Şimdi Ara

Mecidiyeköyden baltalimanına nasıl gidebilirim?(yardım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
35.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Baltalimanındaki kemik hastahanesine gitmem lazım ama nasıl gidilecek bilmiyorum bi keresinde anadolu yakasından geldiydim 2. köprünün sağ ayağının orda kalıyodu ama mecidiyeköyden gidicem yarın nasıl gidebilirim,hangi otobüslere binmeliyim?yardımcı olan olursa çok sevinirim teşekkürler şimdiden =)

• Bildiğim kadarıyla her türlü 2 vesaitin var:
    Mecidiyeköy' den 29Ş İstinyeDereiçi -Şişli otobüsüne binip İstinye' de inecek ve Baltalimanı istikametine gideceksin. O hatta çalışan otobüslerin birçoğu oradan geçiyor. Taksim veya Beşiktaş' tan da sahilden çalışan arabalar geçiyor. Tabi bineceğin otobüse sormayı ihmal etme.. Sahilden çalışan otobüsleri kullan. Aynı yere farklı yerlerden giden birçok hat var.
  • istanbula gittiğimde gitmiştim bende, hayırdır ciddi bir problem yoktur inşallah.

ben küçükçekmeceden gittim, taksim,beşiktaş, ortaköy, bebek o şekilde gitmiştim yanılmıyorsam sıralamada öyle olmuştu.
  • çok teşekkürler

@styric saol kardeşim iyiyim ben,annemin kollarnda sinirsıkışması var da onun için gidicekti ama başka bi sorun var randevu almak için arıyoruz hep meşgul çalıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BetaMode -- 17 Mart 2009; 22:38:36 >
  • levent metrodan baltalimanı minibüsleri gidiyordu.
  • O kadar çok alternatifin varki.
    1- M.köy'den 4. Levente geç metro ile. 4.Levent otobüs durağındanda baltalimanı minibüsleri var onlarla tam hastane önünde inebilirsin.
    2- Beşiktaş otobüsüne bin, beşiktaşdan aktarma yap.
    3- 29Ş otobüsüyle istinyeye git, oradan tekrar aktarma yap.

al sana 3 alternatif yol, hangisiyle gitmek istersen
  • Bu arada geçmiş olsun. Umarın önemli birşey yoktur. Taksim ve beşiktaş üzerinden gelmeni tavsiye ederim. Yanlış hatırlamıyorsam. Taksim'de Sarıyer, İstinyeDereiçi gibi birçok otobüs kalkıyor.Bu otobüsler Beşiktaş'tan da geçiyor.Kabataş'tan da oraya giden birçok otobüs var. Tabi hepsi Beşiktaş'tan geçtiği için Beşiktaş'tan Baltalimanı' na gitmeni ve aynı şekilde geri dönmeni tavsiye ederim.
  • peki otobüsler hastahaneye yakın yerde bırakıyo mu?
  • Hemen önünden geçiyor. Hastanenin kapısının önünde durağı var. Zaten karışık biryer değil çok sakin bir yer. Otobüs şoförünü yol boyunca dürt yoksa kaptırıp gidiyor onlar.
  • Bende Şimdi bunu arıyordum Soranada Cevaplayanada teşekkürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: trouble1

Bende Şimdi bunu arıyordum Soranada Cevaplayanada teşekkürler :)

Banada yardimci oldu bu konu. 3 sene gecmis uzerinden konunun.Bende konuyu acan,cevaplayan ve tesekkur eden arkadasa tesekkur ediyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tods -- 25 Nisan 2012; 9:54:36 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.