Şimdi Ara

--Sadece Konsola Çıkan Oyun Listesi Yardım....!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • - Arkadaşlar yeni çıkan oyunları rahat oyanaya bileceğim bir PC var. PC ye çıkmayan oyunları XBOX alarak oynamak istiyorum.

- Zaten liste başında HALO - GEARS OF WAR - RED DEAD vs popüler birkaç oyun biliyorum. (PS3 dede GOD OF WAR - HEAVY RAIN - INFOUMUS)
    AMA bunun haricinde konsola çıkmış PC çıkmamış güzel oyunların isimlerine ve listesine ihtiyacım var. 3 oyun var die de XBOX yada PS3 alınır mı ikilemdeyim.

- Bildiğiniz oyunları yazarsanız yada bildiğiniz karşılaştırmalı tablosu olan link var ise atarsanız sevinirim. (herhangi düzgün bir sunumu olan ve tüm oyunların olduğu satış sitesi de uygundur)

(Not: BSC de bununla ilgili bir tablo var. çok da güzel ancak çıkacak oyunları gösteriyor sadece geçmiş oyunları bir türlü bulamadım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C28_ -- 5 Şubat 2012; 13:38:45 >

• Liste başına Forza Fable ve Alan Wake gibi oyunlarıda ekleyebilirsin.
  • Castlevania: Lords of Shadow
    Gears of War (1-2-3)
    God of War Collection (1-2)
    God of War Collection Volume 2 (Chains of Olympus, Ghost of Sparta)
    God of War 3
    Uncharted (1-2-3)
    Killzone (2-3)
    Resistance (Fall of Man-2-3)
    Halo (3-ODST-Reach-4)
    Gran Turismo 5
    Forza Motorsport 4
    Project Gotham Racing 4
    Heavenly Sword
    Heavy Rain
    LittleBigPlanet (1-2)
    Team ICO Collection (ICO, Shadow of the Colossus)
    The Last Guardian
    The Last of Us
    Metal Gear Solid HD Collection (2-3-Peace Walker)
    Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
    MotorStorm (1-2-3)
    Naruto Ultimate Ninja Storm 1-2
    Final Fantasy (XIII, XIII-2, Versus XIII)
    Mortal Kombat
    Enslaved
    Alan Wake
    Alan Wake: American Nightmare
    Red Dead Redemption
    L.A. Noire
    Agent
    inFamous 1-2
    Dante's İnferno
    Midnight Club: Los Angeles

Kesinlikle bu oyunlar için konsol alınması şart.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatz -- 5 Şubat 2012; 13:55:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 42_SeNTeZ_42

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_video_games_exclusives_(seventh_generation)

kardeş bu tabloyu dün akşam buldum ancak tablo biraz karışık geldi. Oyunların yanında konsola özel kısmında yes yazıyor bide console yazıyor farkı nedir. ayrıca sadece 1 konsola özel olanları gösteriyor. benim için gerekli olan pc çıkmayıp ta 2 konsola da çıkan oyunlarıda içermeli.....

Ayrıca yardımın için teşekkürler. Zaten şu ana kadar bulabildiğim listeler arasında verdiğin link en düzgünü

• quote:

Orijinalden alıntı: C28_

quote:

Orijinalden alıntı: 42_SeNTeZ_42

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_video_games_exclusives_(seventh_generation)

kardeş bu tabloyu dün akşam buldum ancak tablo biraz karışık geldi. Oyunların yanında konsola özel kısmında yes yazıyor bide console yazıyor farkı nedir. ayrıca sadece 1 konsola özel olanları gösteriyor. benim için gerekli olan pc çıkmayıp ta 2 konsola da çıkan oyunlarıda içermeli.....

Ayrıca yardımın için teşekkürler. Zaten şu ana kadar bulabildiğim listeler arasında verdiğin link en düzgünü

O listedekiler PC'ye çıkmayanlar işte, 3'e ayrılmış Yes yazanla ro platforma özel tamamen Console yazanlar işte örnek vermek gerekirse 360 ve PC'de vardır oyun bu Console Exc.tir yani konsollarda sadece 360'ta vardır bunu söylüyor..Yes yazanlar o platformun..Console yazanlar o platform ve diğer 2 platform harici bir yere (PSP,PC vs.) çıkmış demek..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.