Şimdi Ara

Sadece konuşuyoruz. (Uçak Meselesi)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dünden beri medyaya bakın. O profesör bağlanıyo bu eski vekil şu eski dışişleri eski meclis çaycısı falan filan bağlanıyorda bağlanıyor. Uçak nerde düştü, neden düştü, kim düşürdü, nasıl düştü, çokmu içerde düştü, düştüde düşmedikmi dedi, suriye düşürdüm dedi, kim dedi neden dedi....d wefsdfjsdhf hgf sdhf sdf gsdhfhj
    Vah vaaaah la biz sadece konuşuyoz iyiki adamlar sınırdan içeri girmeye başlamadı yoksa halimiz bitik. Tam türkish bürakrasi bu demekki.
    Ben özetliyeyim. Suriye uçağımızı sorgusuz sualsiz düşürdü ve ben düşürdüm dedi. İlk etapta düşürmememesi gerekiyordu ip..lik yaptı işte anında düşürdü.
    Hani şabana dalıyolar bi yerde hay huy karate yapmaya çalışıyo bizimki o hesap la sen sadece bağırıyon be.

• ..
  • bu ne diyor ya ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schneeflocke

bu ne diyor ya ?

Senle alakalı değil.
  • icraat yapamayan konuşmayla kapatır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala haberlerde sınır ihlali yapıldımı yapılmadımı, suriye özür dileRMİ dilemezmi bunları hesaplıyormuş şuan ankara.
    Özür dilerse kararlılık sona erecek. Dilemezse sert bir dille uyaracağız büyük ihtimal. Yada notada verebiliriz do-re-mi-fa-sol-la-si işte bunlardan biri hangisi denk gelirse.
    e işte adam gibi paşaları atarsan içeriye böyle bakınırsın ne yapsam diye. hödük akp orduyuda kendi gibi hödük yaptı. bunlar sadece kendi halkını vergiyle türlü bahaneyle soyup içeri tıkmayı bilir yabancılar sopa gösterdimi vır vır vır dır dır dır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aguila1903 -- 23 Haziran 2012; 17:17:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emirhan75

icraat yapamayan konuşmayla kapatır

aynen+1000
    ayrıca suriyenin suyunu kesmeliyiz.Dicle ve fıratın yönünü içeri bi yere vermeliyiz.Kısasa kısas bundan sonra hiç bir ülkeye bedava yardım etmemeliyiz. bize hain komşumu lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aguila1903

quote:

aynen+1000
    ayrıca suriyenin suyunu kesmeliyiz.Dicle ve fıratın yönünü içeri bi yere vermeliyiz.Kısasa kısas bundan sonra hiç bir ülkeye bedava yardım etmemeliyiz. bize hain komşumu lazım.

onu nasıl yapacaz peki? Dünyanın en uzun akarsularının birinden bahsediyoruz sonuçta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aguila1903

quote:

aynen+1000

onu nasıl yapacaz peki? Dünyanın en uzun akarsularının birinden bahsediyoruz sonuçta.

Devletin mühendisimi yok yapsın dev barajları sonuçta avrupada norveçtemi bi yerde adamalr okyanusun altından 10 km yol geçiriyorlar yapılır bir şekilde. Yahu biz her zaman sadece konuşuyoruz israil sorgusuz sualsiz vuruyor kimseye sormadan kararlılığını gösteriyor. Biz böyle sadece konuştukça bunlardan b bk olmaz diyor işte elin oğlu basıyo mermiyi füzeyi. Yorum yorum hep yorum ne kadar işsiz güçsüz moron yarım bıyık varsa bağlanıyor tv ye şöyle olsa böyle olsa aman şimdilik susalım bizi döverler falan filan.
  • bizimkiler ancak sert bir dille uyarır,şiddetle kınar.fazlasını beklemeyin bu yönetimden dostlarım :)
  • bu adamı dinlemeyin ya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.