Şimdi Ara

SADECE CIVIC HATCHBACK VE TYPE S (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.858
Cevap
96
Favori
743.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

SADECE CIVIC HATCHBACK VE TYPE S
  • Foruma anket eklenebilir mi? Nasıl eklenir? Bilen varsa yardımcı olsun...
  • Kırmızılarrrrrrrr...

• hepsi güzel ama siyahın yerini hiçbir renk dolduramaz;)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Civic_FK2

hepsi güzel ama siyahın yerini hiçbir renk dolduramaz;)

Siyah renk iç sıcaklığı 3-5 derece arttırır..
    Siyah renk çizikleri gösterir..
    Siyah renk belirli zamanlarda görülme olasılığını düşürür..Örneğin akşamüstü..
  • siyah ağırdır
    yaşamınızda ne yaparsanız yapın, yaşlanıp öldüğünüzde de, annenizin karnında da göreceğiniz renk siyahtır
    o yüzden siyah derim :)
  • arkadaşlar yakıt tüketimleri nasıl, uçuk değerlere çıkmıyodur herhalde.
  • hayır.
    zorlarsan ş.içi 6.5lt/100km
  • zorlarsan şehir içi 6.5 litremi yakıyor ? hemde İstanbul'da!!!!!
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: hondax

Birde komik bir olay yazayım...Millet ön tarafın tamamını far zannediyor..Çok güzel aydınlatır bu diyenler var

kardeşim seninki yine iyiymiş
    egsozlar üçgen die bu araba çok yakar dienler de var

• quote:

Orjinalden alıntı: hasan12532

zorlarsan şehir içi 6.5 litremi yakıyor ? hemde İstanbul'da!!!!!

hem de 1.8 hb :)
    galiba motor orjinalinde 1.8 e optimize olduğu için yeri geldi mi 1.8 motor daha az yakıyor, fabrika verisi tüketimlerinde karma tüketim 6.5 zaten...
  • ZATEN 1,6 MOTORLAR 1,8'İN MODİFİKASYONUDUR.
    1,8'İN SİLİNDİR ÇAPI İLE 1,6'NIN AYNIDIR, SADECE STROK FARKLI; 1,6 YAPMAK İÇİN SİLİNDİRİN TABANINI DOLDURMUŞLAR :))))))
  • yakıt tüketimi ile ilgili arkadaşlara type s aracım şehir içi 7.5 - ile 9 arası yakıyor. Tabi biraz agresif kullandığım için bu değerler. Ayrıca araç manuel otomatiklerin tüketimi daha fazla diye biliyorum.

Renk konusunda da siyah çizik gösterir doğrudur ama type s kendini siyahda gösteriyor. Siyah derim bende o yüzden (:

Birde type s ve hb farkları denmiş. Eklendimi bilmiyorum ama yukarda yazanlardan başka benim bildiğim hb lerde otomatik katlanan aynalar , far sensörü ve yağmur sensörü de mevcut değil. En azından geçen sene aldığım hb de bunlar yoktu. Ayrıca xenon farda standart değil. Kendiniz ekleteceksiniz eğer istiyorsanız. Park sensörü de bu araçlarda kameralı sensör tavsiye ederim park orunu yaşamamanız için. Bilindiği gibi bu araçlarda arka görüş sıkıntılı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: abstruseozgur

yakıt tüketimi ile ilgili arkadaşlara type s aracım şehir içi 7.5 - ile 9 arası yakıyor. Tabi biraz agresif kullandığım için bu değerler. Ayrıca araç manuel otomatiklerin tüketimi daha fazla diye biliyorum.

