolojiye uyarsak 5 senede bir herseyi değiştirmek gerekir diyelim 16k geldi teknolojiyi yakalayalim dedik TV ile alakalı ne varsa herseyi değiştirmek gerekecek lnb, İnternet paketi, modem, kablolar, ses sistemi, aldığımız yayın paketi iptv, mediaplayer VS. Valla ben bu kadar masraf yapamam yan odaya televizyon lazım olmasaydı hala 10 senelik 42 Panasonic plazma önünde keyifle TV izliyor olacaktım:) ama çok param olsa tabi 8 seneyi de beklemem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    Ips ile VA panel... Kullanıma göre farklılık gösterir. Bu karşılaştırmaya bakmadan önce kullanım şartlarınıza bakmanız gerekir.

• lethe_x L kullanıcısına yanıt
    Eski model TV neden alınmaz tezimin cevabı bu. Aynı TV den ben de aldım şimdiden çıkacak arızaları bekliyorum. Açılmamış kutu olması o TV nin tamir görüp jelatinlenip vidaları değiştirilip paketlenmediği anlamına gelmez

• quote:

Orijinalden alıntı: erhangun84

Tamam 8 sene olsun ama bunun sonu yok teknolojiye uyarsak 5 senede bir herseyi değiştirmek gerekir diyelim 16k geldi teknolojiyi yakalayalim dedik TV ile alakalı ne varsa herseyi değiştirmek gerekecek lnb, İnternet paketi, modem, kablolar, ses sistemi, aldığımız yayın paketi iptv, mediaplayer VS. Valla ben bu kadar masraf yapamam yan odaya televizyon lazım olmasaydı hala 10 senelik 42 Panasonic plazma önünde keyifle TV izliyor olacaktım:) ama çok param olsa tabi 8 seneyi de beklemem
    Sistem bu maalesef. 30 sene sonraki teknoloji bile adamların elinde bekliyordur, daha fazla para kazanmak için yavaş yavaş piyasaya sürüyorlar.

• divisive D kullanıcısına yanıt
    Haklısın. Ülkenin hali ortada. Biz de isteriz son model TV almayı ama şartlar böyle olunca , imkanlar dahilinde en iyisini almaya çalışıyoruz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SultanApex S kullanıcısına yanıt
    hocam geniş açı hariç kullanıma göre farklılık gösterecek hiçbirşey yok bu iki panel arasında açı problemi varsada sm model ips panellere 8-9 bin vereceğinize 10500-11 gibi rakamlara q80r alırsınız açı problemide kalmaz yani aynı yada biraz fiyat farkıyla daha iyisi varken bu ips paneller niye alınır niye önerilir yıllardır anlamış değilim hani kahve kafe tarzı mekan olur ev kalabalıktır dizi haber maç vs izlenir o zaman anlarımda onun haricinde ips panel alınmasının bana göre mantıklı hiçbir yanı yok
  • recep R kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevap için
    dahili hafıza 8.8 gb görünüyor. Kullanılabilir 5.9 gb var. Ön bellketeki dosya boyutu sadece 350 mb tı. Sd maid tvden google playe girince çıkmıyor malesef. Ama pcden google playe girince çıkıyor. hard reset dediğiniz fabrika ayarlarına dönmekmi oluyor. Birde ilginç bir şekilde Foxtv ye geçişlerde TV donuyor.
  • SultanApex S kullanıcısına yanıt
    Son gelen güncellemeyi yaklaşık 1 ay önce felan kurdum. Tv son 1 haftadır sürekli donuyor.
  • lethe_x L kullanıcısına yanıt
    Rtings sitesine üye ol ve resmi güzel bir şekilde çekip onlara gönder. Bu bir problem mi değil mi diye. Sana mutlaka cevap vereceklerdir.

• İyi akşamlar arkadaşlar Pc yi hdmi ile bağladığınızda 3840x2160 60Hz 10 bit Hdr görüntü alabiliyor musunuz? Ben sırf alamadığım için hdmi kablomu degistirdim ama sorun o değilmiş.
    3840x2160 60hz yaptığımda 8bit oluyor renk biçimi de YCbCr420.
    30hz indirdiğimde Hdr aktifleşiyor titremeli 8 bit ve renk biçimi RGB oluyor. Ekran kartım Gtx 1050. Hdmi kablom 2.0b paugge.
    Hdmi kablosunu iade edip 128gb usb 3 almayı düşünüyorum 10bit ve daha iyi bir görüntü için ama media player olarak bilgisayarımı kullanmaya devam etmem mi daha iyi olur bilemedim kötü sayılmaz ekran kartım. Değerli görüşlerinizi bekliyorum.

• turom kullanıcısına yanıt
    Son firmware ile ilgili, düzgününü bekleyeceksin...
    selamlar
    hard reset için
    önce tv yi kapatın ve elektrikten çekin
    tv sol arkada fiziki tuşlar var power ve ses kısma tuşuna basılı tutarak fişi takın led yanınca hard reset olacak
    google hesabınız bilgileriniz uçacak yalnız dikkat edin
    tekrar yapılandırmanız gerekecek
    nasıl yapılır video
    https://www.youtube.com/watch?v=bDP_fY8CLQ4&app=desktop

sd maid dışardan apksını indirip tvye bir sekilde gönderin usb olur kullanıyorsanız google drive olur
    öyle kuracaksınız aynı android telefonlarda nasıl kullanılıyorsa aynı şekilde tv de işliyor
    ücretli bir uygulamadır modlu olanı var nette onu indirebilirsiniz versiyon önemli değil sdmaid pro diye aratabilirsiniz
    düzelmez ve sorun devam ederse sizin yapacak fazla bir şey kalmıyor servis müdahale etmeli
    fox için uydu ekipmanı sinyal kalitesi sorunu da olabilir menü yardım seçeneği ile sinyal tanısı yapın ve sinyalden emin olun
    kolay gelsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• RNNN kullanıcısına yanıt
    sm8200 için forumda
    kullanıcılar oldukça kötü ışık sızma
    görüntüleri koymuşlar
    bu durumda tavsiye edilecek tv gibi durmuyor
    ips edge led hastalıklarını taşıyor
    parlaklık artışı sanırım hdr görüntülerde devreye giren ultra luminance görüntü işleme özelliği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recep -- 12 Eylül 2019; 22:51:24 >
    Ayrıntılı cevap için teşekkürler.
  • zortak Z kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı diyelim o zaman ne zaman gelir bilinmez.
    rica ederim
    umarım sorun çözülür

• momentmc kullanıcısına yanıt
    Sony’i aradım fabrika aylarına dönmemi söylediler düzelmedi
    Resim ayarlarını kurcaladım görüntü ekrana tam sığmadığından kaynaklanmış bir kaç küçük ayar ile düzeldi

Hard reset çözer sorunu, olmadı alette donanımsal bir şey vardır

• Stremio programında film izlerken kumanda verimi çok düşük. Filmi izlerken kumandadan pause yapabilyorum ama tekrar play yapamıyorum, altyazı menüsüne geçiş yapamıyorum. Sizde de durum aynı mı? Yanlış APK kurmuş olabilir miyim.
  • 
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.