Şimdi Ara

Saçını 5 numaraya vurduranlar gelsin.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
2
Favori
13.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar,bende saçımı 5 numaraya vurdurmak istiyorum.5 numara yaptıranlar yorum yaparsa sevinirim.

Saç şeklinden memnun musunuz ? Birde berbere 5 numara yap dediğimiz de , adam başka sorular soruyor mu yoksa direk 5 e vurup bitiriyor mu ?

Resim falan koyarsanız iyi olur , biraz araştırdım ama tam anlayamadım nasıl bir şey olduğunu.

• merhaba ben 5
  • quote:

Orijinalden alıntı: South Korea

merhaba ben 5
    merhaba ben 5

vururmusun dersen

vururlar
  • Berberden nefret ediyorum.zorla sacimi kestirdiler benim.3 kurus para icin. kahrolsun kapitalizm kahrolsun sistem

Ayrica zorunlu staja hayir! (universitede)
  • quote:

merhaba ben 5
    Ben hep 5 numara yaparım.Yan taraflar ve arka taraf 4 numara yaptırırsan daha güzel durur çünkü çok çabuk kabarıyor saç.

Şimdi 5 numara sana yakışır mı bilemiyorum.Kafa yapına bağlı.Eğer kafan tamamen yuvarlaksa yakışır ; yani dik yada basık bir kafa yapısı varsa yakışmaz kanımca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orjin Carnibor -- 13 Temmuz 2012; 22:38:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jasonn123

Berberden nefret ediyorum.zorla sacimi kestirdiler benim.3 kurus para icin. kahrolsun kapitalizm kahrolsun sistem

Ayrica zorunlu staja hayir! (universitede)
    beyler ciddi yorumlar lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: JamesKırkRobertLars

beyler ciddi yorumlar lütfen

Alıntıları Göster
    Uzun sevdiğim için 5 yaptırırım,uzun olcağından değil de berberin yapacağı en uzun saç o olur anca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sexxx Dreams

Uzun sevdiğim için 5 yaptırırım,uzun olcağından değil de berberin yapacağı en uzun saç o olur anca.

Alıntıları Göster
    peki 5 diyince önü arkası sağı solu şöyle olsun diye tarif ediyoruz mu yoksa berber yapıyor mu direk ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sexxx Dreams

Alıntıları Göster
    Merhaba ben 5
  • Her tarafı eşit kestir,salaş bıraktır ve saçının ön tarafını alnının ortasında bıraktır(Bu uzun bıraktırma,serserilerin önde kabarık duran tarzından değil.Berber iyiyse o geçişi belli olmayacak şekilde keser)saçının önünü dümdüz kestirme aramakasla kessin.
  • quote:

merhaba ben 5

• quote:

merhaba ben 5

Hocam nerelerdeydin ya
  • quote:

peki 5 diyince önü arkası sağı solu şöyle olsun diye tarif ediyoruz mu yoksa berber yapıyor mu direk ?

sen adama hiç bişey demezsen direk vurur 5e. Özel bi şekil istiyosan söylemen lazim şöyle olsun böyle olsun diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cimi hendriks

quote:

merhaba ben 5

Hocam nerelerdeydin ya

Alıntıları Göster
    up
  • quote:

Bu berbere gidişin ilk mi olacak kardeş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tembelizm

quote:

Bu berbere gidişin ilk mi olacak kardeş?

hayır daha önce hiç direk numara söylemedim adama.ondan merak ediyorum.
  • quote:

Evet arkadaşlar,bende saçımı 5 numaraya vurdurmak istiyorum.5 numara yaptıranlar yorum yaparsa sevinirim.

Saç şeklinden memnun musunuz ? Birde berbere 5 numara yap dediğimiz de , adam başka sorular soruyor mu yoksa direk 5 e vurup bitiriyor mu ?

Resim falan koyarsanız iyi olur , biraz araştırdım ama tam anlayamadım nasıl bir şey olduğunu.

Alnin acik ve buyuk degilse sakinlikla ve kesinlikle yaptirma. Bi de 4 numaraya vurdur sacin seyrek degilse. Cirkin oluyo haberin olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: AC-130

quote:

Evet arkadaşlar,bende saçımı 5 numaraya vurdurmak istiyorum.5 numara yaptıranlar yorum yaparsa sevinirim.

Alnin acik ve buyuk degilse sakinlikla ve kesinlikle yaptirma. Bi de 4 numaraya vurdur sacin seyrek degilse. Cirkin oluyo haberin olsun
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y -- 29 Ocak 2021; 23:41:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Y

.

Alıntıları Göster
    1 ay olmadı ilk defa 5 numaraya kestirdim bayada yakıştı çevremdekilerde beğendi.Bundan sonra hep 5 olcak zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.M46

1 ay olmadı ilk defa 5 numaraya kestirdim bayada yakıştı çevremdekilerde beğendi.Bundan sonra hep 5 olcak zaten.

Alıntıları Göster
    Beyler biri vur diyor biri vurdurma diyor.Kararsız kaldım.Netten baktım fena gözükmüyor.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.