Renk konusunda da siyah çizik gösterir doğrudur ama type s kendini siyahda gösteriyor. Siyah derim bende o yüzden (:

Birde type s ve hb farkları denmiş. Eklendimi bilmiyorum ama yukarda yazanlardan başka benim bildiğim hb lerde otomatik katlanan aynalar , far sensörü ve yağmur sensörü de mevcut değil. En azından geçen sene aldığım hb de bunlar yoktu. Ayrıca xenon farda standart değil. Kendiniz ekleteceksiniz eğer istiyorsanız. Park sensörü de bu araçlarda kameralı sensör tavsiye ederim park orunu yaşamamanız için. Bilindiği gibi bu araçlarda arka görüş sıkıntılı.

hb ler de elektrikli katlanabilir yan ayna,far sensörü ve yağmur sensörü mevcuttur....

renk konusuna gelince benimd aracım siyah ama memnun değilim alırken fazla renk seçeneği olmadığı için mecburen aldım aslında kırmızı çok istemiştim ama getirtemeyiz dediler.siyah aracı gzel gösteriyor ama temiz tutmak çok güç yıkattıktan 5 dk sonra bile üzerine gelen tozu hemen gösteriyor deli oluyorum bende.bir daha siyah araç mı çok büyük konuşmayayım ama tövbe olsun bedava verseler almam.eğer bir gün aracımı boya yaptırmam gerekirse type-s-r deki kırmızıya boyatacağım....

• quote:

Orjinalden alıntı: ronin67777

quote:

Orjinalden alıntı: abstruseozgur

yakıt tüketimi ile ilgili arkadaşlara type s aracım şehir içi 7.5 - ile 9 arası yakıyor. Tabi biraz agresif kullandığım için bu değerler. Ayrıca araç manuel otomatiklerin tüketimi daha fazla diye biliyorum.

hb ler de elektrikli katlanabilir yan ayna,far sensörü ve yağmur sensörü mevcuttur....

renk konusuna gelince benimd aracım siyah ama memnun değilim alırken fazla renk seçeneği olmadığı için mecburen aldım aslında kırmızı çok istemiştim ama getirtemeyiz dediler.siyah aracı gzel gösteriyor ama temiz tutmak çok güç yıkattıktan 5 dk sonra bile üzerine gelen tozu hemen gösteriyor deli oluyorum bende.bir daha siyah araç mı çok büyük konuşmayayım ama tövbe olsun bedava verseler almam.eğer bir gün aracımı boya yaptırmam gerekirse type-s-r deki kırmızıya boyatacağım....

Evet arkadaşa katılıyorum...Hb de şuan katlanabilir yan ayna,far sensörü, yağmur sensörü var...Ayrıca siyah renk konusunda bir ekleme yapayım..2.elde satarken alıcı rengi bahane ederek fiyatı düşürmeye çalışıyor..(aslında siyah istese bile)

• Renk tercihi olarak ben zaten arabada gri derim...Zaten hondanın şu kül rengi(galaksi gri) bence kötü bir tercih... Beyaz neden düşünülmemiş veya getirilmemiş bilmiyorum ama süper yakışırdı...
    Sonuç olarak type s de kırmızı, hatchbackte gri derim....

• gördüğüm kadarıyla bazı arkadaşlar siyahı kötülemiş!zevktir saygı duyarım.ama kırmızı da öyle siyahın yanına aham şaham bi güzelliği yok ayrıca type s de kesinlikle siyah sebebine gelince alt taraf plastiklerle aynı renk olduğu için!kırmızı type s de alt tarflar siyah ve sanki araç full deilmiş bi alt paketmiş gibi gözüküyor bence!

