Şimdi Ara

Saçlarım şekil almıyor dik durmuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
1
Favori
26.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar saçlarım çok ince ve seyrek çevremdeki arkadaşlarım hiç saçlarına sprey ve wax kullanmadan banyodan sonra şekil veriyorlar ve gün boyu düzgün duruyor saçları

Ama ben saçlarıma banyodan sonra şekil veriyorum bir müddet duruyor sonra bozuluyor rüzgarda ucuyor hep sprey kullanmak istemiyorum çünkü saçlarım zaten seyrek iyice dökülmemesini istiyorum sizlerden fikir ve yardım bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: yusufrido

Arkadaşlar saçlarım çok ince ve seyrek çevremdeki arkadaşlarım hiç saçlarına sprey ve wax kullanmadan banyodan sonra şekil veriyorlar ve gün boyu düzgün duruyor saçları

Ama ben saçlarıma banyodan sonra şekil veriyorum bir müddet duruyor sonra bozuluyor rüzgarda ucuyor hep sprey kullanmak istemiyorum çünkü saçlarım zaten seyrek iyice dökülmemesini istiyorum sizlerden fikir ve yardım bekliyorum

Valla benimde aynı öyle kardeş, bir çözümü varsa bende yapıyım
  • Yan yatır
  • Hayır sprey wax kullansam hergünde saçı yıkamak zorunda kalıyor insan o zaman daha kötü saçı her gün yıkamak
  • Kaldır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saçma sapan cevap verenler sabrediyoruz liselerin açılmasına az kaldı
  • Fon cek

• quote:

Orijinalden alıntı: CrystalCacik

Fon cek

Fon çekiyorum hocam sonra rüzgar esiyor falan 15 dk sonra falan düz oluyor yan oluyor saçlarım
  • Aynı dertten muzdaribim takip

• aynen hocam

ya kısa kestirip bişey uydurmaya çalışcaz
    ya da hergün yıkayıp dağıtcaz

en iyisi uğraşmamak aslında kirli olmasın kendince bişeyler yapar saç
  • quote:

Orijinalden alıntı: OutSecT

aynen hocam

Hocam o da olmuyor ya arkadaş ortamında falan dışarı çıkıyoruz şekil verince güzel oluyor falanda artık bıktım sprey falan kullanmaktan ne yapsam diye düşünüyorum sprey kullanınca da her gün yıkamak zorunda kalıyoruz ya
  • Aslında hergün yıkamak sıkıntı değil. Alerjim var benim polene toza falan doktor her akşam yıka saçlarını demişti. Demek ki pek bi zararı yok. Aynı dert bende de var dostum saç ince tüy gibi wax sprey anca şekil alıyo. Bu sorunu çözen biri varsa hayrına anlatsın :D

• Benim de saçlar öyle ve 2 güne hemen yağlanıyor şuan saçları ters yöne yatırdım az çok dik duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Verse Parchalarya

Benim de saçlar öyle ve 2 güne hemen yağlanıyor şuan saçları ters yöne yatırdım az çok dik duruyor

Valla onuda denedim sonra dedim ne saçma oluyor falan yok o da çözüm değil valla
  • benimde saçlar öyleydi her banyodan sonra sürekli fön çektim şimdi önler rahat şekil alıyo bi müddet sonra almaya başlar her banyodan sonra fön çek
  • quote:

aynen hocam

hocam saçınız yağlıysa kendi durur yine biraz

ben fön yapmayı filan beceremem ama elimle şekil veririm canım filan sıkılınca biraz dayanır yine arada fön çekerim de şekil veremiyorum işte berber de beni anlamıyor bahtsız bedevi gibi geziyorum ortalıkta
    30lu yaşlarda kel kalıcaz zaten dert etmeyelim en iyisi

edit:gece gece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OutSecT -- 11 Eylül 2014; 1:40:42 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 9. sınıfta iken arkadaşım spermle saçını sert bir şikelde tutturanlar var gördüm demişti bilinçaltıma çok feci yerleşmişti bu hala unutmam o anı .
  • takip benimde aynı tüy gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufrido

quote:

aynen hocam

Hocam o da olmuyor ya arkadaş ortamında falan dışarı çıkıyoruz şekil verince güzel oluyor falanda artık bıktım sprey falan kullanmaktan ne yapsam diye düşünüyorum sprey kullanınca da her gün yıkamak zorunda kalıyoruz ya

hocam yukardaki mesajı okuyun kendimi mention lamışım yanlışlıkla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Wax falan kullansam az, yıkamam gerek mi her gün ? 2 günde bir yıkasam olur mu ?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.