renk konusu bi kenara bence bu aracın vites geçişleri hakkında bilgi alışverişi yapabiliriz daha faydalı oalcağına inanıyorum!
    mesela yakıt ortalmasına gelelim!ben sanmıyorum ist gibi bi yerde şehir içi o akdar düşük rakamlar olsun mümkün değil gibi!şimdi arkadaşlar ben kendiş aracıma göre konuşayım!Gaziantep trafiği normalden biraz daha kalabalıktır lambalar arası uzaklıklar normal!
    Aracım 2008 model şu an 2218.4 kmde.aracı aldığımdan beri trip b yi sıfırlamadım yakıt ortalamama bakmak için.veriler zaten aşağıdaki resimlerde açık belli!2218 km de sadece 600km şehir dışı kullandım.geri kalan kmleri şehir içinde yaptım!
    resimde görüldüğü gibi 241.1 kmdeki ortalamam 7.8litre ama anlık hızlanmalarım da oldu kalabalık tarifiğe de girdim!ama şu ana kadar gece trafiğin çok az olduğu bir günde şehir içinde 35 km gezdim ve yakır ortalamam 6.7ydi.şehir dışında da bi arkadaşım 4.2litre görmüş fotosunu tekrar isteyeyim buraya koyarım!
    Sonuç oalrak honda gerçekten çok ekonomik bir araçtır bebm gözümde!tabi kendinizi tutamaz vtech açarsanız aracınızın 68 impala gibi yakması çok doğal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Civic_FK2 -- 23 Mart 2008; 21:10:42 >

• bu gün ben de hb'e bakmaya gittim buğday rengi gibi bir renk vardı tabi o çok güzl değildi ama siyahını her gün gördüğüm için biliorum ne kadar süper gözüktüğünü....ben renk konusunda siyahın, bakımı zor olsada, mükemmel bir uyum sağladığını düşünüyorum....arabanın içine oturduğumda bir an rüya da olduğumu hissettim çok güzeldi kesinlikle büyüleyici...bagaj yeterli...arka koltuklara bakamadım zaten beni ön ilgilendirir benim merak ettiğim konu, yukarıda okudum, sanırım düz viteslileri yokmuş ki benm gördüğüm de i-shift idi...şu anda türkiyede düz vites yok mu?sipariş ile mi geliyor?

• quote:

gördüğüm kadarıyla bazı arkadaşlar siyahı kötülemiş!zevktir saygı duyarım.ama kırmızı da öyle siyahın yanına aham şaham bi güzelliği yok ayrıca type s de kesinlikle siyah sebebine gelince alt taraf plastiklerle aynı renk olduğu için!kırmızı type s de alt tarflar siyah ve sanki araç full deilmiş bi alt paketmiş gibi gözüküyor bence!

renk konusu bi kenara bence bu aracın vites geçişleri hakkında bilgi alışverişi yapabiliriz daha faydalı oalcağına inanıyorum!
    mesela yakıt ortalmasına gelelim!ben sanmıyorum ist gibi bi yerde şehir içi o akdar düşük rakamlar olsun mümkün değil gibi!şimdi arkadaşlar ben kendiş aracıma göre konuşayım!Gaziantep trafiği normalden biraz daha kalabalıktır lambalar arası uzaklıklar normal!
    Aracım 2008 model şu an 2218.4 kmde.aracı aldığımdan beri trip b yi sıfırlamadım yakıt ortalamama bakmak için.veriler zaten aşağıdaki resimlerde açık belli!2218 km de sadece 600km şehir dışı kullandım.geri kalan kmleri şehir içinde yaptım!
    resimde görüldüğü gibi 241.1 kmdeki ortalamam 7.8litre ama anlık hızlanmalarım da oldu kalabalık tarifiğe de girdim!ama şu ana kadar gece trafiğin çok az olduğu bir günde şehir içinde 35 km gezdim ve yakır ortalamam 6.7ydi.şehir dışında da bi arkadaşım 4.2litre görmüş fotosunu tekrar isteyeyim buraya koyarım!
    Sonuç oalrak honda gerçekten çok ekonomik bir araçtır bebm gözümde!tabi kendinizi tutamaz vtech açarsanız aracınızın 68 impala gibi yakması çok doğal

Vtech acmak derken neden bahsediyosun kardes arac hakkında bilgi topluyorumda bunun ne anlama geldiğini anlamadım

• Ayrıca simdi inceledim sitesinden hblerde bassworks diye bir hoparlor var aksesuar ama type-s de bu aksesuar gozukmuyor acaba neden??Type-s ile hb in farkı var mı müzik sistemi ve hoparlor konusunda??
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.